Akce se uskuteční  v sobotu 7. února v lyžařském areálu v Ratajích, kde budou tratě upraveny a připraveny na závody. Ty budou vypsány pro všechny kategorie, tedy od předžactva (poběží 500 metrů) až po muže a veterány, kteří musí zdolat 10 kilometrů.

Start prvního závodníka je naplánován na 10:00 hodin, prezence a výdej startovních čísel bude probíhat od 8:00 hodin.

Zájemci, kteří by se rádi těchto závodů zúčastnili, se mohou přihlásit ještě dnes do 18:00 hodin na e-mailové adrese ckmtb.prihlasky@seznam.cz nebo telefonicky na číslech 469 313 615 či 731 029 990, hlavní pořadatel Petr Svoboda.

Potěšitelné je, že tratě budou (podle stavu sněhové nadílky) připraveny i pro veřejnost, a to nejpozději v pátek večer. V den závodu na nich bude omezený provoz. (rp)

Dvě pozvánky pro lyžařeHlinsko - Místní Klub klasického lyžování připravuje na sobotu 21. února ve svém areálu v Ratajích závody v běhu na lyžích klasickou technikou nazvané Hlinecká 30 winter. Zájemci se mohou přihlásit na e-mailové adrese www.sport-aktiv.cz, kde naleznou i bližší informace. Termín přihlášení je do 16. února. 

Chrudim - Místní lyžařský oddíl zve všechny děti a mládež do 19 let na 39. ročník závodů nazvaných O štít města Chrudimi v obřím slalomu, které se pojedou v sobotu 28. února v Jablonci nad Nisou. Podrobnosti najdete na stránkách www.ski-chrudim.cz. Termín přihlášení je do 20. února.