Do finále „A“ postoupil 1. a 2. hráč ze skupiny, do finále „B“ hráč ze třetího a čtvrtého místa. Dále turnaj pokračoval vyřazovacím způsobem těmito výsledky.

Finále „A“


1. Řezníček D. – Hlinsko
2.Voldán J. – Vítanov
3. Řezníček M. – Hlinsko
4. Thunhofer ml. – Údavy

Finále „B“


1. Lédl
2. Koumar – Stan


Další soutěží byla čtyřhra. Také zde pořadatelé zvolili vyřazovací systém, ale dvojice se vybíraly tak, že nejhůře umístěný hráč z finále „B“ si zvolil dle svého uvážení spoluhráče z finále „A“. Do soutěže nastoupilo deset dvojic.


Pořadí:

1. Ondráček Michal – Voldán
( Hlinsko, Vítanov)
2. Mrkvička J. – Tezour (Rváčov)


Každý účastník si v rámci startovného pochutnal na vynikajícím stanském guláši „A la Standa“. Potom vedoucí restaurace U Paviána a hlavní šéf turnaje S. Bříza předal všem hráčům ceny.

K vidění byla řada kvalitních soubojů, ale pro všechny bylo hlavní zasportovat si a zúčastnit se.

Jediným záporem akce byl počet hracích stolů. Hráči měli k dispozici jen dva, přestože se do sálu vejde stolů více. Zde se hráči a pořadatelé rozhodli požádat o pomoc obecní úřad Vítanov v čele se starostou Františkem Navrátilem o zakoupení dvou stolů na stolní tenis pro kulturní dům z obecního rozpočtu a tím zlepšit sportovní vyžití všech občanů obce. Všichni se rozcházeli v dobré pohodě a těší se na další ročník turnaje „Open Stan 2010“.

(mt)