Chrudim – Vysoké Mýto 5:2

Hosté přijeli s defenzivní taktikou a drželi bezbrankový stav čtvrt hodiny, než otevřel skóre Rešetár. Do poločasu však přidali další dva góly Vladyka a Kroulík, takže se favorit dostal na koně. Ve 25. minutě však po krásné akci korigoval Munzberger a hosté chvíli mysleli na možný zvrat. Přibrzdily je však další dvě branky Chrudimě, které si připsali R. Mareš a M. Kopecký, na které odpověděl až v poslední minutě Štancl.

Fakta – branky: 15. Rešetár, 20. Vladyka, 20. Kroulík, 32. Mareš, 38. Kopecký – 25. Munsberger, 40. Štancl. Rozhodčí: Blažej, Hanzlík. ŽK: 2:1. Diváci:
100. Sestava vítězů: Meller, Hlouš – Linhart, R. Mareš, Popelka, M. Kopecký, Vladyka, Mikan, L. Kopecký, Rešetár, Hauf, Beneš.