2. Národní liga

Jokerit Chrudim - Prachovice 13:1 (3:1, 6:0, 4:0)

Branky: Trojek, L. Novelinka, Dobrovolný, Š. Šídlo a Kišš 2, Pilař, Čejgl, Bureš T. Čep.

Zápas se stal jednoznačnou záležitostí vítězů. Prachovice sice v 7. minutě vyrovnaly na 1:1, pak už si ale ani „nečuchly". Desátý gól načepoval soupeři Štěpán Šídlo, třináctý pak Kišš.

Sestavy Jokerit Chrudim: P. Novelinka S. Šídlo, R. Staněk, Trojek, Hejtmánek Kišš, Čejgl, Pilař, Š. Šídlo, Bureš, L. Novelinka, Dobrovolný. SK Prachovice: Brož Kasal, Javorek, Hubáček, Zavřel Kosina, Dvořák, Hájek, T. Čep, Mejtský, Knický.

Heřmanův Městec - Svítkov B 7:3 (5:0, 1:1, 1:2)

Branky vítězů: Doležal a Sliacký 2, J. Bőhm, Myška, Míšek.

Domácí odehráli velmi dobrou první třetinu, v níž nasázeli soupeři pět branek a hrou se bavili. Od té druhé ale herně polevili, zřejmě pod dojmem podcenění přestali bojovat, došlo i na dohady na střídačce a nakonec byli rádi, že už je po utkání. Poměr střel: 61:22.

Sestava Ježků Heřmanův Městec: Synek Honek, J. Bőhm, Sliacký, Myška Drbohlav, Macenauer, R. Bőhm Paukrt, Kopriva, Doležal Míšek, Jošt.

10. Živanice 7 0 0 0 7 7 : 51 0

V sobotu 24. října čekají na oba naše týmy rezervy z Pardubic, a ještě k tomu na soupeřových hřištích. Jokerit zajíždí do Svítkova a Ježci do Polabin na Autosklo.

Krajská liga

H. Městec B - Banditi H. Králové 6:4 (1:0, 2:1, 3:3)

Branky vítězů: Sliacký 3, J. Bőhm, Míšek, Běloušek.

Ve svižném utkání byli domácí gólově stále o krok vepředu, nicméně pět minut před koncem se Banditům podařilo snížit na 5:4. Závěrečné drama ukončil až 35 vteřin před koncem střelou do prázdné branky Běloušek.

Sestava rezervy Ježků: Synek Honek, Sliacký, Horníček, T. Mach Myška, Běloušek, K. Mlejnek, J. Bőhm, Doležal, Míšek, Pavlíček, O. Mach, Secký.

Opatovice - Chrudim B 4:7 (3:4, 0:2, 1:1)

Branky vítězů: Filip 4, Solnický, Řehák, Čermák.

Hosté začali ospale a než si uvědomili, že už nejsou v kabině, prohrávali ve 4. minutě 2:0. Pak už ale zabrali a ještě do první přestávky čtyřmi góly výsledek otočili. Ve druhé části vedení o další dvě branky navýšili a v závěru si již výhru pohlídali.

Sestava rezervy Jokeritu Chrudim: Kaván Bobek, Pirkl, Vala, Krupka Dyntar, Hořeňovský, Čermák Filip, Solnický, Řehák Žáček.

10. Spl.Hole Pce 7 0 0 1 6 19 : 40 1

V nedělním kole se na domácím hřišti představí jen rezerva Jokeritu Chrudim, když tu od 11:00 hodin hostí Pretoriány Pardubice. Heřmanův Městec B zajíždí do Chlumce. (rp)