Na první příčce celkového pořadí však žádná změna nenastala. Stále vede Ivo Jarkovský, který má po posledním kole už úctyhodný náskok 20 bodů!
Uzávěrka tipů 6. kola je v pátek v 16 hodin. Tipovat můžete i na internetové adrese: www.chrudimsky.denik.cz/tipliga

Průběžné pořadí po 5. kole

1. místo
CR0072 Ivo Jarkovský, Pardubice 11 49

2. místo
CR0102 Rudolf Brokl, Chrudim 0 29

3. místo
CR0087 David Zelený, Pardubice 8 28

4. místo
CR0097 Marie Stará, Zaječice 5 25

5. místo
CR0119 Milan Štoll, Slatiňany 8 23

6. místo
CR0004 Luboš Fišer, Tuněchody 8 22
CR0112 Lucie Bukáčková, Krouna 5 22
CR0078 Olga Moravcová, Slatiňany 5 22
CR0009 Petr Pokorný, Chrudim 5 22
CR0110 Pavel Urválek, Chrudim 2 22
CR0113 Míra Kučera, Svratouch -1 22
CR0115 Jiří Rejda, Svratouch -1 22
CR0114 Míša Vyoralová, Svratouch -1 22
CR0116 Romana Vyoralová, Svratouch -1 22
CR0098 Jan Polášek, Chrudim -4 22

16. místo
CR0107 Petr Bukáček, Krouna 8 19
CR0052 Viktor Svoboda, Slatiňany 8 19
CR0051 Nelinka Svobodová, Chrudim 8 19
CR0014 Miluše Motyčková, Slatiňany 5 19
CR0042 Hana Niklová, Liboměřice 5 19
CR0021 Patrik Tesárek, Tuněchody 5 19
CR0020 Denisa Tesárková, Tuněchody 5 19
CR0018 Ilona Tesárková, Tuněchody 5 19
CR0032 Hana Hanušová, Slatiňany 2 19
CR0038 Marcela Holetová, Chrudim 2 19
CR0011 Radka Horáková, Chrudim 2 19
CR0007 Daniela Polášková, Chrudim 2 19
CR0084 Jan Šár, Chrast 2 19
CR0104 Ladislav Tlapák, Všestradov 2 19
CR0103 Libor Tuček, Slatiňany 2 19
CR0058 Ondřej Smetánka, Šiškovice -1 19

32. místo
CR0005 Jana Fišerová, Tuněchody 11 18
CR0091 Matyáš Solnička, Hlinsko -1 18

34. místo
CR0049 Pavel Váňa, Slatiňany 8 16
CR0027 Marie Barvířová, Nasavrky 5 16
CR0108 Jiří Hromádko, Krouna 2 16
CR0031 Marie Kříčenská, Zaječice 2 16
CR0055 Jaromír Mihulka, Chrudim 2 16
CR0075 Jaroslav Mudroch, Lukavice 2 16
CR0076 Vladimír Schuster, Zaječice 2 16
CR0094 Lenka Solničková, Hlinsko 2 16
CR0096 Martin Solnička, Hlinsko -4 16

43. místo
CR0023 František Starý, Skuteč 0 15

44. místo
CR0017 Miroslav Tesárek, Tuněchody 2 14

45. místo
CR0061 Lenka Sotonová, Žumberk 14 13
CR0077 Jan Petr, Brozany 8 13
CR0073 Mirek Vokál, Perálec 8 13
CR0022 Josef Fuksa, Tuněchody 5 13
CR0026 Martin Mašata, Tuněchody 5 13
CR0015 Jiří Motyčka ml., Slatiňany 2 13
CR0008 Marián Polášek, Chrudim 2 13
CR0043 Dagmar Rulíková, Kovářov 2 13
CR0123 Josef Petrus, Sobětuchy 0 13
CR0122 Lucie Benedikta Petrusová, Chrudim 0 13
CR0034 Jaromír Hanuš, Slatiňany -1 13
CR0070 Josef Jelínek, Čankovice -1 13
CR0100 Vojtěch Meduna, Ctětín -1 13
CR0013 Jiří Motyčka st., Slatiňany -1 13
CR0064 Hana Honzáková, Luže -4 13
CR0036 Eva Hromádková, Chrast -4 13
CR0062 Zdeněk Sotona, Žumberk -4 13

62. místo
CR0105 Vladimír Škarvada, Hlinsko 5 11
CR0044 Tomáš Klůc, Chrast 0 11
CR0006 Vladimír Škroup, Morašice 0 11
CR0040 Aleš Emr, Chrudim -1 11

66. místo
CR0124 Eva Kynclová, Krouna 8 10
CR0053 David Mihulka, Chrudim 2 10
CR0090 Jiří Starý, Bítovany 2 10
CR0019 Petra Tesárková, Tuněchody 2 10
CR0028 Stanislav Barvíř, Políšťany -1 10
CR0041 Jiří Vrzáček, Hoješín -4 10

72. místo
CR0101 Vlastimil Meduna, Ctětín 0 9

73. místo
CR0056 Jan Vondráček, Hlinsko 0 8

74. místo
CR0079 Pavel Drahý, Chrudim 5 7
CR0025 Iveta Fuksová, Tuněchody 5 7
CR0054 Jana Mihulková, Chrudim 5 7
CR0050 Josef Svoboda, Slatiňany 5 7
CR0048 Zbyněk Buřval, Stolany 2 7
CR0035 Roman Hanuš, Slatiňany 2 7
CR0033 Lucie Hanušová, Slatiňany 2 7
CR0111 Alena Hromádková, Krouna 2 7
CR0046 Vladislava Šárová, Chrast 2 7
CR0088 Kateřina Táborská, Slatiňany 2 7
CR0057 Pavel Marzak, Orel -1 7
CR0099 Lada Polášková, Chrudim -4 7

86. místo
CR0118 David Holeta, Chrudim 2 5
CR0086 Vladimír Pavlík, Chrudim 2 5
CR0117 Pavel Hanuš, Slatiňany -1 5

89. místo
CR0109 Monika Borovcová, Kameničky 8 4
CR0080 Drahomíra Bláhová, Slatiňany 5 4
CR0092 Marie Stará, Bítovany 5 4
CR0024 Jitka Fuksová, Tuněchody 2 4
CR0083 Marek Krčil, Skuteč 2 4
CR0125 Vojtěch Kyncl, Krouna 2 4
CR0030 Terezie Roubínková, Skalica 2 4
CR0063 Miroslav Honzák, Luže -1 4
CR0012 Viktorie Horáková, Chrudim -1 4
CR0093 David Polášek, Chrudim -1 4
CR0089 Ladislav Starý, Zaječice -1 4
CR0085 Denisa Táborská, Slatiňany -1 4
CR0081 David Krčil, Skuteč -4 4
CR0001 Josef Štursa, Zaječice -4 4
CR0047 Josef Jirmásek, Otradov -7 4
CR0071 Miloš Moravec, Slatiňany -7 4

105. místo
CR0127 Karel Tomšík, Hlinsko 2 2
CR0065 Miloslav Kopecký, Rozhovice 0 2
CR0121 Antonín Hradec, Heřmanův Městec -1 2
CR0106 Soňa Škarvadová, Hlinsko -4 2

109. místo
CR0067 Květa Hromádková, Zaječice 2 1
CR0082 David Krčil ml., Skuteč 2 1
CR0068 Honza Hromádko, Zaječice -1 1
CR0066 René Hromádko, Zaječice -1 1
CR0074 Jakub Vokál, Chrudim -1 1
CR0037 Jan Hromádko, Chrast -4 1
CR0010 Robert Tesárek, Chrudim -4 1

116. místo
CR0069 Jitka Jelínková, Čankovice 8 -2
CR0029 Pavel Barvíř, Zlín 2 -2
CR0045 Zdena Petrová, Bojanov -1 -2
CR0126 Barbora Kynclová, Krouna -4 -2

120. místo
CR0016 Jan Šár ml., Skuteč 0 -4
CR0120 Jiří Čejka, Úhřetice -4 -4

122. místo
CR0060 Eva Sotonová, Žumberk 2 -5
CR0003 Petr Chutic, Tuněchody -1 -5

124. místo
CR0095 Ladislav Starý ml., Zaječice 2 -8
CR0039 Ladislav Synek, Pardubice -4 -8
CR0059 Eva Kacafírková, Kočí -7 -8

127. místo
CR0002 Mirek Buřič, Chrudim -4 -11