Slavia Praha – FK Era-Pack Chrudim 0:10 (0:7).

Branky: 2., 12., 15. a 29 Max, 11. a 32. Dentinho, 7. R. Mareš, 17. Rešetár, 20. Slováček, 23. M. Mareš. Chrudim: Meller – M. Mareš, R. Mareš, Max, Slováček – Dentinho, Koudelka, Felipe, Rešetár – Oliva.

Domácím sice chyběl pro 4 ŽK bývalý reprezentant Filinger a hráli s několika mladíky, ale i v nejsilnějším složení by zřejmě neměli nárok. Chrudimská mašina se střelecky rozjela již ve 2. minutě, kdy otevřel skóre Brazilec Max. Zřejmě se tím zdravě „namlsal", protože v dalším průběhu přidal ještě hattrick. Góly do sítě Pražanů přibývaly i od dalších chrudimských hráčů, až se nakonec brankostroj zastavil na dvouciferném čísle. Pražané brankáře Mellera moc často neohrozili, jednou mu pomohlo břevno ve 36. minutě po střele Vejvody.

První mistrovský zápas za Era-Pack sehrál Maxův krajan Felipe a ukázal se v dobrém světle. Mimo jiné trefil jednou tyč a připsal si čtyři asistence na gól. „Felipe potvrdil, že je to kvalitní futsalista a až se ještě víc sehraje se svými spoluhráči, tak bude pro náš tým ještě výraznějším přínosem," pochvaloval si trenér Era-Packu Jaroslav Bartušek.

A co říkal chrudimský kouč tomu, že slávisté nedokázali vstřelit jeho svěřencům alespoň gól již v osmém utkání za sebou? „Je to tedy docela zvláštní, vždyť běžně se příliš často nestává, že by některý tým ve futsalovém utkání ani jednou neskóroval. Asi z nás mají opravdu nějaký komplex, ale to nám samozřejmě nevadí," usmíval se Bartušek.