Chrudim zahodila několik slibných šancí a Helas mistra pořádně trápil. Kousal, nedal kůži lacino, přesto Chrudim získala, jak bývá jejím dobrým zvykem, tři body. Torf se po minulém výpadku s Benagem, kdy ztratil vedení, poučil a náskok na Slavii si ohlídal a následně i navýšil. Nejzbach nestačil na poslední Jistebník a poslední není jen kvůli skóre.

Kajot Helas Brno – Era-Pack Chrudim 3:4 (0:2).

Branky: 22. a 28. Míca, 35. Semerád – 3. Rešetár, 18. Popelka, 21. Mikan, 26. R. Mareš.

Era-Pack:
Meller – M. Mareš, Max, R. Mareš, Mikan – Cacau, Popelka, Vladyka, Rešetár.

Jaroslav Bartušek, trenér Era-Packu: „V prvním poločase jsme kontrolovali hru a do šaten mohli jít s mnohem větším náskokem, ale nepřálo nám štěstí v koncovce. Domácí po přestávce vycítili šanci a když Vladyka za stavu 2:4 nepřidal gól do opuštěné branky Helasu, tak zanedlouho domácí dotáhli na rozdíl jediného gólu a až do konce zápasu nás pořádně zlobili.“

SK Slavia Praha – Torf Pardubice 2:6 (0:2).

Branky: 28. a 36. Hrdina – 11. a 37. Sklenář, 13. M. Slováček, 22. Beran, 23. Jeřábek, 40. Koudelka.

Torf: Šimon – Malý, Koudelka, Beran, Sklenář, Jeřábek, Urbanec, M. Slováček, Netolický, Melechovský, Jeřábek II.

Miloslav Růžička, trenér Torfu: „Už na začátku zápasu jsme měli tři slibné šance, ale pokaždé byl na svém místě brankář Knobloch. Přesto jsme se dvěma góly v první půli prosadili. Slavia v ní působila docela bezradně. Snažila se využít služeb Svátka, fotbalisty, který má zkušenosti s nejvyšší soutěží. Taktiku, kdy hrál pivota, jsme docela brzy přečetli a Slavii jsme k ničemu nepouštěli. Až v závěru poločasu si vypracovala šanci, ovšem proti přímému kopu Hrdiny skvěle zasáhl gólman Šimon. Po změně stran se nám brzy podařilo přidat další dvě branky. Domácí nasadili Beránka, který byl o něco variabilnější než Svátek a víc drželi míč. Hrdina pak nachytal Šimona a při power play přidali slávisté druhý gól. Najednou jsem viděl, že se náš projev změnil. Slováček do té chvíle hýřil pohybem, dal gól, přihrával a najednou byl dole, to samé Beran. Na kluky jsme museli trochu křiknout, že náskok je dostačující, a moc nám pomohli zkušení Malý, Jeřábek a Urbanec. Nikam jsme nespěchali, podrželi jsme při power play soupeře míč, podařilo se nám podpořit brejky dalšími hráči a Sklenář s Koudelkou upravili na konečných 6:2 pro nás. Cením si toho, že jsme vyhráli o čtyři branky, napravili jsme porážku z prvního zápasu 0:3 a ve vyrovnané tabulce tak máme lepší vzájemný zápas, což může klidně hrát velkou roli.“

CCM Satum Czech Jistebník – Nejzbach Vysoké Mýto 5:4 (3:1).

Branky: 8. Koval, 16. Potůček, 16. Seidler, 23. Matěj, 37. Ziga – 20. a 35. Formánek, 26. Vácha, 40. Brychta.

Nejzbach:
L. Gerčák – Formánek, Lištván, Brychta, Bakeš, J. Gerčák, Vágner, Vácha, Michalec.

Roman Páral, trenér Nejzbachu: „Zaspali jsme první poločas, kdy nám soupeř utekl na rozdíl tří branek. Zbytek zápasu jsme dotahovali a bohužel jsme na remízu nedosáhli, i když šance byly. Nyní budeme muset dohánět body, které jsme ztratili.“