Stejně jako v prvním případě na východě Čech se i nyní začalo opatrně, tentokrát se na první gól čekalo až do začátku druhého poločasu. Zvyšující se tlak Chrudimi přetavil ve vedoucí branku prudkou střelou Everton. Na srovnání soupeře ze 32. minuty odpověděl chvíli před koncem Pavel Drozd, který ukázkovým lobem vystřelil pro Chrudim druhé vítězství! „Tentokrát to byl z obou stran lepší zápas. Dvě silné defenzívy, spousta technických variant a různé způsoby útočení. Zápas byl velmi vyrovnaný a rozhodly detaily. V závěru utkání jsme zlepšili výkon, ale stále je to kam posouvat, zejména v útočné fázi,“ komentoval utkání s pořadovým číslem dvě brazilský kouč na lavičce Chrudimi Felipe Conde.

Svarog FC Teplice – FK Chrudim 1:2 (0:0).
Branky: 32. Adriano (Salla) – 25. Everton (Yuri), 38. P. Drozd (Felipe). Rozhodčí: Nagy, Čurda – Vlašič. ŽK: 3:1 (Rodrigo Taverna, Deco, Adriano – Everton). Hráno bez diváků.
Svarog FC Teplice: Hůla (Marek) – Baran, Tato, Šebek, Žolcer, Deco, Adriano, Salla, Alemao, Taverna, Paulinho, César, Gansuch.
FK Chrudim: Rennan (Javorski) – Slováček, Yuri, Everton, Mužík, R. Mareš, Kubát, Koudelka, P. Drozd, D. Drozd, Malý, Balog, Felipe. Stav série: 0:2. Třetí utkání se hraje v úterý 11. května od 19 hodin v Chrudimi. (dej)