Tentokrát si nejlépe vedlo hned osmnáct hráčů, kteří uhodli správně sedm výsledků a připsali si tak jedenáct bodů. Z nich čtveřice uhodla přesně i Supertrefu (33 gólů), takže o prvenství JAROSLAVY VACKOVĚ z Chrudimě musel rozhodnou až los.

Vítězce blahopřejeme a žádáme ji, aby nás kontaktovala kvůli předání sen. Do čela celkového pořadí se posunuli DAVID HOLEC z Hlinska a JIRKA NOVOTNÝ z Prosetína. Ale rozdíly jsou minimální, takže se bude stav ještě asi hodně měnit.

1. místo
CR0202 David Holec, Hlinsko 5 64
CR0130 Jirka Novotný, Prosetín 5 64

3. místo
CR0139 Lucie Hanušová, Slatiňany 8 61
CR0178 Karel Šimon, Chrudim 5 61
5. místo
CR0136 Roman Hanuš, Slatiňany 5 58
6. místo
CR0129 Jaroslav Marek, Proseč 8 56
7. místo
CR0217 Miroslav Dostál, Hlinsko 11 55
CR0218 Karel Pátek, Hlinsko 11 55
CR0219 Dana Pátková, Hlinsko 11 55
CR0152 Josef Jelínek, Čankovice 8 55
CR0163 Vladimír Pavlík, Praha 8 55
CR0193 Miroslav Šimon, Chrudim III 8 55
CR0004 Miroslav Honzák, Lozice 5 55
CR0044 Lenka Horáková, Svídnice 5 55
CR0164 Vladislav Jiroušek, Lhota 5 55
CR0124 Petr Solnička, Ctětín 5 55
CR0161 Olga Pavlíková, Praha 2 55
CR0078 Pavel Váňa, Slatiňany -1 55
19. místo
CR0214 Lukáš Tlapák, Všeradov 5 53
20. místo
CR0102 Lada Polášková, Chrudim III 11 52
CR0206 Jiří Písař, Kameničky 8 52
CR0028 Radovan Štursa, Slatiňany 8 52
CR0051 Marie Voženílková, Rozhovice 8 52
CR0172 Zdeněk Sotona, Žumberk 5 52
CR0168 Vladislava Šárová, Chrast 5 52
26. místo
CR0220 Lenka Dostálová, Hlinsko 11 51
27. místo
CR0241 Marek Chlebeček, Chrudim 5 50
CR0215 Ladislav Tlapák, Všeradov 5 50
29. místo
CR0208 Jiří Rejda, Svratouch 11 49
CR0104 Jaroslava Vacková, Chrudim 11 49
CR0183 Michal Čičmanec, Slatiňany 8 49
CR0239 Radek Remeš, Mokrýšov 8 49
CR0024 Jan Sychra, Bělá 8 49
CR0194 Miroslav Šimon ml., Chrudim III 8 49
CR0048 Oldřich Bleša, Chrudim III 5 49
CR0033 Léňa Horáková, Svídnice 5 49
CR0231 Alena Hromádková, Krouna 5 49
CR0003 Jaroslav Mudroch, Lukavice 5 49
CR0043 Mirek Svoboda, Svídnice 5 49
CR0086 Jiří Svoboda, Chrudim III 5 49
CR0146 Ladislav Synek, Pardubice 5 49
CR0016 Zdeněk Zavoral, Skuteč 5 49
CR0138 Pavel Hanuš, Slatiňany 2 49
44. místo
CR0026 Josef Pištínek, Horka 11 47
45. místo
CR0111 Stanislav Dejdar, Chrudim II 8 46
CR0011 Zdeněk Marek, Proseč 8 46
CR0084 Jiří Motyčka st., Mladoňovice 8 46
CR0160 Zdeněk Pavlík, Chrudim III 8 46
CR0238 Martin Remeš, Mokrýšov 8 46
CR0110 Vladimír Schuster, Zaječice 8 46
CR0115 Jiří Vrzáček, Chrudim III 8 46
CR0149 Lukáš Makeš, Slatiňany 5 46
CR0167 Jan Šár st., Chrast 5 46
CR0014 Vladimír Havránek, Jeníkovice 2 46
CR0002 Jana Teznerová, Vejvanovice 2 46
CR0103 Josef Vacek, Chrudim 2 46
CR0236 Zdeněk Korejtko, Hlinsko -1 46
58. místo
CR0213 Leoš Tlapák, Všeradov 11 44
59. místo
CR0121 Miloslav Kopecký, Rozhovice 11 43
CR0031 Viktor Svoboda, Slatiňany 11 43
CR0100 Drahomíra Bláhová, Bělá 8 43
CR0039 Jitka Bořilová, Chrudim IV 8 43
CR0196 Pavel Drahý, Chrudim III 8 43
CR0017 Petr Jeřábek, Bítovany 8 43
CR0197 Pavel Křečan, Chrudim 8 43
CR0091 Ladislav Starý, Zaječice 8 43
CR0211 Míša Vyoralová, Svratouch 8 43
CR0041 Lucie Bořilová, Chrudim IV 5 43
CR0072 Josef Fuksa, Tuněchody 5 43
CR0070 Jitka Fuksová, Tuněchody 5 43
CR0034 Veronika Horáková, Svídnice 5 43
CR0038 Tomáš Novák, Stolany 5 43
CR0029 Petr Svoboda, Chrudim IV 5 43
CR0059 Zdeněk Vrzal, Tuněchody 5 43
CR0082 Jiří Motyčka ml., Mladoňovice 2 43
CR0071 Markéta Stanková, Tuněchody 2 43
77. místo
CR0185 Tomáš Děták, Zbyhněvice 0 41
78. místo
CR0012 Marie Havránková, Jeníkovice 5 40
CR0126 David Krčil, Skuteč 5 40
CR0181 Martin Souček, Chrudim III 5 40
CR0094 Marie Stará, Zaječice 5 40
CR0106 František Starka, Chrudim II 5 40
CR0098 David Švadlenka, Nasavrky 5 40
CR0075 Josef Švadlenka, Nasavrky 5 40
CR0170 Mirek Roztočil, Svídnice 2 40
CR0234 Petr Záplata, Ctětínek 2 40
87. místo
CR0053 Pavel Šagát, Rozhovice 5 38
CR0037 Eva Nováková, Stolany 2 38
89. místo
CR0073 Karel Tůma, Chrudim III 11 37
CR0166 Jan Šár senior, Chrast 8 37
CR0063 Miloslav Zita st., Načešice 8 37
CR0190 Jan Hromádko, Zaječice 5 37
CR0153 František Jelínek, Čankovice 5 37
CR0058 David Mihulka, Chrudim III 5 37
CR0224 Jiří Nevole, Hlinsko 5 37
CR0180 Marián Polášek, Chrudim III 5 37
CR0173 Lenka Sotonová, Žumberk 5 37
CR0009 Lukáš Čelinák, H. Týnec 2 37
CR0232 Pavel Hromádko, Krouna 2 37
CR0221 Ladislav Kavalír, T. Kamenice 2 37
CR0159 Jana Pavlíková, Chrudim III 2 37
CR0030 Nelinka Svobodová, Chrudim IV 2 37
CR0027 Adámek Štursa, Slatiňany 2 37
CR0171 Mirek Buřič, Chrudim -1 37
CR0150 Milan Makeš, Slatiňany -1 37
CR0207 Josef Písař, Kameničky -1 37
CR0097 Josef Štursa, Zaječice -1 37
108. místo
CR0263 Míra Kučera, Svratouch 8 36
109. místo
CR0013 Oldřiška Treichlová, Nový Bydžov 8 35
CR0179 Stanislav Josífek, Chrudim 5 35
CR0188 Jan Kudrnka, Chrudim 2 35
CR0120 Michal Rozsypal, Chrudim II 2 35
CR0117 Tomáš Klůc, Chrast 0 35
CR0081 Ladislav Starý ml., Zaječice 0 35
115. místo
CR0151 Stanislav Pelikán, Chrudim II 11 34
CR0018 Petr Chaloupka, Žďárec 8 34
CR0006 Zdeněk Martinek, Chrudim 8 34
CR0095 Martin Solnička, Srní 8 34
CR0022 Antonín Hradec, H. Městec 5 34
CR0062 Petr Chutic, Tuněchody 5 34
CR0203 Vladimír Jehlička, Filipov 5 34
CR0085 Gabriela Nováková, Stolany 5 34
CR0093 Lenka Solničková, Zaječice 5 34
CR0042 Jan Bořil, Chrudim IV 2 34
CR0226 Milan Kalous, Hlinsko 2 34
CR0056 Jaromír Mihulka, Chrudim III 2 34
CR0079 Josef Petrus, Sobětuchy 2 34
CR0143 František Rabas, H. Týnec 2 34
CR0119 František Zita, Morašice 2 34
CR0105 Ilona Jindřichovská, Holetín -1 34
CR0092 Jiří Starý, Bítovany -1 34
132. místo
CR0233 Iva Hromádková, Krouna 5 33
133. místo
CR0118 Zbyněk Buřval, Stolany 5 32
CR0112 Pavel Čáslavský, Chrudim 5 32
CR0008 Libor Pilař, Křižanovice 5 32
CR0201 Ladislav Uchytil, Blatno 0 32
137. místo
CR0140 Jaromír Hanuš, Slatiňany 11 31
CR0204 Romana Brožková, Kameničky 8 31
CR0065 Miloslav Zita ml., Načešice 8 31
CR0125 Horymír Filip, Pardubice 5 31
CR0177 Tomášek Kuchař, Lány 5 31
CR0210 Eva Kynclová, Krouna 5 31
CR0083 Miluše Motyčková, Mladoňovice 5 31
CR0142 Alena Rabasová, H. Týnec 5 31
CR0227 Vladimír Škarvada, Hlinsko 5 31
CR0147 Pavel Urválek, Chrudim III 5 31
CR0036 Tomáš Novák ml., Stolany 2 31
CR0067 Kristýna Novotná, Třibřichy 2 31
CR0165 Jaroslava Šárová, Chrast 2 31
CR0230 Jiří Hromádko, Krouna -1 31
CR0187 Jan Polášek senior, Chrudim III -1 31
CR0141 Milan Rabas, H. Týnec -1 31
CR0101 Libor Tuček, Bělá -1 31
154. místo
CR0128 Martin Marek, Proseč 8 30
CR0261 Daniel Bakeš, Ctětínek 5 30
CR0255 Jan Uher, Hlinsko 5 30
CR0123 Bohumil Štursa, Chrudim II 2 30
158. místo
CR0247 Marcela Holetová, Chrudim III 11 29
CR0244 Jan Polášek, Chrudim III 5 29
CR0007 Josef Sedlák, Chrudim 5 29
CR0107 Jaroslava Starková, Chrudim II 2 29
CR0076 Milan Štoll, Slatiňany 0 29
CR0200 Bohuslava Uchytilová, Blatno 0 29
164. místo
CR0169 Pavel Krupička, Pardubice 11 28
CR0191 René Hromádko, Zaječice 8 28
CR0184 Žaneta Víšková, Slatiňany 8 28
CR0049 Viktorie Kokešová, Mikulovice 5 28
CR0010 Miloslav Šupík, Chrudim 5 28
CR0047 Hana Voženílková, Rozhovice 5 28
CR0145 Ivana Bakešová, Ctětínek 2 28
CR0040 Jiří Bořil, Chrudim IV 2 28
CR0060 Luboš Fišer, Tuněchody 2 28
CR0061 Jana Fišerová, Tuněchody 2 28
CR0069 Iveta Fuksová, Tuněchody 2 28
CR0137 Hana Hanušová, Slatiňany 2 28
CR0035 Eliška Nováková, Stolany 2 28
CR0066 Tereza Novotná, Třibrřichy 2 28
CR0087 Štěpánka Pešavová, Chrudim 2 28
CR0205 Josef Písař ml., Kameničky 2 28
CR0162 Stanislav Barvíř, Pardubice -1 28
CR0158 Jiří Beran, Chrudim -1 28
182. místo
CR0144 Jozef Čelinák, H. Týnec 2 26
CR0054 Patrik Málek, Rozhovice 2 26
CR0223 Ivana Nevolová, Hlinsko 0 26
CR0077 Marcela Váňová, Slatiňany 0 26
186. místo
CR0209 Miloš Kyncl, Krouna 5 25
CR0113 Hana Niklová, Liboměřice 5 25
CR0090 Ladislav Fabián, Chrudim 2 25
CR0025 Ondřej Sychra, Bělá 2 25
CR0050 Silvie Voženílková, Rozhovice 2 25
CR0088 Martin Pešava, Chrudim -1 25
CR0192 Jaroslav Tajzler, Chrudim III -1 25
193. místo
CR0258 Naďa Štumpfová, Rozhovice 2 24
194. místo
CR0246 Marcel Šupík, Chrudim 11 23
CR0257 Jan Hájek, Vrb. Kostelec 5 23
CR0216 Petr Slanař, Hlinsko 5 23
CR0032 Josef Svoboda, Slatiňany 0 23
198. místo
CR0249 Petr Lichtenberg, Chrudim 8 22
CR0114 Aleš Emr, Chrudim II 5 22
CR0057 Jana Mihulková, Chrudim III 5 22
CR0089 Josef Pešava, Chrudim 5 22
CR0023 Antonín Kavala, Chrudim 2 22
CR0135 Jaroslav Brůna, Bělá 0 22
CR0134 Jaromír Patočka, Bělá 0 22
CR0001 Pavel Barvíř, Zlín -1 22
CR0155 Jitka Jelínková, Čankovice -1 22
CR0195 Karel Šimák, Chrudim III -1 22
CR0228 Soňa Škarvadová, Hlinsko -1 22
CR0182 Jiří Souček, Chrudim III -4 22
CR0052 Vlastimil Voženílek, Rozhovice -4 22
211. místo
CR0237 Petr Bouška, Hlinsko 8 21
CR0212 Romana Vyoralová, Svratouch 5 21
213. místo
CR0046 Luděk Čičmanec, Lukavice 5 20
CR0252 Lucie Součková, Chrudim III 2 20
215. místo
CR0235 František Starý, Hlinsko 5 19
CR0148 Roman Makeš, Slatiňany 2 19
CR0132 Jaroslav Brůna st., Bělá 0 19
CR0131 Bohuslav Bulva, Bělá 0 19
CR0133 Jaromír Patočka st., Bělá 0 19
CR0021 Vladimír Průcha, Nové Lhotice 0 19
CR0189 Květa Hromádková, Zaječice -1 19
CR0175 Eva Kacafírková, Kočí -1 19
223. místo
CR0245 Jan Kachlík, Rozhovice 5 18
CR0109 Alena Starková, Chrudim II 5 18
CR0262 Nikol Čelináková, H. Týnec 2 18
CR0055 Lukáš Petráň, Rozhovice 0 18
CR0199 Ladislav Uchytil, Hamry 0 18
228. místo
CR0222 Renata Štolhofová, Hroubovice 11 17
CR0242 Tomáš Chlebeček, Chrudim 5 17
CR0225 Růžena Slanařová, Bezděkov 0 17
231. místo
CR0116 Helena Emrová, Chrudim 5 16
CR0229 Karel Tomšík, Hlinsko 5 16
CR0096 Miroslav Křivánek, Zaječice 2 16
CR0068 Vladislav Novotný, Třibřichy 2 16
235. místo
CR0248 Luboš Zdražil, Miřetice 8 15
CR0127 Jiří Marek, Proseč -1 15
237. místo
CR0251 Milan Brychnáč, Chrudim 8 14
238. místo
CR0265 David Holeta, Chrudim III 8 13
CR0080 Lucie Petrusová, Sobětuchy 2 13
CR0176 Irena Šimonová, Chrudim 2 13
CR0154 Josef Jelínek ml., Čankovice 0 13
CR0064 Iveta Zitová, Načešice -4 13
243. místo
CR0186 Hana Dětáková, Zbyhněvice 0 11
CR0256 Miloš Dvořák, Hlinsko 0 11
245. místo
CR0268 Michaela Uličná, Svratouch 8 10
CR0157 Kája Remeš, Pardubice 2 10
247. místo
CR0254 Pepa Kuchař, Lány -1 9
248. místo
CR0253 Dagmar Peštová, Chrudim III 5 8
CR0250 Irena Šimonová, Slatiňany -4 8
250. místo
CR0045 Martinka Homolková, Lukavice 5 7
CR0174 Eva Sotonová, Žumberk 5 7
CR0099 Veronika Křivánková, Zaječice 2 7
CR0108 Martin Starka, Chrudim II 2 7
CR0019 Martin Průcha, Nové Lhotice 0 7
255. místo
CR0259 Martin Jinoch, Chrudim 5 6
256. místo
CR0005 Josef Jeníček, Nasavrky 0 5
CR0266 Milan Zahálka, Blatno 0 5
258. místo
CR0267 Vratislav Kříž, H. Městec 5 4
CR0020 Radmila Průchová, Nové Lhotice 0 4
260. místo
CR0122 Jiří Košťák, Chrudim II 0 3
CR0156 Věra Kozáková, Zaječice 0 3
262. místo
CR0264 Petra Holetová, Chrudim III 2 1
263. místo
CR0260 Dominika Čičmancová, Lukavice -1 0
264. místo
CR0243 Iveta Chlebečková, Chrudim -1 -1
265. místo
CR0240 Jan Petr, H. Městec 0 -8
266. místo
CR0074 Petr Sklaický, Dachov -4 -16
267. místo
CR0198 Michaela Licková, T. Kamenice -4 -21

268. místo
CR0015 Jaroslav Křivský, Bojanov -1 -22