1. liga Pardubicko – Chrudimsko

GT palmička Pardubice – Trefa 21 Chrudim 7:11, Palma Chrudim – OK Pardubice 3:15, Notorcross Pardubice – Tigers V. Chvojno nehlášeno, Vyhaslý Sopky Pardubice – Royal Pardubice odloženo.

Pořadí: 1.Royal 32, 2. OK 32, 3. Trefa 27, 4. Tigers 21, 5. Vyhaslý Sopky 19, 6. GT 18, 7. Palma 13, 8. Notorcross 0.

2. liga Pardubicko – Chrudimsko

Colorset Úhřetice – Hi-Tec Chrudim 5:13, Fanfáni Staré Hradiště – Kleopatra Chrudim 5:13, Vječná Žízeň Dřenice – Milénium Přelouč 7:11, Pašáci Pardubice – Las Palmas Pardubice 8:11, Na Kopečku Chotěnice – Bobr Pardubice 12:6.

Pořadí: 1.Milénium 32, 2. Kleopatra 31, 3. Las Palmas 27, 4. Hi-Tec 26, 5. Na Kopečku 21, 6. Colorset 16, 7. Vječná Žízeň 12, 8. Bobr 12, 9. Pašáci 11, 10. Fanfáni 10.

3. liga Pardubicko – Chrudimsko

Na Růžku Přelouč – Šipkaři Lány 7:11, Ozzky Chrudim – Penguins Choltice 4:14, Viděltos Pardubice – Zzypky Chrudim 5:13, Seno Přelouč – Ve Dvoře Morašice 13:5.

Pořadí: 1. Penguins 31, 2. Zzypky 28, 3. Šipkaři 20, 4. Seno 18, 5. Viděltos 18, 6. Ozzky 16, 7. Ve Dvoře 15, 8. Na Růžku 9.

4. liga Pardubicko – Chrudimsko

Palma Pardubice – Čertíci Pardubice 10:9, Krtci Chrudim – Litětiny 10:8, Red Devils Choltice – Bar 21 Chrudim 15:3, Typos Pardubice – Vokotrop Pardubice 9:10.

Pořadí: 1. Krtci 28, 2. Čertíci 22, 3. Red Devils 19, 4. Typos 18, 5. Vokotrop 16, 6. Litětiny 15, 7. Bar 21 14, 8. Palma 13, 9. 7 Statečných 11.

1. liga Skutečsko

Alea H. Týnec – Turbo Š. Důl 6:12, Darda Radim – Elklima T. Kamenice 7:11, Jarda Krouna – Amicus 2 CHrast 14:4, Zvoníci Krásné – Long Horka 6:12.

Pořadí: 1.Elklima 36, 2. Darda 27, 3. Sport Bar 24, 4. Jarda 21, 5. Alea 15, 6. Turbo 12, 7. Long 11, 8. Zvoníci 6, 9. Amicus 3.

 

2. liga Skutečsko

Břídilci Vojtěchov – Štamgasti Luže 7:11, Extrém Š. Důl- – Vejboráři Č. Rybná 12:6, Rychtář Hlinsko – Základna Luže 10:8, Skala Hlinsko – Instal Chroustovice 0:18 kontumačně (Skala byla pro 3. kontumaci vyřazena ze soutěže), Sport Bar Hlinsko B – Expres Radčice 4:14.

Pořadí: 1. Instal 33, 2. Štamgasti 27, 3. Břídilci 22, 4. Extrém 22, 5. Rychtář 21, 6. Základna 19, 7. Expres 15, 8. Sport Bar B 13, 9. Vejboráři 11, 10. Skala 9.

3. liga Skutečsko

Korzáři Ochoz – Elklima T. Kamenice B 6:12, Parní Válec Radčice – Škvárovna Proseč 15:3, U Karla Hlinsko – Pod Lípou D. Bezděkov 6:12, Rychta T. Kamenice – Smolaři Hlinsko nehlášeno.

Pořadí: 1. Elklima B 31, 2. Škvárovna 29, 3. Parní Válec 24, 4. Alea B 20, 5. Rychta 19, 6. Smolaři 9, 7. Pod Lípou 9, 8. Korzáři 5, 9. U Karla 4.