Oba týmy prakticky nemohou nic změnit na svém výchozím postavení pro play off. Východočeši sice vedou tabulku, ale pokud porazí jejich pronásledovatel Eco Investment Praha beznadějně poslední celek Hodonína, posune se do čela, protože sChrudimí oba vzájemné zápasy vyhrál.

Boj o sestavu pro play off

AMladá Boleslav zůstane vkaždém případě čtvrtá, protože má čtyřbodový odstup za třetím Šumperkem a pětibodový náskok před pátým Kladnem. Oba soupeři tedy mohou hrát bez zbytečné nervozity a tudíž by na tom měl vydělat divák. Kvidění by měl být pohledný futsal, nepříliš svázaný taktickými prvky.

Vzájemný duel na hřišti nováčka Chrudimští vyhráli 4:1 a jsou pochopitelně favority itentokrát. Trenéra Oty Stejskala jsme se zeptali, jak chce své svěřence motivovat, když vlastně onic nejde?

Stejskal soupeře šetřit nechce

„Teoreticky sice opravdu onic nejde, ale vnašem případě máme početný kádr a každý hráč, který nastoupí, se bude určitě chtít předvést vco nejlepším světle, aby si udržel místo vsestavě ipro zápasy play off. Proto nehrozí, že bychom podali nějaký laxní výkon a mohu diváky sklidným srdcem pozvat do hlediště na kvalitní futsal,“ uvedl již dvojnásobný Trenér roku Ota Stejskal.

Pikantní vjeho případě je, že vminulé sezoně ještě pomáhal mladoboleslavskému týmu coby brankář vněkolika zápasech druhé ligy kpostupu do nejvyšší soutěže. „SELP je mi samozřejmě blízký, ale při vzájemných duelech jdou sympatie stranou,“ uzavřel bez nějakého sentimentu trenér Stejskal.