1. liga Pardubice – Chrudim

Palma Chrudim – Tigers V. Chvojno 9:10,
Royal Pardubice – Trefa 21 Chrudim 11:7,
Notorcross Pardubice – GT Palmička Pardubice 9:10,
Vyhaslý Sopky Pardubice – OK Pardubice 5:13.

Pořadí: 1. Royal 47, 2. OK 37, 3. Trefa 33, 4. Tigers 30, 5. Vyhaslý Sopky 25, .6. Palma Chrudim 23, 7. GT Palmička 20, 8. Notorcross 1.

2. liga Pardubice – Chrudim

Las Palmas Pardubice – Fanfáni Staré Hradiště 7:11,
Colorset Úhřetice – Pašáci Pardubice 8:10,
Vječná Žízeň Dřenice – Na Kopečku Chotěnice 8:10,
Milénium Přelouč – Kleopatra Chrudim 12:6,
Hi–Tec Chrudim – Bobr Pardubice 10:8.

Pořadí: 1. Milénium 45, 2. Kleopatra 43, 3. Hi–Tec 41, 4. Las Palmas 33, 5. Na Kopečku 24, 6. Colorset 21, 7. Bobr 17, 8. Vječná Žízeň 16, 9. Fanfáni 16, 10. Pašáci 14.

3. liga Pardubice – Chrudim, o postup

 

Netrefa Padubice – Penguins Choltice 9:10,
U Capoušků Pardubice – Zzypky Chrudim 4:14,
Havaj Pardubice – Seno Přelouč 8:10,
Labiště Pardubice – Viděltos Pardubice 14:4,
Oštěpaři Dašice – Šipkaři Lány 11:7.

Pořadí: 1. Labiště 26, 2. Zzypky 21, 3. Penguins 20, 4. Netrefa 20, 5. Oštěpaři 18, 6. Seno 15, 7. Havaj 11, 8. Viděltos 11, 9. Šipkaři 8, 10. U Capoušků 0.

3. liga Pardubice – Chrudim, o sestup

Na Růžku Přelouč – TJ Čechie Pardubice 7:11,
Ozzky Chrudim – Fanfáni Staré Hradiště B 5:13,
Ve Dvoře Morašice – Rychlý šípy Pardubice 10:9.

Pořadí: 1. Čechie 14, 2. Ve Dvoře 11, 3. Rychlý šípy 11, 4. Ozzky 9, 5. Fanfáni B 7, 6. Na Růžku 2.

4. liga Pardubice – Chrudim

7 Statečných Jeřišno – Krtci Chrudim 6:12,
Bar 21 Chrudim – Palma Pardubice 10:8,
Typos Pardubice – Red Devils Choltice 10:9,
Vokotrop Pardubice – Litětiny 2:16.

Pořadí: 1. Krtci 34, 2. Typos 29, 3. Litětiny 27, 4. Čertíci 25, 5. Bar „21“ 23, 6. Red Devils 22, 7. Vokotrop 20, 8. Palma 19, 9. 7 Statečných 17.

1. liga Skutečsko

Alea H. Týnec – Zvoníci Krásné 11:7,
Sport Bar Hlinsko – Darda Radim 6:121,
Turbo Šilinův Důl – Amicus 2 Chrast 11:7.

Pořadí: 1. Elklima 42, 2. Darda 39, 3. Sport Bar 33, 4. Jarda 26, 5. Alea 21, 6. Turbo 15, 7. Long 12, 8. Zvoníci 7, 9. Amicus 5.

2. liga Skutečsko

Břídilci Vojtěchov – Sport Bar Hlinsko B 12:6,
Rychtář Hlinsko – Extrém Šilinkův Důl 15:3,
Štamgasti Luže – Instal Chroustovice 8:10,
Základna Luže – Expres Radčice 11:7.

Pořadí: 1. Instal 38, 2. Štamgasti 28, 3. Základna 25, 4. Břídilci 22, 5. Expres 21, 6. Rychtář 21, 7. Extrém 20, 8. Vejboráři 20, 9. Sport Bar B 9.

3. liga Skutečsko

Korzáři Ochoz – Rychta T. Kamenice 10:9,
Parní Válec Radčice – Smolaři Hlinsko 8:10,
Alea H. Týnec B – U Karla Hlinsko nehl.,
Elklima T. Kamenice – Pod Lípod D. Bezděkov 8:10.

Pořadí: 1. Elklima B 34, 2. Alea B 29, 3. Rychta 24, 4. Parní Válec 20, 5. Pod Lípou 18, 6. Smolaři 17, 7. Korzáři 7, 8.U Karla 4.

Pro třetí kontumaci byla vyloučena Škvárovna Proseč.