KAM ZAJÍT NA FOTBAL?

Sobota 23. dubna

ČFL: FK Pardubice – Králův Dvůr (10.15, hř. Tesla).

Divize C:
Trutnov – Letohrad, Jičín – Dvůr Králové (oboje 10.15), Ústí nad Orlicí – Náchod, Nová Paka – Kolín (oboje 17.00). Dorost – I. liga: Hradec Králové – Sigma Olomouc (11.00 st. a 13.15 ml., hř. Olympia Hradec), FK Pardubice – Mladá Boleslav (12.30 st. a 14.45 ml., hř. Ohrazenice). Divize C: Náchod – Nový Bydžov, AFK Chrudim – Olympia Hradec Králové (oboje 10.00 st. a 12.15 ml.), Dvůr Králové – Liberec B, Letohrad – FK Pardubice B (oboje 10.15 st. a 12.30 ml.).

Ženy – I. liga: DFO Pardubice – Brno ( 11.00, Letní stadion). Dorostenky – I. liga: Pardubice – Brno (13.30, Letní stadion).

Královéhradecko - krajský přebor: Doudleby nad Orlicí – Týniště nad Orlicí, Dobruška - Nový Bydžov B, Kratonohy - Přepychy, Kunčice - Rychnov nad Kněžnou, Nový Hradec - Česká Skalice (vše 17); I. A třída: Roudnice - Třebechovice p. O., Janské Lázně - Červený Kostelec, Dvůr Králové B - Hořice (hř. Hlavní), Slavia Hradec Králové - Libčany, Opočno - Jaroměř (vše 17); I. B třída: Libáň - Bílá Třemešná (15), Úpice - Trutnov B, Rudník - Mladé Buky, Chlumec nad Cidlinou - Vítězná, Malšovice - Vamberk, Ohnišov - Černíkovice, Deštné - Borohrádek, Nové Město nad Metují - Předměřice (hř.UMT), Loko Hradec – Dohalice (vše 17). Starší dorost - krajský přebor: Stěžery - Č. Kostelec (14.30), N. Paka/S. Paka - Třebeš (hř. N. Paka), Chlumec n. C. - Rychnov n. K. (oba 14.45). Mladší dorost - krajský přebor: Hronov/Police - FKM Úpa, Červený Kostelec - Dobruška, Vrchlabí - Hořice (vše 11.15), Jičín - Nové Město n. M (hř. UMT, 14.45).

Pardubicko - krajský přebor: FK Pardubice B - Holice (hř. Pod Vinicí č. 2), Česká Třebová - Choceň, Srch - Živanice, Dobříkov - Polička, Žamberk - Svitavy (vše 17); I. A třída: Načešice - Přelouč, Valy - Slatiňany (oba 17); I. B třída: Holice B - Zámrsk, Prachovice - Rosice nad Labem, Vysoké Mýto B - Svitavy B, Sebranice - Lanškroun B, Pomezí - Verměřovice (vše 17). Dorost - krajský přebor: SK Chrudim - Moravská Třebová (10 st. a 12.15 ml.), Ústí nad Orlicí - Litomyšl (hř. UMT), Svitavy - Hlinsko (hř. Svitavy-Lány), Vysoké Mýto - FK Pardubice C (vše 12.30 st. a 14.45 ml.); I. třída: Ostřešany - Chrast (10), Křičeň - Pardubičky (14), Rybník - Proseč (14.30), Česká Třebová - Březová nad Svitavou, Žamberk - Horní Újezd, Holice - Slatiňany (vše 14.45), Stolany - Moravany (17).

Neděle 24. dubna

I. liga: Hradec Králové – Zbrojovka Brno (17.00, Všesportovní stadion).

Královéhradecko - krajský přebor: Olympia Hradec - Převýšov (10.15), Broumov - Lázně Bělohrad/Pecka, Police nad Metují - Lhota pod Libčany (oba 17); I. A třída: Vrchlabí - Sobotka, Černilov - Kostelec nad Orlicí (oba 17); I. B třída: Kopidlno - Horní St. Město, Jičín B - Hlušice (hř. UMT), Stará Paka – Mostek, Albrechtice - Provodov, Probluz - České Meziříčí (vše 17). Starší dorost - krajský přebor: Nové Město n. M. - Jaroměř (hř. UMT), Jičín - Slavia Hradec (hř. UMT), Broumov - Dobruška, Kopidlno - FKM Úpa (vše 14.45), Třebechovice - Nový Bydžov B (17). Mladší dorost ml. - krajský přebor: Nový Bydžov B - N. Paka/S. Paka (hř. Hlušice), Třebeš - Slavia Hradec (oba 11.15), Chlumec nad Cidlinou - Jaroměř (11.30), Třebechovice - Broumov (14.45).

Pardubicko - krajský přebor: Lanškroun - Třemošnice, Hlinsko - SK Chrudim, Stolany - Vysoké Mýto (vše 17); I. A třída: Choceň B - Dolní Újezd (hř. UMT), Heřmanův Městec - Cerekvice nad Loučnou, Moravská Třebová - Staré Hradiště, Letohrad B - Litomyšl (hř. UMT), Moravany - Morašice (vše 17); I. B třída: Prosetín - Rozhovice, Kameničky - Bítovany, Horní Jelení - AFK Chrudim B, FK Pardubice C - Hlinsko B (hř. Pod Vinicí č. 2), Ronov nad Doubravou - SK Chrudim B, Polička B - Králíky-Červená Voda, Česká Třebová B - Březová nad Svitavou, Ústí nad Orlicí B - Semanín (hř. UMT), Sloupnice - Rychnov na Moravě (vše 17). Dorost - krajský přebor: AFK Chrudim B - Lanškroun (hř. UMT), Horní Jelení - Přelouč (oba 9.30 st. a 11.45 ml.), Polička - Králíky-Červená Voda (12.30 st. a 14.45 ml.); I. třída: Kameničky - Třemošnice (10), Řetová - Dolní Újezd (13), Sloupnice - Choceň (14), Živanice - Miřetice, Jablonné nad Orlicí - Jaroměřice (oba 14.30), Řečany nad Labem - Sezemice, Jevíčko - Bystré (oba 14.45).

KAM VYRAZIT ZA SPORTEM?

Sobota 23. dubna

Atletika: 34. ročník horského krosu pořádá lyžařský oddíl ve Staré Pace, startují všechny kategorie, přihlášky 8.00 – 9.15.

Šachy: Velikonoční turnaj v bleskovém šachu v Městečku Trnávce, 27. ročník (9).

In-line hokej: Turnaj O pohár ČAILH v malé hale královéhradeckého zimního stadionu. Účast: Hradec Králové I a II, Pardubice, Třebechovice, Tuněchody, Havířov.

Karate: V královéhradeckém Kongresovém centru Aldis proběhne v sobotu a v neděli GP Hradec Králové, do které se letos přihlásilo 1100 soutěžících z 18 států.

Pozemní hokej - extraliga ženy: Slavia Hradec Králové - Bohemians Praha (11 Všesp. stadion umělá tráva).

Národní házená: I. liga muži: Dobruška – Čakovice (14.30). I. liga ženy: Dobruška – Božkov (16).

Neděle 24. dubna

Národní házená: I. liga ženy: Dobruška Tymákov (9.30). I. liga muži: Dobruška – Plzeň-Újezd (11). ⋌(re)