Vcelku bez problémů, protože k vítězství bylo zapotřebí trefit osm výsledků a soutěžící ze Smetanova rodiště dokázal takovým způsobem zazářit jako jediný ze všech. A pranic mu přitom nemuselo vadit, že se nachází v hloubi celkové klasifikace. Tohle dějství mu vyšlo skoro dokonale. Pořadí na špici se lehce přesypalo.

PA0106 Alenka Rejmonová ml., Pardubice 8 43
PA0243 Helena Novotná, Nedvězí 8 40
PA0315 Ondřej Brychta, Kunčina 11 38
PA0284 Pavel Drahý, Chrudim 11 37
PA0290 Jan Hromádko, Chrast 8 37
PA0072 Jiří Mikloško, Pardubice 8 37
PA0253 Vladislava Šárová, Chrast 5 37
PA0318 Julius Premauer, Bystré 11 35
PA0241 Karel Drábek, Nedvězí 11 34
PA0152 Andrea Gibiecová, Polička 11 34
PA0120 Iveta Komárková, Pardubice 11 34
PA0048 Jiří Frank, Trstěnice 8 34
PA0164 Aleš Hrubý, M. Třebová 8 34
PA0034 Marie Paďourová, Pardubice 8 34
PA0139 Stanislava Popilková, Sedlíšťka 8 34
PA0107 Alena Rejmonová, Pardubice 8 34
PA0193 Klára Merglová, Litomyšl 5 34
PA0071 Marie Miklošková, Pardubice 5 34
PA0054 Jaroslav Šlesinger, Čistá 5 34
PA0258 Jaroslav Mudroch, Slatiňany -1 34
PA0348 Drahomíra Bláhová, Bělá 8 32
PA0094 Vlastimil Pelikán, Staré Hradiště 11 31
PA0228 Vladimír Dostál, Králíky 8 31
PA0159 Miloš Drmola, Svitavy 8 31
PA0084 Marta Hrnčálová, Staré Hradiště 8 31
PA0027 Laďka Chmelenská, Pardubice 8 31
PA0074 Vlasta Kubizňáková, Sezemice 8 31
PA0066 Stanislav Mixán, Boršov 8 31
PA0105 Vítězslav Rejmon, Pardubice 8 31
PA0252 Jan Šár, Chrast 8 31
PA0254 Iveta Fuksová, Chrudim 5 31
PA0145 JIří Maštalíř, Pardubice 5 31
PA0065 Ivana Motyčková, Boršov 5 31
PA0270 Jiří Starý, Chrast 2 31
PA0307 Martina Kašparová, Pardubice 8 29
PA0068 Dan Shelong, Praha 8 29
PA0326 Michal Kolář, Ústí n. O. 2 29
PA0051 Petr Bednář, Polička 8 28
PA0203 Marek Beneš, Trstěnice 8 28
PA0184 Markéta Gregušová, Litomyšl 8 28
PA0171 Ladislav Khýr, Staré Město 8 28
PA0208 Oldřich Kubík, Březenice 8 28
PA0073 Ladislav Kubizňák, Sezemice 8 28
PA0277 Olga Moravcová, Slatiňany 8 28
PA0174 Marcel Pánik, Rychnov 8 28
PA0175 Gabriela Sekaninová, Rychnov 8 28
PA0280 Jiří Svoboda, Chrudim 8 28
PA0108 Bohuslav Šulc st., Pardubice 8 28
PA0262 Denisa Tesárková, Chrudim 8 28
PA0087 Jan Voříšek, Staré Hradiště 8 28
PA0240 Jiří Drábek, Nedvězí 5 28
PA0088 Andrejka Drábková, Pardubice 5 28
PA0043 Vladimír Fikejs, Žamberk 5 28
PA0256 Josef Fuksa, Chrudim 5 28
PA0202 Josef Vajrauch, Trstěnice 5 28
PA0040 Jaroslav Vodička, Pardubice 5 28
PA0151 František Boštík, Poříčí 2 28
PA0264 Ladislav Starý, Zaječice 2 28
PA0002 Bohuslav Šulc ml., Pardubice 2 28
PA0255 Jitka Fuksová, Chrudim -1 28
PA0299 Pavel Kalhous, Pardubice 11 26
PA0331 Eva Sotonová, Žumberk 2 26
PA0238 Petr Čipera, Brandýs n. O. 0 26
PA0218 Hana Ryantová, Vysoké Mýto 11 25
PA0046 Petr Sedlák, Staré Město 11 25
PA0150 Vít Boštík, Poříčí 8 25
PA0287 Jan Hromádko, Zaječice 8 25
PA0250 David Krčil, Skuteč 8 25
PA0221 Jiří Gabriel, Vysoké Mýto 5 25
PA0047 Leoš Hnát, Svitavy 5 25
PA0083 Miloš Hrnčál, Staré Hradiště 5 25
PA0169 Alena Khýrová, Staré Město 5 25
PA0166 Luboš Komprda, M. Třebová 5 25
PA0244 Michal Novotný, Nedvězí 5 25
PA0239 Radek Pešek, Dolní Libchavy 5 25
PA0033 Milan Shejbal st., Pardubice 5 25
PA0136 Josef Svoboda, Pardubice 5 25
PA0134 Jakub Svoboda, Pardubice 5 25
PA0135 Jarmila Svobodová, Pardubice 5 25
PA0064 Karel Kuběna, Svitavy 2 25
PA0044 Marie Páchová, Jablonné n. O. 2 25
PA0126 Jaromír Pýcha, Dolní Roveň 2 25
PA0029 Tomáš Shejbal, Pardubice 2 25
PA0007 Josef Slabý, Pce – Svítkov 2 25
PA0157 Jana Klíčová, Hradec n/S -1 25
PA0035 Vladimír Paďour st., Pardubice -1 25
PA0367 Sandra Horská, Litomyšl 5 24
PA0067 Martin Jirmásek, Polička 8 23
PA0308 Jakub Kohout, Opatovice n. L. -1 23
PA0131 Jan Kouřil, Pardubice 8 22
PA0161 Petr Kumstát, Staré Město 8 22
PA0230 Jolana Špačková, Sopotnice 8 22
PA0081 Martin Špunda, Staré Hradiště 8 22
PA0006 Tomáš Štěpánek, Moravany 8 22
PA0163 Josef Brychta, Kunčina 5 22
PA0212 Libor Diblík, Sopotnice 5 22
PA0099 David Chrobok, Hradec Králové 5 22
PA0078 František Kaplan, Moravany 5 22
PA0100 Jana Krejcarová, Pardubice 5 22
PA0233 Pavla Lejsková, Pardubice 5 22
PA0113 David Michal, Pardubice 5 22
PA0091 Miloslava Michková, Pardubice 5 22
PA0274 Miloš Moravec, Slatiňany 5 22
PA0235 Jiří Pešek, Dolní Libchavy 5 22
PA0165 Karel Rádsetoulal, Radkov 5 22
PA0215 Filip Ryant, Vysoké Mýto 5 22
PA0167 Pavel Sotorník, M. Třebová 5 22
PA0190 Šimon Šilar, Jarošov 5 22
PA0189 Matěj Šilar, Jarošov 5 22
PA0025 Michal Špaček, Dašice 5 22
PA0260 Robert Tesárek, Chrudim 5 22
PA0168 Vladimír Vacek, M. Třebová 5 22
PA0021 Ladislav Voršilka, Pardubice 5 22
PA0236 Lenka Halbrštátová, Letohrad 2 22
PA0030 Zuzana Havránková, Pardubice 2 22
PA0245 Martin Masata, Tuněchody 2 22
PA0195 Zdeněk Novák, Litomyšl 2 22
PA0137 Josef Pejcha, Staré Jesenčany 2 22
PA0012 Josef Štěrba, Pardubice 2 22
PA0259 Miroslav Tesárek, Chrudim 2 22
PA0179 Petr Vajrauch, Trstěnice 2 22
PA0129 Marek Balínek, Pardubice -1 22
PA0020 Josef Urbanec, Brozany -1 22
PA0082 Marie Vrátilová, Staré Hradiště -1 22
PA0292 Rudolf Procházka, Pardubice 11 20
PA0024 Bamba Čermák, Dašice 8 20
PA0339 Ondra Kučera, Svratouch 8 20
PA0180 Luděk Marčík, Osík 8 20
PA0181 Zdeněk Marčík, Dolní Újezd 8 20
PA0182 Marie Marčíková, Dolní Újezd 8 20
PA0316 Jiří Tobiáš, Polička 8 20
PA0336 Jana Kučerová, Svratouch 5 20
PA0070 Bartolomej Mikloško, Pardubice 5 20
PA0302 Zuzana Plecháčková, Velké Koloděje 5 20
PA0176 Věra Dosedělová, M. Třebová 0 20
PA0224 Květa Gabrielová, Vysoké Mýto 8 19
PA0234 Josef Lejsek, Pardubice 8 19
PA0075 Ladislav Kubizňák ml., Sezemice 5 19
PA0076 Petra Matúšů, Sezemice 5 19
PA0055 Josef Popelka, Polička 5 19
PA0362 Vladimír Škarvada, Hlinsko 5 19
PA0130 Marek Tichý, Pardubice 5 19
PA0110 Lucie Topičová, Dolní Ředice 5 19
PA0237 Tomáš Halbrštát, Letohrad 2 19
PA0004 Zdeněk Hyhlík, Pardubice 2 19
PA0211 Martin Kaplan, Sopotnice 2 19
PA0109 Ondřej Karvánek, Dolní Ředice 2 19
PA0281 Veronika Křivánková, Zaječice 2 19
PA0191 Josef Mergl, Litomyšl 2 19
PA0192 Monika Merglová, Litomyšl 2 19
PA0140 Milan Popilka, Sedlíšťka 2 19
PA0225 Miroslav Záleský, Tisová 2 19
PA0155 Martin Zedník, Svitavy 2 19
PA0013 Václav Čížek, Přelouč -1 19
PA0148 Pavel Drobný, Poříčí -1 19
PA0291 Eva Hromádková, Chrast -1 19
PA0014 Rostislav Koubek, Lohenice -1 19
PA0028 Milan Shejbal ml., Pardubice -1 19
PA0248 Josef Štursa, Zaječice -1 19
PA0327 Jiří Fečko, Opatov 5 18
PA0354 Jiří Turek, Koldín 2 18
PA0313 Jana Kutinová, Pardubice 0 18
PA0320 Břetislav Kladiva, Litomyšl 14 17
PA0049 Josef Jirmásek, Polička 8 17
PA0314 Jan Heřmanský ml., Doubravice 5 17
PA0309 Tomáš Kohout, Opatovice n. L. 5 17
PA0019 Jan Kuchta, Pardubice 5 17
PA0300 Miloš Plecháček st., Velké Koloděje 5 17
PA0329 Zdeněk Sotona, Žumberk 5 17
PA0341 Stanislav Barvíř, Podlíšťany 2 17
PA0325 Iva Sedláková, Ústí n. O. 2 17
PA0103 Libor Doležal, Pardubice 0 17
PA0178 Bedřich Doseděl, M. Třebová 0 17
PA0177 Jan Schneider, M. Třebová 0 17
PA0186 Vladimír Bačík, Litomyšl 8 16
PA0334 Míra Kučera, Svratouch 8 16
PA0335 Jiří Rejda, Svratouch 8 16
PA0010 Hana Hlaváčková, Hrádek 5 16
PA0038 Radoslava Marková, Pardubice 5 16
PA0016 Zdenka Šulcová, Pardubice 5 16
PA0338 Míša Vyoralová, Svratouch 5 16
PA0170 Aťka Khýr, Staré Město 2 16
PA0207 Nikol Košťálová, Pardubice 2 16
PA0162 Jana Kumstátová, Staré Město 2 16
PA0037 Jiří Marek, Pardubice 2 16
PA0039 Jiří Mládek, Pardubice 2 16
PA0036 Vladimír Paďour ml., Pardubice 2 16
PA0141 Zbyněk Popilka, Sedlíšťka 2 16
PA0079 Pavel Vrátil, Staré Hradiště 2 16
PA0199 Veronika Zavřelová, Dolní Újezd 2 16
PA0368 Jiří Zdeněk, Pardubice 2 16
PA0187 Jaroslav Zeman, Jarošov 2 16
PA0128 Miroslav Balínek, Pardubice -1 16
PA0017 Jaroslav Čáp, Pardubice -1 16
PA0247 Miroslav Honzák, Luže -1 16
PA0153 Miroslav Jílek, Polička -1 16
PA0242 Martina Novotná, Nedvězí -1 16
PA0138 Vít Popilka, Sedlíšťka -1 16
PA0018 Bohuslav Poulíček, Pardubice -1 16
PA0197 Václav Zavřel ml., Dolní Újezd -1 16
PA0198 Václav Zavřel st., Dolní Újezd -1 16
PA0249 Mirek Buřič, Chrudim -4 16
PA0227 David Dostál, Králíky -4 16
PA0358 Jaroslava Premauerová, Bystré 5 15
PA0050 Olga Jirmásková, Polička 8 14
PA0092 Renata Koťarová, Pardubice 8 14
PA0344 Viktor Svoboda, Slatiňany 8 14
PA0347 Libor Tuček, Bělá 8 14
PA0069 Jana Jirmásková, Polička 5 14
PA0310 Josef Macnart, Pardubice 5 14
PA0340 Pavel Barvíř, Zlín 2 14
PA0210 Roman Diblík, Sopotnice 2 14
PA0146 Otto Jansa, Lázně Bohdaneč 2 14
PA0342 Terezie Roubínková, Skalica 2 14
PA0102 Jindřich Dubišar, Pardubice 0 14
PA0053 Bohuslav Hubinka, Čistá 0 14
PA0263 Josef Jelínek, Čankovice 0 14
PA0097 Jan Heřmanský, Doubravice -1 14
PA0324 Ivana Sedláková, Ústí n. O. -1 14
PA0322 Gustav Kovář, Vítějeves -4 14
PA0275 Kateřina Táborská, Slatiňany 11 13
PA0282 Ladislav Fabián, Chrudim 8 13
PA0124 Viktor Hamerbauer, Pardubice 8 13
PA0158 Jiří Hárych, Koclířov 8 13
PA0337 Romana Vyoralová, Svratouch 8 13
PA0232 Pavel Bucháček, Řetová 5 13
PA0206 Láďa Daněk, Pardubice 5 13
PA0156 Lukáš Hořínek, Hradec n/S 5 13
PA0370 Marika Sloupenská, Sudličkova Lhota 5 13
PA0149 Zdeněk Drobný, Poříčí 2 13
PA0143 Vilma Látová, Pardubice 2 13
PA0283 Josef Pešava, Chrudim 2 13
PA0273 Petr Vágner, Chrudim 2 13
PA0188 Jana Zemanová, Jarošov 2 13
PA0288 Květa Hromádková, Zaječice -1 13
PA0160 Miroslav Klíma, Staré Město -1 13
PA0121 Hana Kužilková, Pardubice -1 13
PA0122 Milan Linha, Pardubice -1 13
PA0045 Antonín Pácha, Jablonné n. O. -1 13
PA0127 František Pýcha, Dolní Roveň -1 13
PA0172 Bedřich Štefánek, M. Třebová -1 13
PA0200 Karel Štorek, Cerekvice -1 13
PA0114 Karel Hamáček, Pardubice -4 13
PA0123 Markéta Komárková, Pardubice -4 13
PA0101 Karel Krejcar, Pardubice -4 13
PA0355 Evžen Filip, Vysoké Mýto 5 12
PA0356 Martin Sloupenský, Sudličkova Lhota 5 12
PA0364 Miloš Kyncl, Krouna 2 12
PA0357 Marie Turková, Koldín 2 12
PA0209 Josef Diblík, Sopotnice 2 11
PA0323 Bohuslav Kolář, Ústí n. O. 2 11
PA0246 Hana Honzáková, Luže 8 10
PA0080 Stanislav Novotný, Staré Hradiště 8 10
PA0022 Ladislav Bezdíček, Pardubice 5 10
PA0089 Dominika Drábková, Pardubice 5 10
PA0052 Bohuslava Hubinková, Čistá 5 10
PA0098 Pavel Krejcar, Rychnov nad Kněžnou 5 10
PA0090 Jiří Michek, Pardubice 5 10
PA0231 Roman Špaček, Sopotnice 5 10
PA0185 Roman Greguš st., Litomyšl 2 10
PA0119 Ludmila Havlíková, Pardubice 2 10
PA0031 Tomáš Havránek, Pardubice 2 10
PA0204 Matěj Košťál, Pardubice 2 10
PA0286 Martin Pešava, Chrudim 2 10
PA0269 Marie Stará, Chrast 2 10
PA0015 Tomáš Pecka, Mělice -1 10
PA0285 Michal Pešava, Chrudim -1 10
PA0213 Zdenek Ryant, Vysoké Mýto -1 10
PA0265 Marie Stará, Zaječice -1 10
PA0154 Jiří Vávra, Polička -4 10
PA0117 Ladislav Zábský, Pardubice -4 10
PA0352 Drahoslav Daněk, Rychnov n. K. 2 9
PA0353 Radek Paďour, Pardubice 2 9
PA0059 Anja Slabá, Svitavy 2 9
PA0060 Anna Slabá, Svitavy 2 9
PA0062 Tomáš Slabý, Svitavy 2 9
PA0058 Dominik Slabý, Svitavy 2 9
PA0057 Petr Slabý, Svitavy 2 9
PA0056 Ondřej Slabý, Svitavy 2 9
PA0360 Pavel Slabý ml., Svitav 2 9
PA0061 Pavel Slabý st., Svitavy 2 9
PA0366 Milan Štoll, Slatiňany 2 9
PA0147 Jaroslav Mach, Pardubice 5 8
PA0330 Lenka Sotonová, Žumberk 5 8
PA0343 Josef Svoboda, Slatiňany 5 8
PA0311 Leona Hypšmanová, Hrobice 2 8
PA0296 Alena Ježková, Pardubice 2 8
PA0317 Petr Jílek, Polička 2 8
PA0294 Michaela Štěpánková, Pardubice 2 8
PA0349 Eva Kynclová, Krouna -1 8
PA0298 Miroslav Sejkora, Pardubice -1 8
PA0297 Michaela Knappeová, Pardubice -4 8
PA0304 Marie Moníková, Ráby -4 8
PA0346 Kája Remeš, Pardubice -7 8
PA0003 Lumír Sokol, Pardubice 8 7
PA0093 Lumír Sokol ml., Pardubice 8 7
PA0220 Václav Krásný, Vysoké Mýto 5 7
PA0229 Michal Špaček, Sopotnice 5 7
PA0223 Milan Šplíchal, Vysoké Mýto 5 7
PA0222 Jana Tauchmanová, Vysoké Mýto 5 7
PA0205 Jan Košťál, Pardubice 2 7
PA0125 Evžen Pospíšil, Srch 2 7
PA0011 Ladislav Synek, Pardubice 2 7
PA0183 Roman Greguš ml., Litomyšl -1 7
PA0194 Miloš Mergl, Litomyšl -1 7
PA0009 Bohuslav Vančura, Pohránov -1 7
PA0116 Ludmila Zábská, Pardubice -1 7
PA0251 Marek Krčil, Skuteč -4 7
PA0144 Václav Maštalíř, Pardubice -4 7
PA0217 Michaela Šedivá, Vysoké Mýto -4 7
PA0216 Václav Šplíchal, Vysoké Mýto -4 7
PA0261 Patrik Tesárek, Chrudim -4 7
PA0173 Šimon Václavek, M. Třebová -4 7
PA0361 Eduard Brázda, Svitavy 5 6
PA0321 Lucie Hořínková, Litomyšl 0 6
PA0305 Václav Moník, Ráby 8 5
PA0380 Marta Fišerová, Vendolí 5 5
PA0374 Marcela Váňová, Slatiňany 5 5
PA0104 Iva Doležalová, Pardubice 0 5
PA0319 Miroslav Horský, Litomyšl -1 5
PA0312 Pavel Hypšman, Hrobice -1 5
PA0301 Miloš Plecháček ml., Velké Koloděje -1 5
PA0345 Pavel Váňa, Slatiňany -1 5
PA0328 Karel Halbrštát, Mistrovice 5 4
PA0371 Pavel Provazník, Koldín 5 4
PA0032 Milan Havránek, Pardubice 2 4
PA0096 Jaroslav Mako, Staré Hradiště 2 4
PA0005 Václav Šimr, Kostěnice 2 4
PA0111 Miloslava Topičová, Dolní Ředice 2 4
PA0085 Antonín Voříšek, Staré Hradiště 2 4
PA0333 Antonín Hradec, Heřmanův Městec 0 4
PA0118 David Hamáček, Pardubice -1 4
PA0267 Lenka Silničková, Hlinsko -1 4
PA0369 Pavel Sloupenský, Sudličkova Lhota -1 4
PA0266 Ladislav Starý ml., Zaječice -1 4
PA0001 Pavel Šimek, Dašice -1 4
PA0289 René Hromádko, Zaječice -4 4
PA0142 Jiří Maštalíř, Pardubice -4 4
PA0363 Soňa Škarvadová, Hlinsko -4 4
PA0201 Pavel Vávra, Litomyšl 0 3
PA0214 Jakub Šedivý, Vysoké Mýto 5 2
PA0375 Martin Fišer, Vendolí 2 2
PA0303 Kamil Plecháček, Velké Koloděje -1 2
PA0041 Miroslav Absolon st., Žamberk 2 1
PA0077 Radek Ipser, Starý Mateřov 2 1
PA0279 Josef Petrus, Chrudim 2 1
PA0219 Renáta Tauchmanová, Vysoké Mýto 2 1
PA0132 Alena Knappeová, Pardubice -1 1
PA0257 Jan Petr, Staré Hradiště -1 1
PA0133 Hana Sejkorová, Pardubice -1 1
PA0271 Martin Solnička, Hlinsko -1 1
PA0112 František Topič, Dolní Ředice -1 1
PA0272 Petr Vostřel, Chrudim -1 1
PA0226 Miroslav Absolon ml., Žamberk -4 1
PA0026 Jiří Špaček, Dašice -4 1
PA0351 Hana Machová, Pardubice -1 0
PA0295 Josef Ježek, Pardubice 2 -1
PA0350 Jiří Čejka, Úhřetice 0 -1
PA0373 Tomáš Děťák, Zbyhněvice -1 -1
PA0293 Zdeněk Holan, Křičeň -1 -1
PA0378 Marie Tesařová, Vendolí -1 -1
PA0372 René Živný, Pardubice -1 -1
PA0365 Miloslav Kopecký, Rozhovice 0 -2
PA0063 Josef Mráz, Svitavy -4 -2
PA0086 Radek Voříšek, Staré Hradiště -4 -2
PA0379 Zdeněk Tesař, Vendolí -4 -4
PA0306 Ivana Kašparová, Pardubice -7 -4
PA0268 Matyáš Solnička, Hlinsko 5 -5
PA0095 Jarmila Urbanová, Staré Hradiště 2 -5
PA0115 Jiří Valenta, Pardubice 2 -5
PA0278 Lucie Benedikta Petrusová, Chrudim -1 -5
PA0276 Denisa Táborská, Slatiňany -7 -5
PA0042 Oldřich Ezr ml., Rybník -1 -6
PA0023 Vráťa Kříž, Dašice 2 -7
PA0008 Bedřich Vogl, Doubravice -1 -7
PA0376 Miroslav Gestinger, Ostrý Kámen -7 -7
PA0332 Eva Kacafírková, Kočí -7 -7
PA0377 Leoš Mihola, Svitavy -7 -7
PA0196 Josef Novák, Litomyšl -1 -8
PA0359 Marina Brázdová, Svitavy -7 -15