Když se střetnou se zástupci z jiných regionů, může být vše jinak, což ukázal turnaj v Malenovicích u Zlína, kterého se zúčastnili. Za soupeře jim byly týmy z Hodonína, Brna, Malenovic, Letohradu a slovenská Zohor.


Turnaj zakončili s výbornou bilancí 4 výher, 1 remízou a 1 porážkou, která však přišla v semifinálovém souboji a tak na mladé Ježky zbyl „jen" bronz.
 Působení na turnaji zhodnotil trenér, Jiří Kozel:

„Potvrdili jsme společně s Letohradem ohromnou sílu našeho regionu, kdy vlastně dva „nejhorší" zástupci regionu dokázali na turnaji v jiné části ČR své soupeře přehrávat a převyšovat je ve všech činnostech. Vyhrál nakonec tým složený z hokejistů a to Hodonín. Všechny týmy krom Hodonína si přijely turnaj hlavně užít, naštěstí se nenechal nikdo jejich chování strhnout, a tak turnaj mimo zápasy se zmíněným týmem probíhaly poklidně a v přátelské atmosféře. Chování Hodonína by bylo na samotnou kapitolu a to ať hráčů, trenérů a hlavně rodičů, škoda , že jsme je v úvodním utkání neporazili. Turnaj jinak probíhal v super atmosféře, vše od cestování, ubytování, stravování a počasí vyšlo na jedničku, takže turnaj bereme, jako super vydařený!"

Nejlepším hráčem Ježků se stal O. Hladký, nejlepším hráčem turnaje se stal V. Šmíd.
Zlínský poháru:

Pořadí:

1. HBC Rigum Hodonín
2. SK Hokejbal Letohrad
3. Ježci Heřmanův Městec
4. HBK Roconaba Zohor
5. TJ ACS Malenovice
6. Eagles Brno

(vkn, jk)