Úvod utkání byl pod taktovkou svěřenců Felipe Condeho, kteří díky dvěma trefám Maxe vedli 2:0. Náskok hráči ERA-PACKu prohospodařili a po přesných střelách Przycka se po devíti minutách začínalo od nuly. Chrudimští diktovali tempo a dalšími dvěma brankami strhli poločasové skóre na svoji stranu.

Nejprve využil dobré práce Koudelky Slováček, vzápětí se sám Koudelka zapsal mezi střelce a poslal duel do kabin za vedení Chrudimi o dva góly. Gólman Ocele držel chrudimské střelce na uzdě, po druhé žluté kartě a vyloučení domácího Opluštila ale ani on neměl nárok na zakončení Slováčka do prázdné branky v přesilové hře. Na snížení Przycka (hattrick) ale Chrudim odpověděla.

Definitivní tečku za výsledkem 7:3 udělal svou druhou brankou v poslední minutě po přihrávce dočasného kapitána Romana Mareše Rodek. Chrudim je v tabulce první.

Ocel Třinec vs Era-Pack Chrudim 3:7 (2:4).
Fakta - branky: 7. Przyczko (Buryan), 9. Przyczko, 39. Przyczko (Baron) – 1. Max (M. Mareš), 4. Max, 12. Slováček (Koudelka), 13. Koudelka (D. Drozd), 27. Rodek (R. Mareš), 37. Slováček (Max), 40. Rodek (M. Mareš).
Sestavy - SKP Ocel Třinec: Kreželok (Kloda) – Blahut (C), Hudzieczek, Opluštil, Csikán, Mikyska, Przyczko, Samek, Baron, Buryan, Kantor.
FK ERA-PACK Chrudim: Litviněnko (37. Ždánský) – Hrubý, R. Mareš, M. Mareš, Max, Koudelka, P. Drozd, D. Drozd, Doša, Slováček, Rodek.   (dej)