Vedení futsalového klubu přišlo během minulé sezóny s nápadem uspořádat tři týdenní futsalové kempy pro děti a mladistvé, v rámci kterých byly rozvíjeny herní a taktické dovednosti. V roce 2017 bude s touto aktivitou pokračovat! Pro zájemce je v měsíci březnu během jarních prázdnin připraven týden plný zážitků a sportovního vyžití!

V rámci pětidenního kempu dostane mladý futsalista kromě pravidelných dávek tréninků možnost výletu, zajímavých her a jiného sportovního vyžití. „Chceme pro děti připravit pestrý program, který nebude založený pouze na trénincích v hale," zní z úst organizátorů březnového kempu.

Garanty kempu jsou profesionální futsalisté FK ERA-PACK Chrudim Michal a Roman Marešovi, s bohatými hráčskými zkušenostmi z ruské Superligy a futsalové reprezentace.
Kempu se mohou zúčastnit děti ve věku 6-15 let.

Členové organizačního týmu kempu jsou Ondřej Bartušek, Filip Kasal a Petr Dejnožka.

Předběžné přihlášky a své dotazy můžete směřovat na e-mail bartusek@fkerapack.cz. Následně Vám bude zaslána závazná přihláška a nezbytné dokumenty k účasti na kempu.Termín: 6. 3. 2017 – 10. 3. 2017 Místo: Sportovní hala Chrudim.

Zájemci se mohou akce zúčastnit i ve vybrané dny konání kempu.