1. liga Pardubice – Chrudim

Palma Chrudim – Vyhaslý Sopky Pardubice 8:10, Royal Pardubice – Notorcross Pardubice 18:0, Tigers V. Chvojno – GT Palmička Pardubice a Trefa 21 Chrudim – OK Pardubice hráno po uzávěrce.

Pořadí: 1.Royal 59, 2. OK 46, 3. Trefa 42, 4. Tigers 33, 5. Vyhaslý Sopky 31, 6. Palma 26, 7. GT 20, 8. Notorcross 0.

2. liga Pardubice – Chrudim

O postup: Las Palmas Pardubice – H. Roveň 10:8, Kleopatra Chrudim – Trim Ohio Ohrazenice 12:6, Milénium Přelouč – Stapus Ostřetín 11:7, Na Kopečku Chotěnice – Kocouři Moravany 10:8, Hi-Tec Chrudim – Red Wings Pardubice 11:7.
Pořadí: 1. Milénium 26, 2. Red Wings 25, 3. Hi-Tec 23, 4. Kleopatra 22, 5. Stapus 16, 6. Las Palmas 15, 7. Kocouři 13, 8. H. Roveň 12, 9. Na Kopečku 7, 10. Trim 6.

O udržení: Špice 1 Holice – Fanfáni St. Hradiště 7:11, Palmička Pardubice – Vječná Žízeň Dřenice 10:9, Pašáci Pardubice – New Dallas Býšť 3:15, Kozlovna Brozany – Colorset Úhřetice po uzávěrce, Mušketýři H. Jelení – Bobr Pardubice 12:6.
Pořadí: 1. Mušketýři 24, 2. Palmička 24, 3. New Dallas 23, 4. Vječná Žízeň 18, 5. Colorset 15, 6. Fanfáni 15, 7. Špice 12, 8. Kozlovna 11, 9. Pašáci 11, 10. Bobr 9.

3. liga Pardubice – Chrudim

O postup: Netrefa Pardubice – Viděltos Pardubice nehlášeno, U Capoušků Pardubice – Penguins Choltice 8:10, Havaj Pardubice – Zzypky Chrudim 8:10, Labiště Pardubice – Šipkaři Lány 8:10, Oštěpaři Dašice – Seno Přelouč 10:9.
Pořadí: 1. Labiště 30, 2. Oštěpaři 29, 3. Zzypky 29, 4. Penguins 26, 5. Seno 25, 6. Šipkaři 20, 7. Netrefa 20, 8. Havaj 14, 9. Viděltos 13, 10. U Capoušků 1.

O udržení: Na Růžku Přelouč – Fanfáni St. Hradiště B 7:11, Ozzky Chrudim – Rychlý Šípy Pardubice 7:11, Ve Dvoře Morašice – TJ Čechie Pardubice 7:11.
Pořadí: 1. Čechie 23, 2. Rychlý Šípy 22, 3. Ve Dvoře 15, 4. Fanfáni B 13, 5. Ozzky 12, 6. Na Růžku 5.

4. liga Pardubice – Chrudim

O postup: Typos Pardubice – Bar 21 Chrudim 11:7, Litětiny – Čertíci Pardubice 7:11.
Pořadí:
1. Typos 35, 2. Krtci 34, 3. Čertíci 31, 4. Litětiny 30, 5. Bar „21“ 26.

O trofej pralesní ligy: 7 Statečných Jeřišno – Palma Pardubice 11:7, Vokotrop Pardubice – Re Devils Choltice 10:8.
Pořadí: 1. Vokotrop 24, 2. Red Devils 24, 3. 7 Statečných 22, 4. Palma 20.

5. liga Skutečsko

O titul: Jarda Krouna – Elklima T. Kamenice 7:11, Sport Bar Hlinsko – Darda Radim 10:9.
Pořadí:
1. Elklima 46, 2. Darda 43, 3. Sport Bar 41, 4. Jarda 29, 5. Alea 25.

O udržení: Zvoníci Krásné – Long Horka 8:10.
Pořadí: 1. 1. Turbo 18, 2. Long 18, 3. Zvoníci 7.

6. liga Skutečsko

O postup: Základna Luže – Břídilci Vojtěchov 9:10, Instal Chroustovice – Štamgasti Luže 8:10.
Pořadí: 1. Instal 39, 2. Štamgasti 31, 3. Břídilci 29, 4. Expres 27, 5. Základna 26.

O udržení: Vejboráři Č. Rybná – Extrém Š. Důl 6:12, Sport Bar Hlinsko B – Rychtář Hlinsko 11:7.
Pořadí: 1. Rychtář 26, 2. Extrém 23, 3. Vejboráři 23, 4. Sport Bar B 16.

7. liga Skutečsko

O postup: Pod Lípou D. Bezděkov – Elklima T. Kamenice B 4:14, Rychta T. Kamenice – Parní Válec Radčice 8:10.
Pořadí:
1. Elklima B 43, 2. Alea B 35, 3. Rychta 27, 4. Parní Válec 26, 5. Pod Lípou 18.

O trofej pralesní ligy: Korzáři Ochoz – Smolaři Hlinsko 7:11.
Pořadí: 1. Smolaři 20, 2. Korzáři 10, 3. U Karla 7.