Výsledky ankety budou slavnostně vyhlášeny ve středu 21. ledna 2015 od 18 hodin v Multifunkčním centru v Hlinsku. Jeho součástí bude kulturní program, o kterém vás budeme včas informovat.

Jednotlivci mládež

BARTALOŠ Daniel (1998), futsal FK Era-Pack Chrudim Mistr ČR 2013/14 v juniorské lize futsalu U16, nejlepší brankář finálového turnaje

BROKLOVÁ Erika (2002), rychlobruslení Rychl. klub Skuteč MČR 2x 4. místo, mezinárodní závody v Inzellu 15. místo

BUREŠ Adam (1996), futsal FK Era-Pack Chrudim 4. místo v juniorské lize futsalu U18, reprezentant ČR ve futsalu

DARUOVÁ Tereza (2004) a NĚMCOVÁ Viktorie (2003), duo mažoretky Rondo Ronov n. D. mistr ČR mistr ME v Chorvatsku duo s rekvizitou

FORMÁNEK František (2004), hokej HC Chrudim vynikající hráč a střelec hokejová liga 5. a 6. tříd

JANDA Jiří (1996), fotbal MFK Chrudim brankář, 3. místo v ČL dorostu U19 sezona 2013/2014, 3. místo po podzimní části soutěže 2014/2015

KOSINOVÁ Nikola (1999), karate KK Lichnice vicemistr ČR, mistr Moravy a Slezska v kategorii do 47 kg

LOUČKA Radek (1995), futsal FK Era-Pack Chrudim 4. místo v juniorské lize U18, reprezentant ČR ve futsalu

PLEVA Tomáš (1999), karate KK Lichnice vicemistr ČR v kategorii nad 70 kg

POTUŽÁK František (2000), kickbox SK SORU gym Chrudim reprezentant ČR 3x mistr světa, 1x vicemistr světa, mistr ČR a vicemistr republiky, SAP liga 1. místo

RAFAJ David (2003), rychlobruslení Rychl. klub Skuteč dvojnásobný mistr ČR, vítěz v Inzellu, 1. místo ve světovém žebříčku kategorie MYC 11 let na 500m, rekordman dráhy 500 a 1000m v Erfurtu

RYBIČKA Petr (1996), fotbal MFK Chrudim 3. místo v ČL dorostu U19 2013/14, nejlepší střelec týmu, 3. místo po podzimní části soutěže 2014/15

ŘEHÁK Marek (1997), futsal FK Era-Pack Chrudim mistr ČR ve futsalu 2013/14 v juniorské lize futsalu, nejlepší hráč finálového turnaje

SOKOL Daniel (2004), karate SK SORU gym Chrudim reprezentant ČR 3x mistr světa, 2x vicemistr světa, mistr republiky a vicemistr republiky

STEJSKAL Jan (1997), futsal FK Era-Pack Chrudim kapitán futsalového týmu U16 Mistrů ČR 2013/14 v juniorské lize futsalu, reprezentační fotbalový brankář U18, nejlepší gólman republikového fotbalového finále 2014 SŠ „Poháru J.Masopusta"

TICHÁ Barbora (1999), Atletika Chrudim 1. MČR žáků v hodu diskem, během sezóny 2x překonala český rekord, reprezentovala ČR na mezistátním utkání žactva do 15 let, kde obsadila 3. místo, nejvíce bodující starší žákyně v sezóně 2014

TLAPÁK Patrik (1997), fotbal MFK Chrudim 1. místo v ČL dorostu U17 skupina B v sezóně 2013/2014

URBANEC Petr (1998), karate KK Lichnice mistr ČR, 1. na evropském poháru, mistr MaS do 70kg

VODIČKOVÁ Jana (1995), rychlobruslení Rychl. klub Skuteč 11. místo na jun. Světovém poháru, 3. místo na mistr. Slovenska v in-line bruslení, vítěz In-line Open Pardubice v kategorii ženy

Jednotlivci dospělí

FELIPE (1989), futsal FK Era-Pack Chrudim mistr ČR ve futsale, vítěz Poháru FAČR

HOLUB Radim (1975), fotbal MFK Chrudim 3. místo v ČFL v sezoně 2013/2014, nejlepší střelec soutěže

KIŠŠ Marek (1986), hokej HC Chrudim kapitán a nejlepší střelec družstva mužů

KYNCL Michal (1971), Oddíl karate Hlinsko MČR ČABK 2014 3. místo, kat. kumite a kata masters muži 36-45 let, ME v kumite (41-45 let) 2. místo, 5. místo za nejlepšího karatistu České asociace budo karate ČABK

LINHART Tomáš (1974), fotbal MFK Chrudim dlouholetý kapitán týmu, sportovní manažer klubu, 3. místo v sezóně 2013/2014

MAX (1983) FK Era-Pack Chrudim mistr ČR ve futsale, vítěz Poháru FAČR

PECINA Filip (1994), hokejbal Jokerit Chrudim reprezentant U20 (stříbro na MS v Bratislavě), hokejbalová extraliga (střídavý start za Pardubice 2. místo), finále play off s Jokeritem Chrudim B

REŠETÁR Lukáš (1984), futsal FK Era-Pack Chrudim mistr ČR ve futsale, vítěz Poháru FAČR

SLOVÁČEK MATĚJ (1990), futsal FK Era-Pack Chrudim mistr ČR ve futsale, vítěz Poháru FAČR

ZDRAŽIL Miloslav (1959), Oddíl karate Hlinsko ME v kat. kumite 3. místo, MČR masters +46 ČABK 3. místo, cena za nejlepšího karatistu České asociace budo za r. 2014

Kolektivy mládeže

ATLETIKA Chrudim starší žákyně (atletika) 1. místo v Krajském přeboru, ani v jednom kole nebyly poraženy, v semifinále MČR obsadily 4. místo

FK Era-Pack Chrudim ml. dorost U16 (futsal) mistr České republiky kategorie U16, ve finále porazili Slavii Praha 4:0

FK Era-Pack Chrudim st. dorost U18 (futsal) 4. místo Mistrovství ČR ve futsalu 2013/14

HC Hlinsko st. žáci (hokej) 1. místo v lize st. žáků Pardubického kraje

HC Chrudim junioři (hokej) vítězství v Krajské lize a následně i v kvalifikaci, postup do Ligy juniorů

HC Chrudim ml. dorost (hokej) první sezona v druhé lize horní polovina tabulky

HC Chrudim st. dorost (hokej) druhá sezona v druhé lize

KK Lichnice dorost (karate) 3. místo mezi TOP kluby ČR kumite (ze 62 klubů)

KK Lichnice žáci (karate) 4. místo mezi TOP kluby ČR kumite (ze 70 klubů)

MFK Chrudim ml. dorost U17 (fotbal) v sezoně 2013/2014 vítěz skupiny B České ligy, postup do semifinálových skupin Memoriálu Vlastimila Marečka

MFK Chrudim ml. dorost U19 (fotbal) 3. místo v České lize 2013/2014, po podzimní části sezony 2014/2015 také 3. místo

RONDO Ronov n. D. mládež (mažoretky) Mistr Evropy v kategorii Exhibition Corp děti, zlatá medaile na MČR v miniformacích

ŠSK Bohemia Chrudim starší dorost (fotbal) vítěz republikového finále Poháru Josefa Masopusta

ŠSK Bohemia Chrudim starší dorost (atletika) 5. místo na republikovém finále středoškolského poháru Corny

Kolektivy dospělých

FK Era-Pack Chrudim (futsal) mistr ČR, vítěz Poháru FAČR, účastník UEFA Futsal Cupu 9. místo v Rankingu UEFA

HBC Jokerit Chrudim B (hokejbal) 3. místo v základní části Krajské ligy + finále play off

HC Chrudim (hokej) v minulé sezoně na 5. místě v I. Krajské lize, v té letošní zatím na 1. místě, dává prostor mladým místním hráčům

HK Hlinsko (národní házená ženy) tradiční účastník druhé nejvyšší republikové soutěže, po podzimu 6. místo

MFK Chrudim (fotbal) v soutěžním ročníku 2013/2014 3. místo v ČFL

TJ Sokol BC Darren CR (basketbal) semifinále play off 2. basketbalové ligy, konečné 4. místo

Trenéři

AUERSVALDOVÁ Eva (1993), mažoretky Rondo choreograf a trenér zlatého dua na ME v Chorvatsku i skupiny dětí, které byly ve finále MČR

BARTŮŠEK Jaroslav (1970), futsal FK Era-Pack Chrudim mistr ČR, vítěz Poháru FAČR, 4. místo v 1. juniorské lize U18

DANIEL Ibaňes Caetano (1976), futsal FK Era-Pack Chrudim mistr ČR, vítěz Poháru FAČR

FIBIGER Jiří (1964), hokej HC Chrudim stabilně přední umístění mužstva mužů ve špičce Krajské hokejové ligy a v Eliod lize mladšího dorostu

JIROUSEK Pavel (1973), fotbal MFK Chrudim dlouholetý trenér A-týmu dospělých, v loňské sezóně dovedl mužstvo na 3. místo v ČFL, bývalý ligový hráč

KOZEL Jiří (1980), hokejbal SK Heřmanův Městec dlouhodobý trenér mládeže, zasloužil se o výrazný nárůst a zkvalitnění hráčské základny

LÉDL Milan (1941), házená TJ Sokol Chrudim od roku 1982 trénuje mládež, neúnavný bojovník za udržení chrudimské házené, jezdí po školách a dělá nábory, trénuje minižáky a ml. dorost ve II. lize

LINKOVÁ-HOVORKOVÁ Simona (1966), sportovní gymnastika TJ Sokol Chrudim na MČR v Brně její družstvo na 9. místě

POLÁK Jiří (1965), hokej HC Chrudim suverénní vítězství v juniorské Krajské lize, následné vítězství v kvalifikaci a postup do Ligy juniorů

SOKOL Zdeněk (1974), kick box SK SORU gym Chrudim trenér reprezentace ČR (na MS 13 závodníků 18x zlato, 5x stříbro a 3x bronz), s klubem na MČR 3x zlato, 5x stříbro a 2x bronz

STEJSKAL Ota (1964), futsal FK Era-Pack Chrudim 1. místo v první juniorské lize v kategorii U16

SVOBODA Milan (1971), fotbal MFK Chrudim trenér kategorie U17, s níž zvítězil v české Lize dorostu, skupina B

ŠÍDLO Svatopluk (1965), hokej HC Chrudim postup a stabilní účast v celostátní lize staršího dorostu s umístěním mezi nejlepšími týmy soutěže

ŠULC Martin (1978), Atletika Chrudim vedoucí družstva starších žákyň (4. místo v semifinále MČR), osobní trenér Barbory Tiché (vyhrála MČR v hodu diskem a překonala i český rekord), vedoucí ŠSK U Stadionu Chrudim

VODIČKA Roman (1974), Rychlobruslařský klub Skuteč výsledky svěřenců: mistr ČR 4x, 2. místo 2x, 3. místo 2x, v ostatních závodech 11x zlato, 17x stříbro, 15x bronz, absolutní vítěz mezinárodních juniorských závodů Inzell

ZDRAŽIL Miloslav (1959), oddíl karate Hlinsko na ME stříbro a bronz, 3 medaile z MČR v karate a další 4 medaile z mezinárodních závodů

Handicapovaní

VEJRAŽKOVÁ Anežka (1991), atletika TJ Léčebna Košumberk ME 2014 Swansea GBR (18. 23. 8. 2014), 5. místo 100m T38, 5. místo 400m T38

Síň slávy

HROCH Petr (1935), tenis TC Chrudim dlouholetý funkcionář, předseda TC Chrudim a tenisového svazu

RYCHLÝ Stanislav (1936), Zálesák Chrudim náčelník střediska Táborníci Chrudim, téměř 50 let práce s dětmi a mládeží

Fair Play

FK ERA-PACK Chrudim, vítěz Fair Play Chance Futsal ligy 2013/14

VESELÝ Tomáš (1975), fotbal Sokol Žl. Chvalovice kapitán domácího mužstva upozornil rozhodčího, že v pokutovém území hostujícího týmu hrál rukou on nikoliv soupeř. Sudí pokutový kop odvolal a domácí nakonec zápas prohráli 0:2

Krajánek

ČERMÁK Jaroslav (2002) a KOŠŤÁL Petr (2001), jachting třída RS Feva, klub YC Pardubice 2. místo na MS v kategorii do 13 let (celkem 39. místo ze 184 posádek), 2. místo na ME (celkově 15. ze 48 posádek), 1. místo na MČR a vítěz Poháru ČR

GABRIEL Jan (1994), hokejbal 2. místo na MS reprezentace U20 + s týmem Autosklo H.A.K. Pardubice finále play off extraligy

KOREČKOVÁ Adéla (1997), atletika hod kladivem Hvězda Pardubice 1. místo na MČR dorostu, 2. místo na MČR do 22 let, zúčastnila se evropské kvalifikace na olympiádu

MAŠÍK Jiří (1973), hokejbal jako trenér dovedl reprezentaci U20 k 2. místu na MS + s mužstvem AutoskloH.A.K. Pardubice 2. místo v extralize

REICHL Vít (1993), házená Dukla Praha odchovanec Chrudimi, před sezónou 2011 2012 odešel do Dukly, od letošní sezony nastupuje v základní sestavě A týmu v extralize

SYŘÍNEK Jan (1992), házená Dukla Praha odchovanec Chrudimi, jako ml. dorostenec odešel do TSM Dukly, prošel dorosteneckou i juniorskou reprezentací ČR (na ME 2. místo), s A týmem Dukly 2. místo v extralize a vítězství v Českém poháru

TKADLEC JAN (1998), letní biatlon, BK Nové Město na Moravě v kategorii U16 mistr ČR, ve své kategorii člen reprezentace

TKADLECOVÁ Anna (1996), letní biatlon, BK Nové Město na Moravě v kategorii juniorek 2. místo na MČR, ve své kategorii členka reprezentace.