Vrchlabí – Chrudim 4:38

Síla domácích se ukázala záhy po začátku utkání, když chrudimskou obranou prošel reprezentační pilíř Lahr a otevřel skóre zápasu. Tento try však chrudimské hráče namotivoval k lepším výkonům a důraznou obranou nutili domácí k chybám, kterých následně využívali i v útoku. Rychle po sobě se prosadili chrudimší Řičica s Chrbolkou. Obě konverze prokopl Koliska a náhle bylo skóre 12:4 pro hosty.
Další položení zaznamenal Mikulica, který dokazuje, že hráč nemusí měřit dva metry a vážit sto kilo, aby se dokázal prosadit.

Krátce po začátku druhého poločasu se znovu prosadil Řičica a dva body za konverzi přidal Koliska. O 6 minut později dokázal skórovat i mlynář Preininger, který využil nedůsledné obrany soupeře na jeho try lajně a položil ihned po rozehrání balónu. Koliska se při konverzi znovu nemýlil. Ke konci se projevila lepší fyzická připravenost Chrudimských, a ti dokázali položit ještě dvakrát. Konkrétně Chrbolka a Mikulica. Koliska přidal jednu prokoplou konverzi a tak se skóre zastavilo na stavu 4:38.

Chrudim: Chrbolka, Mikulica, Novák, Linhart, Stoklasa, Koliska, Řičica, Pachman, Preininger, Jahnický, Dvořák, Pražan, Fiala, Holý, Briance, Pavlík, Nešněra, Beran. (vkn)

Tabulka


1. Krupka 18b


2. H. Králové 12b


3. H. Brod 12b


4. Chrudim 10b


5. Mikulov 4b


6. Vrchlabí 2b


7. Beroun 2b