Do nového ligového ročníku tedy vstoupí až v pátek 21. září, a to na „horké“ půdě bývalé Viktorie Žižkov, nyní Eco Investmentu, který Chrudimští vyřadili v letošním dramatickém semifinále play off.

„Pražané s řadou reprezentantů (Dlouhý, Frič, Pleyer, či Stejskal) touží po odvetě za pro ně smolné vyřazení z letošního play off, proto nás tedy určitě nečeká nic jednoduchého. Budeme hrát také v jiném složení než při UEFA Futsal Cupu a je otázkou, jak se to projeví na našem výkonu. K dispozici nebudu mít bratry Marešovy, ale naopak se již vrátil Rajnoch z MS v sálové kopané, po delším zranění už trénuje Pecháček a příležitost dostane i někdo z mladíků,“ spřádá plány trenér Ota Stejskal.

Ten je nyní myšlenkami ale spíše už u zmíněné čtvrtfinálové skupiny UEFA Futsal Cupu a snaží se získávat dostupné nformace. „Je pravdou, že prioritou je pro mě nyní evropský pohár, tím však nechci říct, že bychom ligu vypouštěli. Už se mi podařilo získat nějaké zprávy o kazašském mistrovi Kairat Alma–Ata, který byl do naší skupiny C nasazen. V kádru má šest Brazilců, ale do další fáze poháru postoupil “jenom“ z druhého místa v základní skupině, takže také není neporazitelný. Ještě potřebuji něco bližšího zjistit o Belgičanech a jak už jsem uvedl, tak dotáhnout na hostování příchod jednoho reprezentanta,“ nezahálí Stejskal.

On–line reportáž z dnešního utkání Eco Investment – Era–Pack můžete sledovat od 20 hodin na www.efutsal.cz.