HBC Pento Most - HBC Autosklo H.A.K. Pardubice 9:5 (2:3, 2:1, 5:1).

Branky: 4. Krejčí (Ingršt), 6. P. Kubeš (Bílý), 11. P. Kubeš, 21. Urban (Hodr), 40. P. Kubeš (Bílý). Sestava: Hora (31. Matrka) Filip, Hák, Kamaryt, Mokříž, Drenko, Krejčí P. Kubeš, J. Kubeš, Bílý, Hodr, Urban, Ingršt, Waber, J. Skřivánek, T. Skřivánek, Merta, Hrnčíř, Zemánek.

„Dostali jsme facku zepředu i zezadu. Šeredně jsme doplatili na individuální chyby. Vedli jsme dvakrát o dva góly a takový náskok si zkrátka musíme pohlídat. Jenže jsme hráli ležérně a Most nás za to potrestal. Herně jsme sice měli převahu, ale dostávali jsme góly z brejků,“ čertil se pardubický trenér Jiří Mašík.

Elba DDM Ústí nad Labem - HBC Autosklo H.A.K. Pardubice 2:1 (0:0, 2:1, 0:0).

Branka: 26. Hák (Bílý, Filip). Celý zápas odchytal Matrka. Navíc hrál Podařil, naopak nenastoupil Hodr.

„Řekli jsme si, že zapomeneme na Most. Opět jsme začali aktivně, bohužel jsme neproměnili několik šancí. Ústí celý zápas provokovalo, simulovalo a podařilo se mu nás rozhodit. Prostě účel světí prostředky. Ale nebyl to hezký hokejbal. Až ve třetí třetině jsme hráli zase naši hru, zamkli jsme soupeře u něho v pásmu, ale vyrovnat se nám nepodařilo. Ze dvou utkání nemáme ani bod, a to je zklamání,“ podotkl Mašík.

2. NHbL: Svitavy HbC Autosklo H.A.K. Pardubice B 5:6 (3:2, 1:4, 1:0).

Branky: P. Bittner, Šimek, Češka, Barva, Loukota, Hlaváček.

OHbL:

Heřm. Městec C -Delta Pardubice 0:13,

Roneka Pardubice - Autosklo H.A.K. Pardubice C 3:6,

Chrudim B - Jestřábi Přelouč B 6:3,

Prachovice - Medvědi Pardubice 1:5,

Svítkov Stars B - Splašené Hole Pardubice 2:3.