Mad Squirrels Vrchlabí - Rabbitohs 12:24 (8:6)

Hosté odjeli k zápasu bez dvou reprezentantů Čáslavky a Řičici, navíc se na poslední chvíli omluvil i pilíř obrany Valenta. Proto nastoupili s pouhými 13 hráči (neměli na střídání), na rozdíl od soupeře, který měl na lavičce další čtyři ragbisty. A aby toho nebylo pro Rabbitohs málo, po deseti minutách se jim zranil Krutil a zbytek střetnutí odehráli v dobrovolném oslabení. První poločas také podle toho vypadal a vrchlabské Veverky (tak zní český překlad jejich názvu) o přestávce vedly 8:6. Smůla Chrudimské neopustila ani po změně stran, kdy se po chvíli zranil reprezentant Patrik Koliska a musel jej nahradit „méně" zraněný Krutil. V té době se ale projevila velká síla a bojovnost hostů, kteří, přestože se proti nim hodně věcí spiklo, dokázali neskutečným výkonem výsledek otočit. Tímto vítězstvím se tým posunul blíže ke grand finále, když v tabulce jsou sice o skóre druzí, mají však utkání k dobru.

Sestava Rabbitohs: J. Koliska, P. Koliska, Pecina, Blaťák, Briance, Pavlík, Horník, Dvořák, Preininger, Pražák, Nešněra, Skrbek, Krutil, trenér Lukáš Hergot.

7. Beroun 9 1 0 8 168:442 2

Další utkání čeká na Rabitohs v neděli 27. září, kdy doma přivítají RLC Dragons Krupku. (rp)