Výsledky v letošní závodní sezoně lze většinou hodnotit jako uspokojivé a očekávané. Výrazného úspěchu však dosáhlo právě „A" družstvo dospělých, které ve Východočeské divizi skončilo s pěti vítězstvími a dvěma porážkami na velmi kvalitním druhém místě. Družstvo hrálo ve složení Jaroslav Voborník, Josef Kozel, Petr Procházka, Tomáš Bálek, Alžběta Nováková, Lenka Jánošíková, Jiří Mansfeld, hostující Petr Langr a Klára Sokolová. Je to nejlepší umístění dospělých za posledních 15 let.

Konečná tabulka 
Východočeské divize:

1. TC DTJ Hradec Králové B 14
2. TC Chrudim 12
3. TC Hořice 11
4. Tenis Nová Paka 11
5. TK Č. Třebová 10
6. TO TJ Svitavy 9
7. TC Dvůr Králové 9
8. VŠTJ UK Hradec Králové 8

ÚSPĚCHŮ SE DOČKALI I JEDNOTLIVCI

V turnajích jednotlivců, které se ve všech kategoriích hrají průběžně celou sezonu, dosáhla úspěchu mladší žákyně Nikola Sychrovská. Vyhrála turnaj kategorie C, který ve dnech 27. – 29. srpna probíhal na domácích kurtech. Účastnilo se ho celkem 19 mladších žákyň a Nikola, ač nebyla nasazenou hráčkou, si dokázala poradit se všemi soupeřkami a radovala se ze svého prvního turnajového vítězství.

Další místní hráčka Nicol Doležalová se probojovala do finále čtyřher. Úspěšným chrudimským hráčem byl i Jan Pejcha, letošní finalista turnaje kategorie C v Ústí nad Orlicí v kategorii dorostu a vítěz čtyřhry téhož turnaje a turnaje v České Třebové.