Benago Zruč n. S. – FK Era-Pack Chrudim 4:5 (2:1). Branky: 8. Salgado, 14. Brahimi, 24. a 36. Ramirez – 8., 34. a 35. Rešetár, 40. Felipe, 40. Rodrigo. Chrudim: Ton – Koudelka, Chmelík, M. Mareš, Max, Kilmer, Evandro, Alvarito, Rodrigo, Rešetár, Slováček, Felipe.

Po většinu utkání se přitom hostům příliš nedařilo a v polovině druhého poločasu prohrávali 3:1. Zhruba od té doby proto začali hrát bez gólmana a zápas nabýval na dramatičnosti. Ve 33. min. nastřelili domácí dlouhým odkopem přes celé hřiště tyč prázdné chrudimské klece, za což byli o chvíli později potrestáni, když kapitán hostů Rešetár dvěma góly v rozmezí minuty srovnal stav na 3:3. Desetinásobný český mistr ale chtěl zvítězit, a tak pokračoval v power play, za což jej ve 36. min. „vytrestal" střelou do prázdné branky Ramirez (4:3). V tu chvíli už by asi na vítězství Era-Packu nevsadil nikdo ani pětník. Ale 43 vteřin před koncem přece jen prorazil obranný val Felipe a opět vyrovnal. V parádní koncovce pak 19 sekund nato Rodrigo zajistil svému týmu všechny body.

Jaroslav Bartůšek, trenér Chrudimi: „V utkání šlo o hodně. Samozřejmě tedy o druhé místo tabulky, ale také o případné naděje na vítězství v základní části. Benago dokázalo nekompromisně trestat naše chyby v defenzívě, na což jsme museli reagovat dlouhou power play. Myslím, že zejména díky ní jsme zápas dokázali otočit. Chtěli jsme za každou cenu vyhrát a to asi rozhodlo, měli jsme to víc v hlavách."

Další výsledek –  7. kolo: Tango Brno – Balticflora Teplice 0:7.