Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Osmé kolo Tip ligy zvládla nejlépe Nelinka Svobodová

Chrudim - V osmém kole Tip ligy čtenářů Chrudimského deníku jako jediná uhodla osm správných výsledků NELINKA SVOBODOVÁ z Chrudimě IV a posunula se celkově už na 3. místo. Vítězce blahopřejeme a žádáme ji, aby nás kontaktovala kvůli předání ceny. Na špici celkového pořadí je spolu s několik kol vedoucím MIRKEM ROZTOČILEM ze Svídnice už také LUBOŠ FIŠER z Tuněchod.

22.5.2013
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: DENÍK

1. místo

CR0078 Luboš Fišer, Tuněchody 11 66

CR0010 Mirek Roztočil, Svídnice 8 66

3. místo

CR0076 Nelinka Svobodová, Chrudim IV 14 63

4. místo

CR0125 Jiří Svoboda, Chrudim III 11 57

CR0011 Pavel Drahý, Chrudim III 8 57

CR0124 Marián Polášek, Chrudim III 8 57

CR0046 Matyáš Solnička, Srní 8 57

CR0107 Vladislava Šárová, Chrast 8 57

9. místo

CR0075 Viktor Svoboda, Slatiňany 11 54

CR0136 Jan Pilař, Křižanovice 8 54

CR0083 Denisa Tesárková, Tuněchody 2 54

12. místo

CR0069 Martin Mašata, Tuněchody 2 53

13. místo

CR0104 Hana Hanušová, Slatiňany 11 51

CR0100 Jaromír Hanuš, Slatiňany 11 51

CR0021 Iva Hromádková, Krouna 8 51

CR0115 Jaroslav Mudroch, Lukavice 8 51

CR0053 Ladislav Starý, Zaječice 5 51

CR0116 Jan Hromádko, Chrast 2 51

CR0090 Zdeněk Sotona, Žumberk 2 51

20. místo

CR0181 Lucie Bukáčková, Krouna 8 49

CR0006 Pavel Urválek, Chrudim III 8 49

CR0032 Stanislav Birošík, Kameničky 5 49

CR0009 Tomáš Marný, Pardubice 5 49

24. místo

CR0079 Jana Fišerová, Tuněchody 11 48

CR0056 Tomáš Klůc, Chrast 8 48

CR0057 Zbyněk Buřval, Stolany 5 48

CR0004 Vladimír Škarvada, Hlinsko 5 48

CR0082 Miroslav Tesárek, Tuněchody 2 48

29. místo

CR0129 Lenka Horáková, Svídnice 5 46

CR0087 Petr Solnička, Ctětín 5 46

31. místo

CR0088 Josef Petrus, Sobětuchy 11 45

CR0020 Alena Hromádková, Krouna 8 45

CR0095 Jaromír Mihulka, Chrudim III 8 45

CR0060 Zdena Petrová, Bojanov 5 45

CR0023 Jiří Hromádko, Krouna 2 45

CR0024 Lukáš Tlapák, Všeradov 2 45

37. místo

CR0168 Pavel Váňa, Slatiňany 8 43

38. místo

CR0134 Olga Moravcová, Slatiňany 8 42

CR0135 Libor Pilař, Křižanovice 8 42

CR0073 Oldřich Bleša, Chrudim III 5 42

CR0027 Ladislav Tlapák, Všeradov 5 42

CR0130 Libor Tuček, Bělá 5 42

CR0101 Pavel Hanuš, Slatiňany 2 42

CR0099 Ilona Jindřichovská, Holetín 2 42

CR0153 František Pavlík, Zaječice 2 42

CR0052 Vladimír Schuster, Zaječice 2 42

CR0117 Eva Hromádková, Chrast -1 42

CR0096 David Mihulka, Chrudim III -1 42

49. místo

CR0147 Jaroslav Marek, Proseč 5 40

CR0137 Mirek Svobodová, Svídnice 2 40

51. místo

CR0102 Roman Hanuš, Slatiňany 8 39

CR0013 Miroslav Honzák, Lozice 8 39

CR0119 René Hromádko, Zaječice 8 39

CR0164 Karel Šimon, Chrudim III 8 39

CR0086 Ivana Bakešová, Ctětínek 5 39

CR0055 Aleš Emr, Chrudim II 5 39

CR0077 Petr Chutic, Tuněchody 5 39

CR0149 Zdeněk Marek, Proseč 5 39

CR0112 Josef Štursa, Zaječice 5 39

CR0141 Michal Čičmanec, Slatiňany 2 39

CR0029 Miloš Kyncl, Krouna 2 39

CR0142 Gabriela Nováková, Stolany 2 39

CR0154 Lenka Pavlíková, Zaječice 2 39

CR0066 Pavel Pokorný, Tuněchody 2 39

CR0106 Jan Šár, Chrast 2 39

CR0098 Jaroslava Vacková, Chrudim III 2 39

CR0050 Jitka Jelínková, Čankovice -1 39

68. místo

CR0070 Iveta Fuksová, Tuněchody 5 38

CR0016 Miloš Dvořák, Hlinsko 2 38

CR0171 Boleslav Čechlovský, Bítovany 0 38

CR0068 Jitka Fuksová, Tuněchody -1 38

72. místo

CR0178 Zdeněk Korejtko, Hlinsko 8 37

CR0150 Martin Marek, Proseč 5 37

CR0139 Zdenda Horník, Bítovany 2 37

CR0008 Lambert Krupička, Pardubice 2 37

76. místo

CR0103 Lucie Hanušová, Slatiňany 5 36

CR0048 Rostislav Kubíček, Chrudim II 5 36

CR0067 Roman Pokorný, Tuněchody 5 36

CR0074 Josef Svoboda, Slatiňany 5 36

CR0138 Ladislav Synek, Pardubice 5 36

CR0059 Jiří Vrzáček, Hoješín 5 36

CR0084 Patrik Tesárek, Tuněchody 2 36

CR0097 Josef Vacek, Chrudim III 2 36

CR0113 Miroslav Křivánek, Zaječice -1 36

CR0061 Hana Niklová, Liboměřice -1 36

CR0081 Ilona Tesárková, Tuněchody -1 36

CR0014 Petr Bukáček, Krouna -4 36

88. místo

CR0007 Karel Mlčoch, Pardubice 2 34

89. místo

CR0156 Stanislav Barvíř, Podlíšťany 8 33

CR0012 Hana Honzáková, Lozice 8 33

CR0047 Martin Solnička, Srní 8 33

CR0064 Miroslava Medková, Smidary 5 33

CR0034 František Starý, Hlinsko 5 33

CR0001 Antonín Hradec, H. Městec 2 33

CR0165 Tomášek Kuchař, Lány -1 33

CR0063 Petr Záplata, Ctětínek -1 33

CR0158 Vladimír Pavlík, Praha -4 33

98. místo

CR0152 Jan Stejskal, Městec 2 32

CR0172 Karel Tůma, Chrudim III 2 32

100. místo

CR0089 Lucie Petrusová, Sobětuchy 8 30

CR0041 Antonín Kavala, Chrudim 5 30

CR0128 Miloš Moravec, Slatiňany 5 30

CR0062 Lada Polášková, Chrudim III 5 30

CR0002 Jiří Čejka, Úhřetice 2 30

CR0005 Petr Horník, Kočí 2 30

CR0118 Jan Hromádko, Zaječice 297 2 30

CR0120 Květa Hromádková, Zaječice 2 30

CR0019 Míra Kučera, Svratouch 2 30

CR0018 Jiří Rejda, Svratouch 2 30

CR0157 Kája Remeš, Pardubice 2 30

CR0045 Jiří Starý, Bítovany 2 30

CR0015 Karel Tomšík, Hlinsko 2 30

CR0122 Jana Teznerová, Vejvanovice 0 30

CR0054 Ladislav Starý ml., Zaječice -1 30

CR0108 Ladislav Fabián, Chrudim -4 30

116. místo

CR0071 Josef Fuksa, Tuněchody -1 29

117. místo

CR0033 Josef Písař, Kameničky 8 28

CR0174 Karel Albert, Třibřichy 2 28

CR0151 David Lampárek, Martinice 0 28

120. místo

CR0161 Pavel Barvíř, Zlín 5 27

CR0044 Jiří Hrnčíř, Bítovany 5 27

CR0028 Míša Vyoralová, Svratouch 5 27

CR0022 Romana Vyoralová, Svratouch 5 27

CR0093 Eva Kacafírková, Kočí 2 27

125. místo

CR0175 Karel Šimák, Chrudim III -1 26

126. místo

CR0140 Martin Horník, Bítovany 2 25

CR0173 Vladislav Novotný, Třibřichy 2 25

CR0031 Miroslav Rys, Kameničky -1 25

129. místo

CR0145 Jiří Motyčka ml., Mladoňovice 5 24

CR0080 Robert Tesárek, Tuněchody 5 24

CR0132 Drahomíra Bláhová, Bělá 2 24

CR0049 František Jelínek, Čankovice 2 24

CR0026 Eva Kynclová, Krouna 2 24

CR0094 Jana Mihulková, 2 24

CR0114 Mirek Buřič, Chrudim -1 24

CR0025 David Holec, Hlinsko -1 24

CR0051 Josef Jelínek, Čankovice -1 24

CR0131 Jan Sychra, Bělá -1 24

139. místo

CR0170 Luboš Kratěna, Vodětín 0 23

140. místo

CR0030 Vladimír Jehlička, Filipov -1 22

141. místo

CR0042 Lenka Solničková, Srní 2 21

CR0133 Ondra Sychra, Bělá -1 21

CR0144 Jiří Motyčka, Mladoňovice -4 21

CR0105 David Krčil, Skuteč -7 21

145. místo

CR0035 Romana Brožková, Kameničky 2 19

CR0072 Turbo Dýzl, Zbyhněvice -4 19

147. místo

CR0109 Josef Pešava, Chrudim III 2 18

CR0003 Soňa Škarvadová, Hlinsko 2 18

CR0043 Marie Stará, Zaječice -1 18

CR0123 Miloslav Kopecký, Rozhovice -4 18

151. místo

CR0085 Martina Homolková, Lukavice 0 17

CR0179 Pavel Hromádko, Krouna 0 17

153. místo

CR0182 Jana Kučerová, Svratouch 0 16

CR0036 Jaromír Patočka, Bělá 0 16

155. místo

CR0143 Miluše Motyčková, Mladoňovice -1 15

156. místo

CR0148 Jiří Marek, Proseč 2 14

157. místo

CR0169 Milan Štoll, Slatiňany 5 12

158. místo

CR0155 Milan Zahálka, Blatno 2 11

159. místo

CR0065 Petr Pokorný, Tuněchody 2 10

CR0040 Jaroslav Brůna st., Bělá 0 10

CR0037 Jaromír Patočka ml., Bělá 0 10

162. místo

CR0160 Terezia Roubínková, Skalica 2 9

CR0091 Lenka Sotonová, Žumberk 2 9

CR0111 Martin Pešava, Chrudim -1 9

165. místo

CR0167 Jaroslav Klička, H. Městec 0 8

166. místo

CR0177 Lucie Tlapáková, Hlinsko 2 7

CR0039 Jaroslav Brůna, Bělá 0 7

CR0038 Bohuslav Bulva, Bělá 0 7

CR0017 Michal Nosál, Kouty 0 7

CR0146 Josef Lampárek ml., Martinice -1 7

171. místo

CR0166 Pepa Kuchař, Lány 0 6

CR0162 Irena Šimonová, Chrudim 0 6

CR0110 Michal Pešava, Chrudim -1 6

CR0159 Jan Polášek ml., Chrudim III -1 6

CR0121 Jan Polášek st., Chrudim III -4 6

176. místo

CR0163 Irena Kuchařová, Lány 0 3

177. místo

CR0183 Václav Pilný, H. Městec 0 2

178. místo

CR0058 František Zita, Morašice 0 -1

179. místo

CR0180 Radek Remeš, Mokrýšov 0 -2

180. místo

CR0176 Martin Remeš, Mokrýšov 0 -5

181. místo

CR0127 Kateřina Táborská, Slatiňany -4 -12

182. místo

CR0092 Eva Sotonová, Žumberk -1 -15

CR0126 Denisa Táborská, Slatiňany -1 -15

Autor: Redakce

22.5.2013 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Interiér slatiňanské Švýcárny.

Švýcárna se těší velkému zájmu návštěvníků

Keltský skanzen v Nasavrkách

Nasavrčtí Bójové oslavili patnáctiny

Chystáme on-line: Kolovratník bude odpovídat čtenářům

Pardubice - Poslanec a lídr krajské kandidátky hnutí ANO pro volby do Poslanecké  sněmovny Parlamentu ČR Martin Kolovratník bude čtenářům Deníku ve středu od 10 hodin k dispozici v on-line rozhovoru.

Místo vrátnice se bude volit v základní škole

Luže – Tři změny ve volebních okrscích hlásí pracovníci městského úřadu v Luži.

VÍME PRVNÍ

Vražda v Krasíkově. Zřejmě kvůli neshodám a alkoholu

Krasíkov - K vraždě asi 45letého muže z Třebařova došlo v sobotu v obci Krasíkov na Orlickoústecku. Na svědomí ji má podle dostupných informací jeho partnerka M. K. Muže zabila při hádce.

ON-LINE: Simeon Karamazov dnes odpovídal na vaše dotazy

Chrudim - Vysokoškolský učitel, poslanec a lídr krajské kandidátky ODS pro volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR Simeon Karamazov dnes od 10 hodin odpovídal čtenářům Deníku v on-line rozhovoru.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení