O tituly přijelo bojovat na 650 karatistů ze 75 klubů ČR. Závodníci z Lichnice se na této velmi náročné soutěžiO tituly přijelo bojovat na 650 karatistů ze 75 klubů ČR. Závodníci z Lichnice se na této velmi náročné soutěžiprobojovali celkem pětkrát do finále, a získali tak dvě zlaté a tři stříbrné medaile.

Nejvíce úspěšní byli v kategorii kumite nad 84 kg do jednadvaceti let Tomáš Pleva a do 61 kg ve stejné disciplíně Eliška Týlová, oba si domů odvezli zlatou medaili a titul mistra České republiky. Zástupkyně něžného pohlaví navíc k titulu přidala ještě stříbrnou medaili v seniorské třídě.

V kategorii o sedm kilogramů lehčí uspěla dorostenka Barbora Kratochvílová, která obsadila skvělou druhou příčku. Kromě medailí si tým KK Lichnice domů veze také dvě pátá místa po kvalitních výkonech Adély Blažkové, Jana Šmída a juniorského mistra Tomáše Plevy.