Letos se do soutěže přihlásilo celkem sedm týmů. Družstva Chocně, Žamberka, Lanškrouna a Mnětic měla z minulých let ligové zkušenosti, a proto vytyčené třetí místo pro Řestoky byl smělý cíl. Před začátkem sezony se však podařilo posílit o tří hráče z SK Bělá.

Vstup do soutěže se povedl na výbornou, když oba úvodní domácí zápasy Řestoky vyhrály, a to je „nakoplo“ k vítězné sérii. Ze dvanácti mistrovských utkání jich vyhráli 11 a pouze jedno prohráli na hřišti Lanškrouna. Nejdůležitější byla dvě vítězství nad favoritem soutěže NK Choceň, což se později ukázalo jako klíčový moment sezony. Soutěž vyhráli o dva body právě nad týmem Chocně.

Premiérové vítězství v krajském přeboru si NC Řestoky ještě okořenily kvalifikačním bojem o postup do II. ligy. Na tento kvalifikační turnaj hraný v Chodově u Karlových Varů však spíše přijely získat cenné zkušenosti. Za účasti vítězů Karlovarského, Středočeského a Českobudějovického kraje se hrál kvalitní nohejbal. Řestoky skončily na 3. místě s jednou výhrou a jednou prohrou. Do II. ligy tedy postoupil pouze vítěz Středočeského kraje TJ Plazy.

Za NC Řestoky se v úspěšné sezoně vystřídali: Milan a Roman Dvořáčkovi, Jakub Chadima, Zdeněk Chvojka (vedoucí oddílu), Lukáš Kašpar, Rostislav Malík, Jan Michler, Stanislav Pavlík, Josef Teplý a Aleš Rabas (trenér a kapitán).

Konečné pořadí KP mužů: 1. NC Řestoky 22 bodů, 2. NK Choceň 20, 3. Nohejbal Lanškroun 18, 4. SK Hlinsko 8, 5. NK Litomyšl 6, 6. Sokol Žamberk 4, 7. Sokol Mnětice 2.