Regionální přebor I. třídy

15. kolo:

TJ Sokol Proseč u Skutče A TTC Skuteč B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rejent 2:2, Sodomka 2:2, Herynek 2:2, Zelenka 2:2, body hostů: Zelinka 4:0, Beránek 2:2, Vyčichl 2:2, Krupka 0:4), TJ Trojovice C TTC Medovinka Hlinsko D 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: J. Jirout st. 2:0, Jelínek 2:0, R. Jirout 2:0, Pavlík 2:0, body hostů: Černý 0:2, Bříza 0:2, Zahálka 0:2, Vašek 0:2), TJ Sokol Chrudim E M&D Elektro TJ Sokol Chrast A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Stehlík 1:0, Šantrůček 2:0, Šnor 2:0, Němec 1:0, WO 3:0, body hostů: Vacek 0:2, Šár 0:2, Plachý 0:2, WO 0:3), TJ Markovice A TJ Sokol Chrudim D 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kysela 0:2, Zeman 0:2, Kulhánek 0:2, Rubeš 0:2, body hostů: Hort 2:0, Krejčí 2:0, Tajovský 2:0, Sourada 2:0), TJ Jiskra Heřmanův Městec B TJ Trojovice B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Joska 4:0, J. Mikula 1:2, M. Mikula 0:3, Kachlík ml. 4:0, body hostů: I. Neufinger 2:2, P. Neufinger 2:2, Mattuš ml. 1:2, Křičenský 0:3). (rp)

1. Sok.Chrudim D 15 13 0 2 0 141:68 41

2. Proseč 15 10 3 2 0 136:105 38

3. H. Městec B 15 10 0 5 0 125:100 35

4. Trojovice B 15 8 1 6 0 120:97 32

5. Trojovice C 15 6 2 7 0 121:109 29

6. Skuteč B 15 5 3 7 0 109:122 28

7. Markovice 15 5 3 7 0 95:107 28

8. Sok. Chrudim E 15 4 4 7 0 114:119 27

9. Chrast 15 5 1 9 0 63:124 26

10. Hlinsko D 15 0 1 14 0 76:149 16

Regionální přebor II. třídy

1. Lin. Chrudim D 16 13 1 2 0 148:71 43

2. R. Lhota 15 13 0 2 0 137:76 41

3. Radčice 15 9 2 4 0 125:105 35

4. Chrast B 15 7 4 4 0 132:104 33

5. Skuteč C 16 5 5 6 0 121:138 31

6. Sok. Chrudim F 15 6 3 6 0 120:122 30

7. Proseč B 16 6 1 9 0 111:128 29

8. H. Městec C 15 5 3 7 0 104:120 28

9. Markovice B 16 2 5 9 0 101:150 25

10. Luže 16 3 2 11 0 113:144 24

11. Slatiňany 15 2 2 11 0 85:139 21

Regionální přebor III. třídy

1. Trojovice D 16 15 1 0 0 159:39 47

2. Luže B 16 14 1 1 0 157:76 45

3. Proseč C 16 10 1 5 0 126:109 37

4. Skuteč D 16 10 0 6 0 128:104 36

5. R. Lhota B 15 8 1 6 0 112:98 32

6. Slatiňany B 15 8 1 6 0 111:105 32

7. Prachovice 15 8 0 7 0 111:115 31

8. Markovice C 16 3 0 13 0 72:145 22

9. R. Lhota C 15 3 1 11 0 100:135 22

10. S.Chrudim G 15 2 1 12 0 79:140 20

11. Chrast C 15 0 1 14 0 60:149 16