Ve vedoucí skupině průběžného pořadí doplnili Mariana Poláška hned tři zástupci rodiny Tesárkovy z Tuněchod. I další příčky jsou vyrovnané a ještě je stále o co hrát.

Průběžné pořadí po 8. kole

1. – 4. místo
CR0010 Marián Polášek, Chrudim 8 65
CR0062 Miroslav Tesárek, Tuněchody 8 65
CR0063 Patrik Tesárek, Tuněchody 8 65
CR0064 Denisa Tesárková, Tuněchody 8 65

5. – 9. místo
CR0098 Martin Jirmásek, Otradov 8 62
CR0012 Lenka Sotonová, Žumberk 8 62
CR0061 Ilona Tesárková, Tuněchody 8 62
CR0018 František Jelínek, Čankovice 5 62
CR0003 Vojtěch Meduna, Nasavrky 5 62

10. – 16. místo
CR0100 Olga Jirmásková, Otradov 14 59
CR0022 Luboš Fišer, Tuněchody 8 59
CR0091 Hana Niklová, Liboměřice 8 59
CR0128 Miroslav Rys, Kameničky 8 59
CR0065 Robert Tesárek, Tuněchody 8 59
CR0040 Lukáš Loskot, Zderaz 2 59
CR0099 Daniel Shelong, Polička 2 59

17. – 21. místo
CR0048 Honza Hromádko, Zaječice 11 56
CR0024 Petr Chutic, Tuněchody 11 56
CR0028 Antonín Hradec, Heřmanův Městec 8 56
CR0051 Jaromír Mihulka, Chrudim 8 56
CR0101 Jan Šár, Chrast 8 56

22. – 30. místo
CR0023 Jana Fišerová, Tuněchody 11 53
CR0042 Rudolf Brokl, Chrudim 8 53
CR0045 Jan Hromádko, Chrast 5 53
CR0081 Jaroslav Mudroch, Lukavice 5 53
CR0027 Petr Pokorný, Tuněchody 5 53
CR0005 David Polášek, Chrudim 5 53
CR0086 Matyáš Solnička, Srní 5 53
CR0084 Ladislav Starý ml., Zaječice 2 53
CR0025 Jakub Vokál, Chrudim 2 53

31. – 35. místo
CR0059 Jan Petr, Brozany 8 50
CR0093 Zbyněk Buřval, Stolany 5 50
CR0034 Roman Hanuš, Slatiňany 5 50
CR0070 Nelinka Svobodová, Chrudim 2 50
CR0097 Josef Jirmásek, Otradov -1 50

36. místo
CR0043 Hana Honzáková, Lozice 8 48

37. – 43. místo
CR0019 Jitka Jelínková, Čankovice 11 47
CR0080 Dominik Kučera, Chrudim 8 47
CR0039 Vítězslav Menc, Zderaz 8 47
CR0123 Alena Hromádková, Krouna 5 47
CR0088 Jiří Starý, Bítovany 5 47
CR0032 Lucie Hanušová, Slatiňany 2 47
CR0095 Zdena Petrová, Bojanov 2 47

44. – 55. místo
CR0020 Tomáš Děták, Zbyhněvice 11 44
CR0126 Ondřej Smetánka, Licibořice 11 44
CR0009 Josef Fuksa, Tuněchody 8 44
CR0096 Dagmar Rulíšková, Kovářov 8 44
CR0094 Aleš Emr, Chrudim 5 44
CR0066 Radka Horáková, Tuněchody 5 44
CR0006 Martin Mašata, Tuněchody 5 44
CR0050 David Mihulka, Chrudim 5 44
CR0054 Roman Pokorný, Tuněchody 2 44
CR0038 František Rompotl, Zderaz 2 44
CR0083 Ladislav Starý, Zaječice 2 44
CR0060 Petra Tesárková, Tuněchody 2 44

56. místo
CR0108 Miroslav Honzák, Lozice 5 42

57. – 71. místo
CR0119 Josef Písař, Kameničky 11 41
CR0103 Stanislav Barvíř, Podlíšťany 8 41
CR0078 Marek Buřič, Chrudim 8 41
CR0122 Lucie Bukáčková, Krouna 5 41
CR0041 Jiří Čejka, Úhřetice 5 41
CR0026 Pavel Drahý, Chrudim 5 41
CR0008 Jitka Fuksová, Tuněchody 5 41
CR0104 Vladislava Šárová, Chrast 5 41
CR0113 Míša Kučera, Svratouch 2 41
CR0118 Josef Písař ml., Kameničky 2 41
CR0114 Jiří Rejda, Svratouch 2 41
CR0089 Lenka Solničková, Srní 2 41
CR0111 Míša Vyoralová, Svratouch 2 41
CR0112 Romana Vyoralová, Svratouch 2 41
CR0036 Hana Hanušová, Slatiňany -4 41

72. – 73. místo
CR0092 Tomáš Klůc, Chrast 0 39
CR0053 Pavel Pokorný, Tuněchody 0 39

74. – 91. místo
CR0107 Mirek Vokál, Perálec 8 38
CR0068 Drahomíra Bláhová, Slatiňany 5 38
CR0007 Iveta Fuksová, Tuněchody 5 38
CR0033 Pavel Hanuš, Slatiňany 5 38
CR0124 Jiří Hromádko, Krouna 5 38
CR0105 Tereza Roubínková, Skalica 5 38
CR0079 Josef Štursa, Zaječice 5 38
CR0017 Josef Jelínek, Čankovice 2 38
CR0004 Vlastimil Meduna, Nasavrky 2 38
CR0002 Lada Polášková, Chrudim 2 38
CR0016 Vladimír Schuster, Zaječice 2 38
CR0087 Marie Stará, Bítovany 2 38
CR0115 Vladimír Škarvada, Hlinsko 2 38
CR0076 Libor Tuček, Slatiňany 2 38
CR0125 Petr Bukáček, Krouna -1 38
CR0057 Miloš Moravec, Slatiňany -1 38
CR0109 František Pavlík, Zaječice -1 38
CR0037 Lenka Pavlíková, Zaječice -1 38

92. – 98. místo
CR0011 Zdeněk Sotona, Žumberk 8 35
CR0046 René Hromádko, Zaječice 5 35
CR0001 Jan Polášek, Chrudim 5 35
CR0085 Martin Solnička, Srní 5 35
CR0102 Pavel Barvíř, Zlín 2 35
CR0030 Pavel Urválek, Chrudim 2 35
CR0090 Jiří Vrzáček, Seč – Hoješín -1 35

99. místo
CR0137 Miluše Motyčková, Mladoňovice 8 33

100. – 102. místo
CR0029 Jiří Svoboda, Chrudim 5 32
CR0116 Soňa Škarvadová, Hlinsko 2 32
CR0067 Karel Tůma, Chrudim 2 32

103. – 104. místo
CR0140 Zdeněk Motyčka, Stolany 2 30
CR0052 Oldřich Bleša, Chrudim 0 30

105. – 109. místo
CR0073 Ladislav Synek, Pardubice 11 29
CR0035 Jaromír Hanuš, Slatiňany 8 29
CR0021 Pavel Turánek, Zaječice 5 29
CR0069 Viktor Svoboda, Slatiňany 2 29
CR0072 Pavel Marzak, Orel -4 29

110. místo
CR0143 Josef Petrus, Sobětuchy 2 28

111. místo
CR0031 Dominika Čičmancová, Lukavice 5 27

112. – 116. místo
CR0044 Eva Hromádková, Chrast 8 26
CR0056 Olga Moravcová, Slatiňany 5 26
CR0014 Eva Kacafírková, Kočí 2 26
CR0015 Miloslav Kopecký, Rozhovice -1 26
CR0120 Romana Brožková, Kameničky -7 26

117. – 118. místo
CR0138 Marie Křičenská, Zaječice 5 24
CR0141 Jiří Motyčka, Mladoňovice 5 24

119. – 122. místo
CR0082 Marie Stará, Zaječice 5 23
CR0075 Josef Svoboda, Slatiňany 2 23
CR0071 Daniela Polášková, Chrudim -1 23
CR0117 Karel Tomšík, Hlinsko -1 23

123. místo
CR0127 Jan Vondráček, Hlinsko 0 22

124. – 125. místo
CR0074 Pavel Váňa, Slatiňany 2 20
CR0110 Mihulková Jana, Chrudim -7 20

126. – 127. místo
CR0121 Ladislav Tlapák, Všeradov 2 18
CR0131 Marie Barvířová, Podlíšťany -1 18

128. místo
CR0106 Vladimír Škroup, Morašice 0 16

129. místo
CR0047 Květa Hromádková, Zaječice -1 14

130. – 131. místo
CR0139 Martin Křičenský, Zaječice 5 13
CR0142 Lukáš Urválek, Chrudim 0 13

132. místo
CR0077 Vladislav Novotný, Třibřichy -4 11

133. místo
CR0130 Karel Remeš, Pardubice 5 9

134. – 135. místo
CR0129 Jíří Písař, Hlinsko 0 8
CR0145 Marcela Váňová, Slatiňany -1 8

136. místo
CR0146 Monika Borovcová, Kameničky 8 7

137. místo
CR0013 Eva Sotonová, Žumberk 2 5

138. – 139. místo
CR0132 Vlastimil Voženílek, Rozhovice 0 3
CR0133 Hana Voženílková, Rozhovice 0 3

140. místo
CR0135 Silvie Voženílková, Rozhovice 0 2

141. místo
CR0049 Karel Albert, Třibřichy 0 -1

142. místo
CR0136 Viktorie Kokešová, Rozhovice 0 -3

143. místo
CR0058 Denisa Táborská, Slatiňany -1 -7

144. místo
CR0144 Lucie Petrusová, Sobětuchy -1 -8

145. místo
CR0134 Samík Voženílek, Rozhovice 0 -9

146. místo
CR0055 Kateřina Táborská, Slatiňany -4 -22

Střípky z jarní fotbalové Tip ligy čtenářů Deníku

Ani po osmém jarním kole Fotbalové Tip ligy se počet tipujících nezměnil, nadále s námi soutěží celkem 146 čtenářů, noví tipéři v tomto kole nepřibyli. Převahu mají opět muži, kterých se odhodlalo k soutěžení 97, zbylých 49 jsou tipérky. Ale rozhodně se vyplatí tipující ženy nepodceňovat, protože v zimní hokejové Tip lize měly častokrát navrch a zástupkyně něžnějšího pohlaví dokonce stanula na první příčce v konečném pořadí všech soutěžících z celého kraje.

Nejvíce čtenářů – rovná dvacítka – s námi podle očekávání tipuje v Chrudimi. Druhé největší zastoupení mají překvapivě Tuněchody, kde zatím závodí o tři soutěžící méně. Početná enkláva je i ve Slatiňanech a také v Zaječicích. Ale nezapojili se pouze čtenáři z našeho okresu, ale z celé České republiky včetně Pardubic a Zlína a dokonce byste na jejich seznamu našli i soutěžící ze slovenského města Skalica. Tipujete s námi celkem ve 41 různých obcích a městech. (spa)