„Pod vynikajícím trenérem jsme udělali velký krok dopředu a ve finále jsme to potvrdili,“ řekl kapitán mužstva Lukáš Rešetár po vítězství nad pražskou Slavií. Vedle toho Era-Pack pod Condem triumfoval také v domácím poháru. „Myslím, že jsme hráli dobře i v evropském poháru. V šesti zápasech jsme dostali pět gólů, a to jsme hráli s takovými týmy, jako je Madrid,“ upozornil veterán Roman Mareš.

Právě důraz na taktiku a fyzickou kondici, to jsou Condeho zásadní poznávací znaky. Tyto dva faktory stály za dalším titulem Era-Packu, i když mu Slavia vzdorovala. „Felipe je zkušený trenér, který získal obě důležité trofeje a tým pod jeho vedením předváděl v lize i v UEFA Futsal Cupu skvělé výkony,“ pronesl prezident klubu František Tichý.

„Pro mě je velmi důležité, že profesionalita klubu roste v mnoha oblastech. V následujících sezonách budeme pracovat zejména na rehabilitaci, fitness a tréninku mladých hráčů ve spojení s těmi zahraničními. Velký důraz udávám na rozvoj a zapracování našich juniorů do týmu,“ naplánoval kouč.

Hlavním cílem však bude čtrnáctý titul.