1. místo
CR0127Jitka Fuksová, Tuněchody232
2. místo
CR0017Miroslav Dostál, Hlinsko829
CR0018Lenka Dostálová, Hlinsko829
CR0059Lukáš Makeš, Slatiňany829
CR0019Dana Pátková, Hlinsko829
CR0101Jaroslava Vacková, Chrudim III829
CR0075Michal Čičmanec, Slatiňany529
CR0084Štěpánka Šveláňová, Nasavrky529
CR0121Jan Kachlík, Rozhovice229
CR0171Radek Pecina, Chrudim IV229
CR0178Ladislav Starý, Zaječice229
12. místo
CR0214Libor Tuček, Slatiňany027
13. místo
CR0212Marie Julišová, Bělá1426
CR0058Roman Makeš, Slatiňany826
CR0072Miloš Moravec ml., Slatiňany826
CR0020Karel Pátek, Hlinsko826
CR0081Jan Bohata, Slatiňany526
CR0028František Jůn ml., Hlinsko526
CR0033Jiří Rejda, Svratouch526
CR0188Pavel Drahý, Chrudim III226
CR0037Karel Hejduk, Hlinsko226
CR0100Ilona Jindřichovská, Dřeveš226
CR0120Jaroslava Kachlíková, Rozhovice226
CR0073Petr Solnička, Ctětín226
CR0154Ondřej Solnička, Chrudim IV226
CR0125Marketa Staňková, Tuněchody226
CR0132František Starka, Chrudim II226
CR0190Karel Šimon, Chrudim III226
CR0150Josef Petrus, Sobětuchy-426
30. místo
CR0093Josef Tomek, Ctětínek024
31. místo
CR0179Martin Souček, Chrudim III823
CR0208Ivana Sychrová, Bělá823
CR0062Jiří Horák, Nasavrky523
CR0139Martin Jinoch, Chrudim III523
CR0027František Jůn, Hlinsko523
CR0034Eva Kynclová, Krouna523
CR0181Jiří Souček, Chrudim III523
CR0088Viktor Svoboda, Slatiňany523
CR0087Nela Svobodová, Chrudim IV523
CR0035Romana Vyoralová, Svratouch523
CR0149Leňa Horáková, Svídnice223
CR0056Vladislav Jiroušek, Lhota u Chr.223
CR0106Miroslav Křivánek, Zaječice223
CR0156Petr Michalička, Pardubice223
CR0170Filip Pecina, Chrudim223
CR0184Marián Polášek, Chrudim III223
CR0210Jan Sychra ml., Bělá223
CR0053Jan Šár sen., Chrast223
CR0108Petr Škraňka, Pardubice223
CR0041Ladislav Zdražil, Hlinsko223
CR0186Jan Hromádko, Zaječice-123
CR0015Martina Kopecká, Rozhovice-123
53. místo
CR0241Míša Vyoralová, Svratouch221
54. místo
CR0198Aneta Patočková, Bělá1120
CR0207Radka Sychrová, Bělá1120
CR0074Ivana Bakešová, Ctětínek820
CR0191Nikol Čelináková, H. Týnec820
CR0197David Krčil, Skuteč820
CR0202Kateřina Brůnová, Bělá520
CR0141Kateřina Duřtová, Lhota pod Libč.520
CR0067Jaromír Hanuš, Slatiňany520
CR0182Lukáš Juliš, Chrudim IV520
CR0002Jakub Kubík, Vejvanovice520
CR0083Mirek Roztočil, Svídnice520
CR0167Lenka Solničková, Zaječice520
CR0043Vladimír Škarvada, Hlinsko520
CR0024Milan Zahálka, Blatno520
CR0204Jaroslav Brůna st., Bělá220
CR0192Jozef Čelinák, H. Týnec220
CR0124Josef Fuksa, Tuněchody220
CR0010Antonín Hradec, H. Městec220
CR0123Tomáš Kachlík, Rozhovice220
CR0079Rudolf Kouba, Orel220
CR0097Miroslav Lacman, Ctětín220
CR0151Lucie Petrusová, Sobětuchy220
CR0095Jan Polášek, Chrudim III220
CR0133Martin Starka, Chrudim II220
CR0176Ladislav Starý ml., Zaječice220
CR0055Vladislava Šárová, Chrast220
CR0158Radovan Štursa, Slatiňany220
CR0038Ilona Trognerová, Hlinsko220
CR0143Martin Berner, Chrudim-120
CR0066Roman Hanuš, Slatiňany-120
CR0168Michal Rpzsypal, Chrudim II-120
CR0006Eva Sotonová, Žumberk-120
CR0089Josef Svoboda, Slatiňany-120
87. místo
CR0012Tomáš Děťák, Zbyhněvice818
CR0046Dana Slanařová, Hlinsko818
CR0228Miroslav Šimon, Chrudim III518
CR0224Milan Makeš, Slatiňany218
91. místo
CR0036Jan Sotona, Hlinsko1417
CR0142Tomáš Berner, Chrudim817
CR0047Petr Slanař, Hlinsko817
CR0209Ondřej Sychra, Bělá817
CR0183Josef Dostál, Chrudim III517
CR0199Jaromír Patočka, Bělá517
CR0016Mirek Svoboda, Ronov517
CR0031Lukáš Tlapák, Všeradov517
CR0011Vladimír Trunc, Chrudim III517
CR0082Jan Bohata ml., Slatiňany217
CR0021Štěpán Bonaventura, Hlinsko217
CR0064Lucie Hanušová, Slatiňany217
CR0148Lenka Horáková, Svídnice217
CR0104Jaroslava Křivánková, Zaječice217
CR0001Dominik Kučera, Nasavrky217
CR0092Petr Svoboda, Chrudim IV217
CR0057Martin Škraňka, Nasavrky217
CR0030Ladislav Tlapák, Všeradov217
CR0039Jaroslav Trogner, Hlinsko217
CR0102Josef Vacek, Chrudim III217
CR0040Marie Zdražilová, Hlinsko217
CR0061Horymír Filip, Pardubice-117
CR0193Tomáš Michek, Nasavrky-117
CR0077Petra Roztočilová, Svídnice-117
CR0107Martin Solnička, Chrudim IV-117
CR0126Iveta Fuksová, Tuněchody-417
117. místo
CR0200Iva Patočková, Bělá1115
CR0240Miloš Kyncl, Krouna515
CR0226Josef Svoboda, Ronov215
CR0222Alena Šveláňová, Bratroňov215
CR0099Vladimír Šebek, Zaječice015
CR0239Zdeněk Kalous, Hlinsko-115
123. místo
CR0080Jana Bohatová, Slatiňany814
CR0205Iva Bulvová, Bělá814
CR0105Veronika Křivánková, Zaječice814
CR0060František Karlík, Nasavrky514
CR0169Eva Rejdová, Svratouch514
CR0014Vladimír Schuster, Zaječice514
CR0172Martin Solnička, Srní514
CR0160Věra Škraňková, Chrudim III514
CR0157Eva Štursová, Slatiňany514
CR0203Jaroslav Brůna, Bělá214
CR0147Veronika Horáková, Svídnice214
CR0048Milan Kalous, Hlinsko214
CR0162Jaroslav Křivský, Bojanov214
CR0159Tomáš Novák, Stolany214
CR0094Lada Polášková, Chrudim III214
CR0165David Profous, Chrudim III214
CR0131Jaroslava Starková, Chrudim II214
CR0042František Starý, Hlinsko214
CR0054Jan Šár st., Chrast214
CR0023Vladimír Zahálka, Blatno214
CR0119Ladislav Fabián, Chrudim III-114
CR0065Pavel Hanuš, Slatiňany-114
CR0063Hana Hanušová, Slatiňany-114
CR0144Josef Jelínek, Čankovice-114
CR0026Ludmila Jůnová, Hlinsko-114
CR0071Miloš Moravec st., Slatiňany-114
CR0117Štěpánka Pešavová, Chrudim I-114
CR0051Petr Teplý, Rosice-114
CR0166František Besperát, Úhřetice-414
CR0140Miloslav Kopecký, Rozhovice-414
CR0103Josef Štursa, Zaječice-414
154. místo
CR0238Lukáš Macháček, Hlinsko013
CR0223Miroslav Šebek, Vranov013
156. místo
CR0114Jiří Bořil, Chrudim IV212
CR0112Jitka Bořilová, Chrudim IV212
CR0008Josef Jeníček, Nasavrky212
CR0237Milan Novák, Chrudim IV212
CR0229Dagmar Peštová, Chrudim III212
CR0032Jan Uher, Hlinsko212
CR0111Libor Žák, Rohozná212
CR0215Drahomíra Bláhová, Bělá012
CR0225Marcela Váňová, Slatiňany-112
CR0231Martin Duřt, Hradec Králové-412
166. místo
CR0206Bohuslav Bulva, Bělá511
CR0135Jiří Motyčka st., Mladoňovice511
CR0029Leoš Tlapák, Všeradov511
CR0007Eva Kacafírková, Kočí211
CR0195Alžběta Osmíková, T. Kamenice211
CR0201Jaromír Patočka st., Bělá211
CR0115Josef Pištínek, Horka211
CR0004Zdeněk Sotona, Žumberk211
CR0180Lucie Součková, Chrudim III211
CR0175Bedřich Starý, Bítovany211
CR0211Jan Sychra, Bělá211
CR0187Květa Hromádková, Zaječice-111
CR0003Roman Kubík, Vejvanovice-111
CR0196Dagmar Michková, Nasavrky-111
CR0118Josef Pešava, Chrudim III-111
CR0138Jan Tatíček, Podlažice-111
182. místo
CR0137Jan Pilař, Křižanovice510
CR0129Pavel Urválek, Chrudim III510
184. místo
CR0220Petr Kalina, Opatovice59
CR0218Libuše Kalinová, Pardubice59
CR0146Lucie Bořilová, Chrudim IV29
CR0236Martina Nováková, Chrudim IV29
CR0098Miluše Krejčíková, Zaječice09
CR0130Alena Starková, Chrudim II09
CR0230Evžena Duřtová, Lhota p. Libč.-19
CR0164Miroslav Honzák, Lozice-49
192. místo
CR0163Lenka Křivská, Bojanov58
CR0242Jiří Janoušek, Chrudim III08
CR0013Zdeněk Dibelka, Chrudim III-18
CR0052Jan Hromádko, Chrast-18
CR0185Jan Polášek, Chrudim III/727-18
CR0194Roman Michek, Nasavrky-48
CR0070Olga Moravcová, Slatiňany-48
CR0134Jiří Motyčka ml., Mladoňovice-48
CR0045Karel Tomšík, Hlinsko-48
CR0009Miroslav Buřič, Nasavrky-108
202. místo
CR0235Tomáš Baťa ml., Radim57
CR0245Tomáš Kuchař, Chrudim27
204. místo
CR0122Josef Sedlák, Chrudim56
CR0113Jan Bořil, Chrudim IV26
CR0232Martina Bernerová, Chrudim-16
CR0217František Jelínek, Čankovice-16
CR0227Pepík Svoboda, Ronov-16
CR0234Peter Tapalesse, Pardubice-16
CR0110Kamila Žáková, Rohozná-16
211. místo
CR0213Vladimír Juliš, Bělá55
CR0153Ladislav Synek, Pardubice II25
CR0076Žaneta Víšková, Slatiňany25
CR0243Jaroslava Janoušková, Chrudim III05
CR0078Josef Sodomka ml., Slatiňany05
CR0145Jitka Jelínková, Čankovice-15
CR0177Marie Stará, Zaječice-15
CR0128Karel Tůma, Chrudim III-45
CR0091Pavel Váňa, Slatiňany-45
220. místo
CR0244Irena Šimonová, Slatiňany-14
221. místo
CR0233Jan Bouza, Pardubice23
CR0116Milada Secká, Nové Lhotice03
CR0109Josef Secký, Nové Lhotice03
CR0216Daniel Bakeš, Ctětínek-13
CR0085Martina Homolková, Slatiňany-13
CR0086Jaruška Čičmancová, Slatiňany-73
227. místo
CR0022David Bonaventura, Hlinsko22
CR0005Lenka Sotonová, Žumberk22
CR0246Jan Koch, Chrudim III02
CR0136Libor Pilař, Křižanovice02
CR0189René Hromádko, Zaječice-12
CR0050Eva Hromádková, Chrast-12
CR0025Radek Lédl, Hlinsko-12
CR0096Jan Petr, H. Městec-12
CR0174Marie Stará, Bítovany-42
236. místo
CR0090Luděk Čičmanec, Slatiňany21
237. místo
CR0219Olda Kalina, Vejvanovice-10
CR0221Michaela Škraňková, Nasavrky-40
239. místo
CR0049Petra Kalousová, Hlinsko2-1
CR0044Soňa Škarvadová, Hlinsko-1-1
CR0161Petr Škraňka, Chrudim III-1-1
CR0068Kateřina Táborská, Slatiňany-1-1
243. místo
CR0069Denisa Táborská, Slatiňany-1-4
CR0173Jiří Starý, Bítovany-7-4
245. místo
CR0152Kateřina Solničková, Chrudim IV2-13
246. místo
CR0155Renata Solničková, Chrudim IV-1-16
Nepřehlédněte:
Bytová družstva se ocitla v pasti. Neplatiče již nemohou vyhoditZimní Tip liga čtenářů: Čtvrté kolo vyhrála Marie Julišová z Bělé
Chrudim - Čtvrté kolo Zimní Tip ligy čtenářů přineslo řadu překvapivých výsledků. S jeho nástrahami se nejlépe vyrovnali dva čtrnáctibodoví tipéři. Přesnější Super trefu měla MARIE JULIŠOVÁ z Bělé, které blahopřejeme a žádáme ji, aby nás kontaktovala kvůli předání ceny (láhev medoviny). V čele celkového pořadí je další žena, JITKA FUKSOVÁ z Tuněchod, vítězka 1. kola. A ještě upozornění: Kupon na 5. kolo Tip ligy jsme dnes z technických důvodů zařadili na stranu číslo 8.
Ilustrační fotografie
|
Foto: Archiv