Děvčata ve složení K. Doležalová, Z. Malinská a S. Kulhavá vytvořila družstvo 2. ligy, kde je doplnily hostující K. Klausová a A. Dorreová ze Sokola Hradec Králové. Takto složený tým bojoval o jedno postupové místo na Mistrovství ČR, které se bude konat 6. prosince v Brně. Největším konkurentem jim bylo družstvo Lokomotivy Pardubice. Chrudimské závodnice se skvěle připravily a zvládly všechny své obtížné sestavy bez velkých chyb. Přesto byly při vyhlašování velmi napjaté, soupeřky zacvičily také výborně. Nakonec se to ale děvčatům povedlo a po těsném vítězství o dva body zvítězila a získala zlaté medaile s právem reprezentovat Chrudim na Mistrovství ČR v 2. lize družstev. Sladkou „třešinku na dortu" k tomu všemu přidala Kateřina Doležalová, která byla ještě nejlepší v jednotlivkyních.

Malá Karolína Horníková hostovala v družstvu Loko Pardubice ve třetí lize a také si na krku odvezla zlatou medaili. Bára Šimonová pak výborně závodila v mladších žákyních za oddíl Sokol Pardubice a získala stříbro. (sl)

Chrudimské gymnastky na přeboru družstev Pardubického a Královéhradeckého kraje ve sportovní gymnastice žen v Hradci Králové.