Za BC Chrudim byli na zápasy připraveni celkem tři boxeři, a to v kategorii přípravka. Tomáš Zelený i Nazar Habor nastupovali do svého čtvrtého utkání, připravený byl také bratr Nazara, třináctiletý Roman. Ve váze 50kg se však k němu nepodařilo nalosovat soupeře a musí si počkat na leden.

Přípravka 36 kg

Tomáš Zelený x David Berka (TJ Baník Sokolov)

Oba borci se už v ringu setkali, a to doma v Chrudimi, když měl Tom premiéru. Jejich první klání dopadlo nerozhodně, proto oba chtěli soupeři ukázat, kdo je lepší. Berka však na Zeleného hned od začátku prvního kola vlétl a dostal ho pod tlak. Bylo zřejmé, že soupeř udělal velký pokrok a všechna tři kola vyhrál. Chrudimský borec dal sice do zápasu všechno, ale tentokrát to nestačilo a prohrál na body.

Přípravka 55 kg

Nazariy Habor x Martin Sivák (TJ Baník Sokolov)

Tato bitva byla mezi dětmi „těžká váha". Habor na sobě stále pracuje a na jeho výkonech je to vidět. Před zápasem byl sice hodně nervózní, ale potom všem ukázal, kdo bude v ringu pánem. Siváka, který byl skoro o hlavu větší, přesně trefoval a všechna kola vyhrál. Ve třetím kole už soupeř odešel i fyzicky, a tak si Nazar zaslouženě došel pro své první vítězství v ringu. Jeho radost byla nepopsatelná. Radek Pecina