1. liga Pardubice – Chrudim: Tigers V. Chvojno - Trefa „21“ Chrudim 7:11 (dohrávka), GT Palmička Pardubice - Notorcross Pardubice 15:3, OK Pardubice - Vyhaslý Sopky Pardubice 12:6, Tigers V. Chvojno - Palma Chrudim 15:3, Trefa „21“ Chrudim - Royal Pardubice 7:11.

1. Royal Pardubice 25 22 1 0 2 327:124 68
2. OK Pardubice 25 17 2 0 6 280:172 55
3. Trefa „21“ Chrudim 25 14 2 1 8 262:191 47
4. Tigers Vysoké Chvojno 25 12 1 1 11 244:208 39
5. Vyhaslý Sopky Pardubice 25 12 0 1 12 233:218 37
6. Palma Chrudim 25 9 0 3 13 219:234 30
7. GT Palmička Pardubice 25 7 1 0 17 190:261 23
8. Notorcross Pardubice 25 0 0 1 22 52:399 –1

2. liga Pardubice - Chrudim, o postup: Trim Ohio Ohrazenice - Hi-Tec Chrudim 9:10, Horní Roveň - Milénium Přelouč 9:10, Red Wings Pardubice - Na Kopečku Chotěnice 10:8, Stapus Ostřetín - Kleopatra Chrudim 9:10, Kocouři Moravany - Las Palmas Pardubice 11:7. O udržení: Špice 1 Holice - Pašáci Pardubice 10:8, Bobr Pardubice - Palmička Pardubice 7:11, Colorset Úhřetice - Mušketýři Horní Jelení 9:10, Fanfáni Staré Hradiště - Kozlovna Brozany 12:6, Vječná Žízeň Dřenice - New Dallas Býšť 9:10.

Pořadí o postup:
1. Milénium Přelouč 14 10 2 0 2 158:96 34
2. Hi – Tec Chrudim 14 9 1 2 2 144:111 31
3. Red Wings Pardubice 14 10 0 1 3 141:112 31
4. Kleopatra Chrudim 14 6 4 0 4 136:120 26
5. Stapus Ostřetín 14 5 2 1 6 128:127 20
6. Las Palmas Pardubice 14 6 0 0 8 124:128 18
7. Kocouři Moravany 14 5 0 1 8 118:135 16
8. Horní Roveň 14 3 2 3 6 117:140 16
9. Trim Ohio Ohrazenice 14 3 0 1 10 112:141 10
10. Na Kopečku Chotěnice 14 2 0 2 10 93:161 8

Pořadí o udržení:
1. Palmička Pardubice 14 9 1 1 3 146:108 30
2. New Dallas Býšť 14 7 3 1 3 143:113 28
3. Mušketýři Horní Jelení 14 7 2 2 3 135:121 27
4. Vječná Žízeň Dřenice 14 5 1 6 2 134:125 23
5. Kozlovna Brozany 14 5 2 2 5 124:132 21
6. Fanfáni Staré Hradiště 14 4 2 4 4 128:130 20
7. Špice 1 Holice 14 4 3 1 6 132:124 19
8. Colorset Úhřetice 14 3 3 2 6 123:134 17
9. Pašáci Pardubice 14 3 2 1 8 110:145 14
10. Bobr Pardubice 14 1 3 2 8 107:150 11

3. 1iga Pardubice - Chrudim, o postup: Penguins Choltice - Oštěpaři Dašice 11:7, Seno Přelouč - Netrefa Pardubice 11:7, Šipkaři Lány - U Capoušků Pardubice 10:8, Viděltos Pardubice - Havaj Pardubice 7:11, Zzypky Chrudim - Labiště Pardubice 11:7. O udržení: Fanfáni St. Hradiště B - Na Růžku Přelouč 0:18, Rychlý Šípy Pardubice - Ozzky Chrudim 8:10, TJ Čechie Pardubice - Ve Dvoře Morašice 10:8.

Pořadí o postup:
1. Zzypky Chrudim 17 10 3 1 3 175:135 37
2. Labiště Pardubice 17 11 1 1 4 180:128 36
3. Oštěpaři Dašice 17 11 1 0 5 176:131 35
4. Seno Přelouč 17 11 0 1 5 175:132 34
5. Penguins Choltice 17 9 2 1 5 158:151 32
6. Šipkaři Lány 17 8 1 0 8 158:149 26
7. Netrefa Pardubice 17 7 0 3 7 158:151 24
8. Havaj Pardubice 17 5 1 0 11 142:165 17
9. Viděltos Pardubice 17 3 1 2 10 118:191 12
10. U Capoušků Pardubice 17 0 0 1 16 100:207 1

Pořadí o udržení:
1. TJ Čechie Pardubice 13 9 2 0 2 151:85 31
2. Rychlý Šípy Pardubice 13 5 2 5 1 126:115 24
3. Ve Dvoře Morašice 13 4 3 1 5 114:124 19
4. Fanfáni Staré Hradiště B 13 5 0 2 5 103:133 16
5. Ozzky Chrudim 13 5 0 1 7 112:123 16
6. Na Růžku Přelouč 13 2 2 0 9 105:131 10

4. liga Pardubice - Chrudim, o postup: Bar „21“ Chrudim - Čertíci Pardubice 10:8, Krtci Chrudim - Litětiny 10:9. O trofej pralesní ligy: Palma Pardubice - 7 Statečných Jeříšno 18:0, Red Devils Choltice - Vokotrop Pardubice 9:10.

Pořadí o postup:
1. Typos Pardubice 20 12 1 3 4 204:160 41
2. Krtci Chrudim 21 9 4 1 7 204:179 36
3. Čertíci Pardubice 21 9 2 3 7 197:186 34
4. Bar „21“ Chrudim 21 10 1 0 10 184:195 32
5. Litětiny 21 10 0 1 10 196:183 31

Pořadí o trofej pralesní ligy:
1. Vokotrop Pardubice 21 6 4 3 8 176:209 29
2. Red Devils Choltice 21 6 3 4 8 185:200 28
3. Palma Pardubice 21 7 2 1 11 196:185 26
4. 7 Statečných Jeříšno 21 6 2 3 9 169:214 24

1. liga Skutečsko, o titul: Alea H. Týnec - Jarda Krouna 12:6, Elklima T. Kamenice - Darda Radim 10:9. O udržení: Long Horka - Zvoníci Krásné 6:12.

Pořadí o titul:
1. Elklima Trhová Kamenice 20 15 2 0 2 234:128 48
2. Darda Radim 20 15 0 2 3 224:138 47
3. Sport Bar Hlinsko 20 15 1 0 4 209:152 47
4. Jarda Krouna 20 9 2 1 8 198:165 32
5. Alea Hrochův Týnec 20 9 0 1 10 183:178 28

Pořadí o udržení:
1. Turbo Šilinkův Důl 19 8 0 1 9 158:185 24
2. Long Horka 20 5 1 1 13 157:205 18
3. Zvoníci Krásné 19 2 1 2 14 117:228 10

2. liga Skutečsko, o postup:
Břídilci Vojtěchov - Instal Chroustovice 11:7, Základna Luže - Expres Radčice 5:13. O udržení: Extrém Šilinkův Důl - Vejboráři Česká Rybná 10:9, Rychtář Hlinsko - Sport Bar Hlinsko B 6:12.

Pořadí o postup:
1. Instal Chroustovice 20 13 1 1 5 206:156 42
2. Expres Radčice 20 11 0 1 8 188:173 34
3. Štamgasti Luže 20 11 0 1 8 190:171 34
4. Břídilci Vojtěchov 20 8 5 0 7 190:175 34
5. Základna Luže 20 7 1 3 9 168:196 26

O udržení:
1. Rychtář Hlinsko 21 10 1 0 10 190:189 32
2. Extrém Šilinkův Důl 21 6 3 4 8 187:198 28
3. Vejboráři Česká Rybná 21 7 1 1 12 173:207 24
4. Sport Bar Hlinsko B 21 6 1 2 12 177:204 22