Zahájení provedli pánové Černý a Škarvada. Byli přivítáni všichni účastníci turnaje a minutou ticha byla uctěna památka dvou dobrých kamarádů a sportovců, Josefa Kudláčka a Pavla Smékala. Hlavním patronem a sponzorem turnaje byl Luděk Puchýř.

Turnaj byl rozdělen do dvou kategoriích: A) omezená – okres B) omezená do 3. ligy včetně.

Hrálo se nejprve ve skupinách a poté vyřazovacím způsobem. V obou kategoriích se zúčastnilo 44 hráčů.

Výsledky

Kategorie A

1. Petr Zíb TTC Medovinka Hlinsko

2. Smolík Milan Bystřice

3. Husák Pavel Bystřice

4. Máša Oldřich Sk. Světnov

5. Zajíček Rostislav Ledeč

6. Charouz Jan Svitavy

7. Šikula Michal Bystřice

8. Ločárek Vlastimil Sázava

Kategorie B

1. Dalecký Petr TTC Medovinka Hlinsko

2. Černý Stanislav TTC Medovinka Hlinsko

3. Šikula Jan Bystřice4. Fortscham Milan Žďár nad Sázavou

5. Pros René Ťišnov

6. Meduna Richard Chrast

7. Bříza Martin TTC Medovinka Hlinsko

8. Smolík Milan Bystřice

Turnaj byl po všech stránkách perfektně připraven a měl vysokou sportovní i společenskou úroveň. O hladký průběh turnaje se postarali rozhodčí – Vladimír Škarvada a Josef Rybenský. Na závěr byly předány všem vítězům poháry a hodnotné ceny.

Za pořadatele bych rád poděkoval všem sponzorům za podporu (Město Hlinsko, Včelařství Babákov, Pivovar Rychtář, Autodoprava Milan Kosek, WeraWerk, Bystřice nad Perštejnem, Pivovar Chotěboř, Peklo Čertovina, Jiří Polanský, Petr Kosek, Včelařství Zdeněk Bříza- Petrkov, Autoprodej Radek Černý, Střechy Černý a synové, Stolní tenis Hlinsko – neregistrovaní). Děkujeme i všem hráčům za předvedené výkony a už teď se těšíme na další ročník. Velké poděkování patří panu Miroslavu Klineckému – legendě hlineckého stolního tenisu a všichni sportovci z oblasti mu přejí brzké uzdravení," řekl Stanislav Černý.

(vkn)