KAM ZA FOTBALEM

Sobota 26. března

Divize C: Nový Bydžov – Dvůr Králové (10), Trutnov – Jičín (10.15), Nová Paka – Semily, Ústí nad Orlicí – Kolín, Náchod – Pěnčín Turnov (vše v 15).

Dorost – divize: AFK Chrudim – Nový Bydžov, FK Pardubice B – V. Žižkov, Olympia Hradec – Liberec B (vše 10 st. a 12.15 ml.), Dvůr Králové – Čáslav, Letohrad – Horní Měcholupy (oboje 10.15 st. a 12.30 ml.).

Královéhradecko kraj – krajský přebor: Doudleby nad Orlicí - Olympia Hradec Králové, Kratonohy - Dobruška, Kunčice - Týniště nad Orlicí, Nový Hradec - Převýšov, Lhota pod Libčany - Rychnov nad Kněžnou (vše 15).

Starší dorost - krajský přebor: Stěžery - Kopidlno (12.30), Nová Paka/Stará Paka - Třebechovice (hř. N. Paka), Chlumec n. C. - Č. Kostelec, Nové Město nad Metují - FKM Úpa (hř. UMT), Jaroměř – Dobruška (hř. Velichovky), Slavia HK - Rychnov nad Kněžnou (vše 12.45). Mladší dorost - krajský přebor: Vrchlabí - Třebeš, Hronov/Police - Slavia Hradec Králové (oba 11.15).

Pardubicko - krajský přebor: České Třebová - FK Pardubice B, Stolany - Třemošnice, Srch - Holice, Dobříkov - SK Chrudim, Žamberk – Choceň, Svitavy - Vysoké Mýto, Polička - Živanice (vše 15); I. A třída: Valy - Dolní Újezd, Litomyšl - Slatiňany (oba 15); I. B třída: Prachovice - Bítovany, Rosice nad Labem - Zámrsk, Sebranice - Svitavy B, Verměřovice - Rychnov na Moravě (vše 15).

Dorost - krajský přebor: Svitavy - Přelouč (hř. Svitavy-Lány), Vysoké Mýto - Horní Jelení, SK Chrudim - Polička (vše 10 st. a 12.15 ml.), Ústí nad Orlicí - Králíky/Č. Voda (hř. UMT), Hlinsko - Moravská Třebová, Litomyšl - Lanškroun (vše 10.15 st. a 12.30 ml.); I. třída: Ostřešany - Kameničky (10), Holice - Moravany (15), Žamberk - Jaroměřice. (12.45), Rybník - Březová nad Svitavou (14.30).

Neděle 27. března

Královéhradecko – krajský přebor: Broumov - Nový Bydžov B, Police nad Metují - Přepychy, Česká Skalice - Lázně Bělohrad/Pecka (vše 15).

Starší dorost - krajský přebor: Jičín - Třebeš (hř. UMT), Broumov - Nový Bydžov B (oba 12.45). Mladší dorost – krajský přebor: Rychnov nad Kněžnou - Jičín (hř. UMT, 9.30), Dobruška - FKM Úpa (10), Chlumec nad Cidlinou - Nové Město nad Metují (11.30), Nová Paka/Stará Paka - Jaroměř (hř. St. Paka, 12.15), Nový Bydžov B - Hořice (hř. Chudonice, 13).

Pardubicko - krajský přebor: Lanškroun - Hlinsko ( 15); I. A třída: Choceň B - Načešice (hř. UMT), M. Třebová - H. Městec, Letohrad B - Cerekvice n. L. (hř. UMT), Moravany - Přelouč, Morašice - Staré Hradiště (vše 15); I. B třída: Hlinsko B - SK Chrudim B (hř. Olšinky č.2, 10.15), Prosetín - Horní Jelení, Ronov n. D. - Kameničky, Holice B - Rozhovice, FK Pardubice C - AFK Chrudim B (hř. Ohrazenice (hř. UMT), V. Mýto B - Č. Třebová B, Sloupnice - Polička B, Ústí n. O. B - Králíky/Č. Voda (hř. UMT), Pomezí - Březová n. S , Semanín - Lanškroun B (vše 15).

Dorost - krajský přebor: AFK Chrudim B - FK Pardubice C (hř. UMT, 9.30 st. a 11.45 ml.); I. třída: Pardubičky - Slatiňany (12.30), Řečany n. L. - Miřetice, Sezemice - Chrast (oba 12.45), Křičeň - Třemošnice (14), Stolany - Živanice (15).

KAM ZA SPORTEM

Pátek 25. března

Futsal – 1. liga, čtvrtfinále: Nejzbach Vysoké Mýto – Benago Zruč nad Sázavou (20.00).

Lední hokej – baráž o extraligu juniorů: Hradec Králové - České Budějovice (16).

Sobota 26. března

Atletika: 20. ročník jarního přespolního běhu pro všechny věkové kategorie v Chocni. Start v 10. 00 u zimního stadionu.

Házená – 1. liga: Jičín B – Šumperk (17.00).

Basketbal – Mattoni NBL: Pardubice – Nymburk (17.00, ČEZ Arena). 2. liga, play off: Jičín - Vysočina (19.00).

Turistika: 45. ročník Pochodu Českým rájem aneb Putování za Rumcajsem, start mezi 6. až 10. hodinou na Valdštejnově náměstí v Jičíně.

Hokejbal – extraliga: HBC Autosklo H.A.K. Pardubice – SK OEZ Testa Letohrad (sobota 17).

Futsal – 1. liga, čtvrtfinále: Torf Pardubice – Balticflora Teplice (20.00, Heřmanův Městec).

Neděle 27. března

Basketbal – Excelsior ŽBL: BK Studánka Pardubice – Lvice Hradec Králové (16.00, hala na Dukle).

Hokejbal – extraliga: Pardubice – Hradec Králové (16.00).

Lední hokej – baráž o extraligu juniorů: Hradec Králové - Klášterec n. O. (15.30 hodin).