Po registraci do programu se vám zaktivují body za platby předplatného Deníku a můžete čerpat za poukázky z programu vstupenky na kulturní a společenské akce,  poukázky na slevy za služby.  Rovněž si můžete vybrat dárky z nabídky našeho internetového katalogu. Poukázky můžete  uplatnit i v jiném okrese po dobu jejich platnosti. Chcete zažít něco mimořádného? Sledujte také nabídku zážitků  ve věrnostním programu a na stránkách Deníku.


Aktuální  nabídka Deníku :


Rychnovský deník
• nabízí volné rodinné vstupenky a  vstupenky pro dospělé na prohlídku zámku Častolovice – akce Hradozámecká noc, sobota 31. 8. 2013 od 18 do 24 hodin
• nabízí ve věrnostním programu zdarma vstupenky do Lanového parku v Deštném v Orlických horách na modrý okruh
• nabízí zdarma rodinné vstupenky na prohlídku I.okruhu Kolowratského zámku v Rychnově nad Kněžnou. Více informací získáte na telefonu 602 177 209.

Pardubický deník
• nabízí slevu 100 Kč na veškeré jídlo v Pizzerii Lanza v Pardubicích. Pizzerie svým zákazníkům nabízí italskou kuchyni – pizzu, těstoviny, maso na lávovém grilu, saláty, tiramisu vlastní výroby a speciality z mořských plodů. Ochutnejte i italskou točenou zmrzlinu.
• nabízí slevu 100 Kč na jídlo ze stálého jídelního lístku ve stylové restauraci GRILL RESTAURANT KELT v Pardubicích, Legionářská 632. Speciality steakové kuchyně, zahrádka a dětské hřiště, WiFi, parkování zdarma. Více informací na telefonu 
602 194 004.

Náchodský deník
• nabízí pro své předplatitele čestné vstupenky do zámku v Ratibořicích a Babiččina údolí, vstupenka je platná pro dvě osoby a je možné jí využít na veškeré kulturní akce do 31.12.2013. O vstupenky si telefonujte na číslo  602 139 105.

Hradecký deník
• nabízí kupon na 1 hodinu Disc Golfu. Platí pro skupinu až 10 osob. Park Golf Hradec Králové – sportovní a rekreační centrum – Roudnička ( Místo pro celou rodinu). www.parkgolf.cz . Poukaz získáte výměnou za poukázku  z věrnostního programu v redakci Hradeckého deníku, Kladská 17. Více informací na telefonu 724 482 825.

Chrudimský deník
• nabízí volnou vstupenku do regionálního muzea v Chrudimi
• a dále nabízí pro děti dobrodružné knihy  a kšiltovky k vyzvednutí v redakci Chrudimského deníku. Více informací na telefonu 724 971 736.

Svitavský deník
• nabízí slevu 100 korun na rodinnou večeři (minimálně dvě osoby) v restauraci Excalibur v Moravské Třebové. Restaurace je držitelem již druhé hvězdy Zdeňka Pohlreicha
• nabízí rodinnou vstupenku (rodiče+2 děti) na okruh A – zámecký –  hradu Svojanov. Empírový palác – interiéry přízemí a 1. patra s průvodcem, vyhlídkové terasy + volná prohlídka areálu hradu bez průvodce
• nabízí rodinnou vstupenka (rodiče+2 děti) na okruh B – hradní – hradu Svojanov. Dvě patra sklepení, expozice strašidel, mučírna, lapidárium, dům zbrojnošů s průvodcem + volná prohlídka areálu hradu bez průvodce. Více informací na telefonu 724 796 982.

Regionální dárky
Připravili jsme pro vás dárkové balíčky dětský,  kosmetický, relaxační a další dárky. Více informací na telefonu 602 177 209.