V „repre“ má mistrovský Era–Pack zastoupení v brankáři Tomáši Mellerovi a v bratrské dvojici bratrů Romana a Michala Marešových. Ale i ostatní členové mistrovského týmu nasají slavnostní atmosféru v ČEZ Areně, protože od 16 hodin sehrají exhibiční utkání s futsalovými internacionály České republiky.

Rozptýlení před nervákem

A věru nebudou mezi nimi jména ledajaká – posuďte sami: brankáři Klíma a Krayzel, hráči do pole Bejda, Buček, Horáček, Kamenický, Levčík, Malý, Z. Mareš, Mičkal, Rodek, Rozhon, Speierl, Stříž a Vrabec. Trenéry tohoto výběru budou první koučové české reprezentace Konta a Janoško.

„Bude to příjemné vzpomínání a hlavně rozptýlení před nervákem s Rumuny,“ konstatoval bývalý reprezentant Ota Stejskal, trenér Era–Packu a technický vedoucí reprezentačního mužstva.

Vážení příznivci futsalu,

jménem fan klubu FK Era-Pack Chrudim bychom Vás rádi pozvali na důležité mezistátní utkání, a tím je baráž o postup na mistrovství světa 2008 v Brazílii, Česká republika – Rumunsko ve středu 2. dubna od 18 hodin v ČEZ Areně v Pardubicích.

Tento den zanechme klubové antipatie doma, pojďme se semknout a jako jeden člověk hnát společnými silami český tým k vytouženému cíli.

Dokažme Rumunům, že to nebudou mít jednoduché, přestože nás na loňském ME v Portu porazili.

Tímto Vás vyzýváme, pokud je to jakkoli možné, přijeďte fandit!!! ČEZ Arena je obrovská a byla by velká škoda, aby se hrálo v komorní atmosféře, když jde o tak důležité střetnutí!

Fans FK Era-Pack Chrudim