Ceny vstupenek pro letošní rok zůstávají na stejné cenové hladině jako v loňské sezóně: Základní část: muži 40 Kč, ženy a důchodci 20 Kč, držitelé průkazu ZTP, ZTPP a děti do 130 cm výšky mají vstupné zdarma. Play-off: muži 50 Kč, ženy a důchodci 25 Kč, držitelé průkazu ZTP, ZTPP a děti do 130 cm výšky mají vstupné zdarma.

Permanentka bude platit na jedenáct domácích utkání v základní části, na všechny domácí zápasy play-off. Dále na utkání v Poháru FAČR, turnaje MITROPA CUP a UEFA Futsal Cup (pokud ERA-PACK získá pořadatelství). Ceny permanentek: muži 580 Kč, ženy a důchodci, 240 Kč, držitelé průkazu ZTP, ZTPP a děti do 130 cm výšky mají vstupné zdarma. Každý, kdo si koupí permanentku, dostane rezervované místo v hale, dle čísla permanentky. Dále dostane vlaječku klubu a plakát MISTR Jetbull futsal ligy.

Permanentní vstupenky na sezonu 2011/2012 budou v prodeji od pondělí 5. září v Informačním centru Chrudim. Zde si můžete vstupenky zakoupit v pracovní dny v průběhu celé otevírací doby. Zájemci si svoji permanentku také mohou zakoupit na pokladně před prvním domácím duelem s Benagem Zruč nad Sázavou v pátek 16. září.