Rubrika miminek prochází v letošním roce velkou proměnou. Jednou z prvních novinek roku 2023 je anketa O nejsympatičtější miminko.

Hlasovat o nejkrásnější miminko jsme nechtěli, poněvadž pro každého rodiče je právě to jejich miminko úplně nejkrásnější. Rozhodli jsme se tedy, že dáme lidem možnost volit miminkovského sympaťáka týdne a také měsíce.

Každý týden zvítězí v každém z krajů České republiky jedno ze zveřejněných miminek a tito vítězové postoupí do měsíčního finále, v němž se mezi sebou utkají o titul Miminko měsíce.

Pro vítěze máme připraveny velmi hodnotné ceny. Stejně tak pro každého rodiče, který nám fotku svého novorozence pošle přes e-mail miminka@vlmedia.cz. Další novinky představujeme postupně na webu Deníku v rubrice Miminek.

Které z miminek získalo nejvíce hlasů ve velkém zářijovém finále a může se tak pyšnit titulem Miminko měsíce září roku 2023?
Je to krásný chlapeček Petr Hampejs z Telnice

close Petr Hampejs, 28. srpna 2023, 4050 g, 52 cm, Telnice info Zdroj: Se svolením rodiny zoom_in Petr Hampejs, 28. srpna 2023, 4050 g, 52 cm, Telnice

Do měsíční ankety za září 2023 postoupil z Ústeckého kraje a v konečném součtu díky vaší přízni získal úctyhodných 13 034 hlasů.

Klobouk dolů a moc gratulujeme.

Hlasujte v anketě O nejsympatičtější miminko

Milí čtenáři, v naší anketě O nejsympatičtější miminko můžete každý týden dávat hlasy miminku, které má vaše nejvyšší sympatie. Každou sobotu lze hlasovat pro novou skupinu miminek. Na konci měsíce děťátko z regionu, které získá absolutně nejvyšší počet hlasů, postoupí do celostátního finále.

Tam se o sympatie utká s dalšími malými vítězi z různých částí republiky. A následný vítěz tohoto celostátního klání získá originální titul Miminko měsíce. Zkuste to také a vyhrajte originální ceny.

Říjnová anketa zde:

Dárky pro vítěze

Od aktuálního partnera naší akce - značky Fisher-Price® od Mattela, amerického výrobce hraček pro nejmenší, získá celkový měsíční vítěz celorepublikového finále Hrací dečku se žirafou 3 v 1 v hodnotě 2 299 Kč.  close Fisher-Price® info Zdroj: Se svolením Fisher-Price® zoom_in Fisher-Price®

close Hrací deka se žirafou od Fisher-Price® info Zdroj: Se svolením Fisher-Price® zoom_in Hrací deka se žirafou od Fisher-Price®

Fisher-Price® Hrací dečka se žirafou 3 v 1 roste spolu s vaším děťátkem od novorozence až po batole, a po celou dobu nabízí dětem smyslové zážitky. Novorozenci mohou ležet na měkké hrací podložce a nad nimi je na obloucích zavěšeno 6 hraček, které stimulují jejich smysly. Při hře na bříšku lze nastavitelný oblouk posunout dolů, aby byly hračky v dosahu, zatímco polštářek ve tvaru žirafy pomáhá dítě při hře podpírat. Hračka lenochoda s hudbou a světly navíc zajistí, že hraní bude stále zábavné, až vaše děťátko přejde z chvil na bříšku do sezení a hraní si na cestách.

Přibylo Vám do rodiny miminko?

Pošlete nám jeho fotografii, uveřejníme ji ve speciální rubrice na webu i v tištěných novinách a zároveň od nás dostanete unikátní titulní stranu novin ze dne, kdy se vaše dítě narodilo. A hlavní fotka na titulní straně bude právě vašeho dítěte!  close Vyvolej.to info Zdroj: Vyvolej.to zoom_in Vyvolej.to

Partnerem titulky je Vyvolej.to, online fotolab, který vyvolává ty nejkrásnější vzpomínky. Spolu s titulkou dostanete také malý fotodárek. Více informací, kam zaslat fotku miminka naleznete ZDE

Posláním fotografie vyjadřujete souhlas se zveřejněním fotografie miminka na platformách Deníku v rámci projektu Miminka a my jej kromě vystavení na webu či v novinách právě zařadíme i do příslušného týdenního klání v anketě O nejsympatičtější miminko na našich webech.

Máme pro Vás také speciální výzvu, hlasujte v naší fotosoutěži Školák Deníku: