Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...

Účastnický rekord při Chotěbořské desítce

Chotěboř -Druhý závod Chotěbořského běžeckého poháru přinesl účastnický rekord (96 běžců) a kvalitní výkony na trati 9,2km. Vpočetném startovním poli se neztratili ani závodníci zChrudimska.

11.2.2008

Ilustrační fotoFoto: Kořínková Eva

Nejlépe si znich vedl hlinecký Jiří Musil, který se stal celkovým vítězem hlavního závodu včase 32:00. Umístění „na bedně“ těsně uniklo Bořivoji Čejkovi zKRB Chrudim, který obsadil 4.místo včase 36:01. Solidního výsledku dosáhli i12.Pavel Novák (KRB Chrudim) za 38:22 a 13.František Novotný (AFK Chrudim) 38:40. Vkategorii 40– 49.let doběhl Attila Páriš zKRB Chrudim 15.za 49:03, vkategorii 50– 59let skončili další „krbáci“ vprvní desítce: 4.Vladimír Bříza 39:35 a 9.Zdeněk Petržílek 43:54, mezi ně se vklínil 5.František Hájek (Stolany) 39:46. Vnejstarší kategorii nad 60let obsadil Milan Vorel (Slatiňany) 4.místo za 49:23. Mezi ženami vybojovala prvenství na trati 4,6km Jitka Rybenská (AFK Chrudim) za 22:09, vkat. nad 35let byla Pavla Tománková (KRB Chrudim) 4.včase 20:46.

Autor: Petr Novák

11.2.2008 VSTUP DO DISKUSE
Z areálu arboreta v Luži.

Komule Davidova přiláká do Hamzova parku a arboreta motýly

Chodba v přízemí chrudimské radnice. Odsud se teď do obřadní síně nikdo nedostane.

Opravy nahrávají snoubencům

Úřad práce pořádá Burzu práce pro osoby se zdravotním postižením

Chrudim – Na chrudimském pracovišti Úřadu práce ČR v Pardubické ulici se v zítra od osmi do jedenácti dopoledne uskuteční první ročník Burzy práce pro osoby se zdravotním postižením.

Stávkovali lékaři a někde i lékárny

Pardubice – Několik tisíc praktických lékařů dnes zavřelo své ordinace kvůli stávce. Nesouhlasili totiž s přílišným papírováním, elektronickými recepty a nedostatkem peněz. Mimo provoz bylo na půl hodiny také asi 400 lékáren.

Když kohout kokrhá, HC Chrudim ztratí první utkání

Chrudim - První porážku v sezóně připravil chrudimským hokejistům celek České Třebové.

Pro voliče pojede do místních částí auto

Seč – Pro větší pohodlí voličů v nadcházejících parlamentních volbách vypraví vedení Seče pro obyvatele místních částí Hoješína, Počátek a Prosíček auto.