Davide, bylo to nejlepší utkání, které mohlo ERA-PACK potkat před elitní fází UEFA Futsal Cupu. Prověřila vás Slavia dostatečně?
Já myslím, že to byla velmi dobrá zkouška. Vyzkoušeli jsme si presink i obranu na vlastní polovině. Možná je škoda, že to nebylo vyrovnanější déle. Mohli nás trochu více potrápit, ale na druhou stranu je dobře, že jsme to zvládli takhle.

Vy už máte za sebou zápasy s největšími konkurenty v boji o mistrovský titul (Benago a Slavia) a oba jste zvládli. Když se na to podíváte zpětně a porovnáte vývoj vašich výkonů od remízy 2:2 s Litoměřicemi až do teď, je vidět zlepšení?
Myslím, že jsme ušli pořádný kus cesty. V Litoměřicích to bylo hodně složité. Byli jsme právě po fyzické přípravě a náš výkon hodně ovlivnila únava, což se na zápase dost podepsalo.
Teď znovu nabírají tréninky na obrátkách a připravujeme se na ligu mistrů a myslím, že jsme připraveni optimálně.

Ve středu vás čeká souboj s jedním z nejlepších klubů na světě – Interem Movistar. Jak se těšíte na bránění nejlepšího futsalisty světa Ricardinha?
(úsměv)…Těším se na to hrozně moc. Bude to pro nás obrovský zážitek a můžu říci, že uděláme všechno proto, abychom dosáhli dobrého výsledku a pokusili se i postoupit.

Máte ho (Ricardinha) přečteného?
No to rozhodně nemám, to snad ani nejde. On je prostě jedinečný a co dokáže to už nikdo jiný na světě nedokáže. (dej)