V kategorii žen závodila poprvé chrudimská nejlepší závodnice Jana Novotná, která zvládla své obtížné cvičení ve dvojboji na přeskoku a prostných na výbornou a zaslouženě zvítězila,když porazila své soupeřky z Liberce, Prahy, Pardubic i Hradce Králové. Ve finále na prostných získala stříbro.

Za starší žákyně závodila Markéta Doležalová, která poprvé zacvičila „vzklopkovou“ sestavu na bradlech. Celkově vybojovala krásné 9. místo mezi o rok staršími závodnicemi. Mladší žákyně Barbora Tichá zacvičila pěknou bezpádovou sestavu na kladině, což ji zajistilo slušné 12. místo z 28 závodnic.

Soutěž družstev složených ze tří nejlepších z každé jednoty vyhrála děvčata z Pardubic, druhé byly z Prahy, třetí z Hradce Králové a čtvrté Chrudimačky. Na Mini závodě Krkonoš startovala dvě teprve 7 a 8-letá děvčátka z SG Chrudim.

Celkovou vítězkou ročníku 2001, v těžké konkurenci pražských, pardubických a hradeckých děvčat,se stala Bára Štěrbová (uprostřed), která zvládla skvěle těžkou sestavu na kladině a i prostná měla vynikající. V kategorii ročníku 2002 jsme měli také želízko v ohni, Zuzku Malinskou. Na akrobacii měla velmi pěknou sestavu, ale ošidná kladina ji zradila. I tak se umístila na výborném 10. místě mezi 30 závodnicemi.