Když má volnou chvilku, zpestřuje si život kursovým sázením. Na svoji poslední výhru políčil při návštěvě v Třemošnici. A teď se může radovat z vydařeného zásahu!

Tiket, do něhož investoval pouhou dvacetikorunu, mu přihrál bezmála 97 tisíc korun.

“Asi zasáhla vyšší moc. Když se vydávám s kamionem na daleké cesty, občas se pomodlím, abych se ve zdraví vrátil. Díky tomu to možná mám tam nahoře dobré,“ usmívá se jedenapadesátiletý muž. Není to přitom jeho první pěkná trefa. Jeho tipérským rekordem je více než stotisícová výhra, kterou bral loni v prosinci za devatenáct přesně trefených příležitostí.

“Sázím u Tipsportu už léta pravidelně za dvacet korun. Není to suma, která by mi měla chybět. Prostě oželím jedno pivo a doufám, že se mi to mnohonásobně vrátí,“ pravil úspěšný sázkař, který vsadí každý týden minimálně pět sázek AKU. Zdá se, že mu jeho předpoklady opravdu vycházejí. Do tiketů nejraději vkládá fotbal, který do svých osmačtyřiceti let hrál závodně. „Naposledy jsem si pořádně zakopal na Mallorce. Myslím, že mohu říci, že fotbalu rozumím. Ale je to nevyzpytatelný sport,“ konstatoval šťastný výherce.