deník.cz Chci zprávy do e-mailu
Chci předplatné
ZMĚNIT REGION

Deník.cz Právě teď

Náhodné oběti: Policie v americké Arizoně zadržela a obvinila 20letého muže. V pátek a sobotu měl nahodilou střelbou zabít 4 lidi.
Traktor za dva miliony: Stroj ukradený na Děčínsku policisté vypátrali na Vysočině.
Varování BIS: Šéf služby Koudelka označil ruské operace za otevřeně agresivní. Očekává snahu zabránit schválení obrané dohody s USA.
Pokuty si nechali proplatit: Čtyři britští poslanci si dopravní pokuty opakovaně vykázali jako cestovní náklady. Proplacené náhrady teď musí vrátit
Dzurindova koalice do voleb: Strana Modrí slovenského expremiéra půjde do předčasných voleb s politiky ze strany Most-Híd.
Nový kormidelník Chelsea: Slavný londýnský fotbalový klub povede Argentinec Mauricio Pochettino, střídá dočasného šéfa Franka Lamparda.
Útoky ze sítí i na mobily: Každý desátý trestný čin řadí letos policisté do kategorie kybernetické kriminality
Agrese v ulicích: Lidem v Jablonci dochází trpělivost s útoky skupinek výrostků ve městě. Mostecká tragedie: Zabité dítě připomíná čím dál víc svíček, lidé chtějí víc hlídek. Policie zjistila, že útočník byl zdrogovaný.
Had v jídelně: Přes sto dětí převezly úřady do nemocnic v indickém státu Bihár po nálezu těla hada v nádobě ve školní jídelně.
Zatěžkávací zkouška: Nový most v Plzni-Kotěrově na trati do Českých Budějovic prověřila slavní parní lokomotiva Šlechtična, váží 170 tun.
Jedenáct raket na Kyjev: Rusové dopoledne vypálili na metropoli Iskandery, všechny sestřelila protivzdušná obrana, uvedlo velení armády.
Vzpála láhev s plynem: Dělníkům na sídlišti začala pod rukama hořet lahev s propanbutanem. Hodili na ni pytle s maltou, zakročili hasiči.
Ugandský zákon proti homosexuálům: Prezident africké země podepsal legislativu, která umožní "homosexuální akty" trestat až doživotním vězením.
D2 u Brna je průjezdná: Po dopolední vážné nehodě dodávky a kamionu policie uzavřela šetření na místě, provoz je plně obnovený.
Vydavatelé žádají jednotnou DPH: Unie vydavatelů navrhla ve vládním konsolidačním balíčku přeřazení tištěných deníků do snížené sazby k časopisům.
Teplo z jádra v Dukovanech zahřeje Brno: Teplárny Brno podepsaly smlouvu o spolupráci s firmou ČEZ o stavbě horkovodu.
Oběr ruského útoku v Dněpropetrovsku: Ostřelování obce Pokrovsky na jihovýchodě Ukrajiny zabilo jednu osobu, devět je zraněných, včetně 11letého dítěte.
Třetí Češka na střeše světa: Nejvyšší horu světa Mount Everest zdolala Eva Perglerová. Je třetí českou horolezkyní, která dosáhla vrcholu.
Manévry v Jihočínském moři: Pobřežní stráže USA, Filipín a Japonska budou tento týdne vůbec poprvé společně cvičit u filipínských břehů.
Protivzdušná obrana Kyjeva: Podle prvních odhadů ochránci ukrajinské metropole i při druhém úderu sestřelili všechny rakety. Trosky způsobily škody.
Erotická pomůcka: Strážníci z Týna nad Vltavou vyjeli k nálezu těla. Zjistili, že jde o ukradenou silikonovou pannu. Našli majitele.
Úspěšné šetření: ČR splnila cíl EU, spotřebu elektřiny ve špičce omezilo o 6,5%. okles byl patrný v každém měsíci od prosince do března.
Rusko odmítlo omezení konvenčních zbraní: Putin podepsal zákon, kterým Rusko odmítá dohodu o omezení zbrojení v Evropě. Neúčastní se jí od roku 2007.
Vlaky u Plzně stojí: Kvůli srážce z osobou je v úseku mezi Vejpnicemi a Plzní jižním předměstím zastavený provoz.