FOTBAL

Dohrávky okresních soutěží v pátek 1. května

OKRESNÍ PŘEBOR (14.)
Rváčov – Chrast
Chroustovice – SK CR B
H. Bradlo – Ronov
Hr. Týnec – Bítovany
H. Městec B – Nasavrky
Miřetice – Svídnice
Luže – Vítanov

III. TŘÍDA (14.)
Holetín – Svratouch
Prosetín B – Rosice
Orel – Dřenice
Křižanovice – Bořice
Tuněchody – Slatiňany B
Bojanov – Krouna
Načešice B – Stolany B

IV. TŘÍDA (16.)
Ctětín – T. Kamenice
Městec – Miřetice B
Krouna B – Tuněchody B
Orel B – Míčov
Žl. Chvalov. – Prachovice B
Kočí – Jenišovice
Chrast B – Orel HL.

OP DOROSTU (14.)
Rozhovice – Svratouch
Prosetín – Skuteč
Hr. Týnec – Ronov
Miřetice – Bojanov
Rosice – Chroustovice
Luže – Nasavrky

OP ST. ŽACI (15.)
Svratouch – Chroustov.
Rosice – Dřenice
Holetín – Ronov
Svídnice – H. Bradlo

OP ML. ŽÁCI (15.)
Rváčov – Zaječice
Krouna – FC Junior
Luže - Ctětín

Další fotbalové kolo o víkendu 2. a 3. května

(není-li uvedeno jinak, utkání se hraje v neděli od 17 hodin)

DIVIZE (23.)
AFK Chrudim – Ovčáry (so 10:15)

KRAJSKÝ PŘEBOR (23.)
Hlinsko – Srch
Tesla B – Stolany
Skuteč – Č. Třebová (so)

I. A TŘÍDA (19.)
Načešice – D. Újezd (so)
St. Hradiště – Prachovice (so)
Choceň B – SK Chrudim
Semanín – H. Městec (so)

I. B TŘÍDA (19.)
H. Jelení – Rozhovice
Mikulovice – Třemošnice (so)
Libišany – Slatiňany
AFK CR B – Přelouč
Paramo – Kameničky
Prosetín – Hlinsko B
Proseč – Rosice n. L.

OKRESNÍ PŘEBOR (19.)
H. Městec B – Rváčov
Miřetice – Hr. Týnec
Luže – H. Bradlo
Vítanov – Chroustovice (so)
Svídnice – Chrast (so)
Nasavrky – SK CR B
Bítovany – Ronov

III. TŘÍDA (19.)
Tuněchody – Holetín
Bojanov – Křižanovice
Načešice B – Orel
Stolany B – Prosetín B (so)
Krouna – Svratouch (so)
Slatiňany B – Rosice (so)
Bořice – Dřenice (so)

IV. TŘÍDA (23.)
Žl. Chvalovice – Orel B
Kočí – Krouna B
Chrast B – Městec
Orel HL. – T. Kamenice (so)
Jenišovice – Miřetice B
Prachovice B – Tuněchody B
Zaječice - Míčov

FUTSAL

Rozhodující utkání semifinále play off I. futsalové ligy

ERA-PACK CHRUDIM - SELP MLADÁ BOLESLAV
Sportovní hala TJ Sokol Chrudim
PÁ 1. května od 20 hodin

HOKEJBAL

Semifinále I. ČnHbl

JEŽCI HEŘMANŮV MĚSTEC - NOVÉ STRAŠECÍ
Semifinálová série pokračuje dvěma zápasy v areálu Ježkárna. V pátek 1. 5. můžete přijít Ježky povzbudit od 16 hodin, v sobotu 2. 5. se hraje již od 14 hodin. Kdyby byl po těchto kláních stav 2:2 na zápasy, muselo by se rozhodnout v pátém duelu, který by hostilo v neděli 3. 5. od 15 hodin Nové Strašecí.

Semifinále 1. ObHbL

JEŽCI HEŘMANŮV MĚSTEC "B" - HC OLYMPIA HRADEC HRÁLOVÉ
PÁ 1.5.09 od 12:00 hod.
SO 2.5.09 od 10:00 hod.
areál Ježkárna v Heřmanově Městci

HÁZENÁ ŽEN

I. liga národní házené žen

HK HLINSKO - TYMÁKOV
SO 2. 5. od 14.30
HK HLINSKO - PŘEŠTICE
NE 3. 5. od 11.55