deník.cz Chci zprávy do e-mailu
Chci předplatné
ZMĚNIT REGION

Deník.cz Právě teď

Muž spadl ze skály: Následky pádu byly smrtelné. Tragédie se stala ve skalách v Tisé.
Žaloba televizní stanice: Firma Dominion žaluje televizi Fox o 1,6 miliardy dolarů za poškození jména.
Dokončování detailů v zámku: Odborníci dokončují restaurování Sněmovního sálu v kroměřížském zámku, který je památkou UNESCO.
Řidič s odcizeným autem havaroval: Policie v Pardubicích za dramatických okolností zadržela řidiče ukradeného vozidla Audi.
Korupce v dopravním podniku: Hnutí STAN vyloučilo bývalého náměstka pražského primátora Hlubučka, který figuruje mezi obžalovanými.
Trest za vraždu rodiny: Žalobkyně za trojnásobnou vraždu na Prostějovsku navrhla 30 let či doživotí. Případ pádu mostu ve Vilémově: Obhájci všech pěti mužů obžalovaných kvůli případu z roku 2014 navrhli pro své klienty zproštění obžaloby.
Omezení podpory stavebního spoření: Ve vládní koalici je podle CNN Prima News shoda na omezení státní podpory bankovního produktu.
Prodej aut se spalovacími motory: EK navrhuje, že umožní po roce 2035 prodej nových vozidel se spalovacími motory, pokud budou na syntetická paliva.
Funkční prádlo pro ozbrojené složky: Moira má nové prádlo pro ozbrojené složky, zájem mají i francouzští četníci.
Židovští osadníci se vrátí na Západní břeh Jordánu: Izraelský parlament dal zelenou návratu do osad vyklizených v roce 2005. Krok nejspíš prohloubí krizi.
Řešení důchodů: Ministr práce Marian Jurečka se ve středu sejde se zástupci SPD, sdělila dnes mluvčí hnutí.
Přesuny investic: Po problémech Silicon Valley Bank a Credit Suisse se investoři přesouvají od bankovního sektoru například k zlatu.
Škodlivý software: Google pozastavil verzi Play čínské aplikace Pinduoduo kvůli malwaru.
Nález potopeného tankeru: Po třech týdnech se u Filipín našlo ztroskotané plavidlo. Stále se řeší ropná skvrna.
Setkání prezidentů: Frank-Walter Steinmeier po schůzce s Petrem Pavlem ocenil přátelské a úzké vazby mezi Německem a ČR.
Zjištění původu koronaviru: Čína kritizuje americký zákon, který má odtajnit informace o původu viru.
Nevyužité dotace: Pražský magistrát ponechá městským částem zhruba 3,2 miliardy korun z dříve udělených dotací.
Výbuchy na Krymu: Podle ukrajinského ministerstva obrany se jednalo o zničení ruské rakety přepravované po železnici.
Operace Zlatý drak: Čínská a kambodžská armáda pořádají první společné námořní manévry. Účastní se přes 3000 vojáků a 300 plavidel.
Stále se otepluje: Podle meteorologů se za šedesát let průměrná teplota vzduchu v Moravskoslezském kraji zvýšila o více než dva stupně.
Využití odvodů ČEZu: Fiala chce 100 miliard využít na na pomoc s vysokými cenami elektřiny, budování dálnic či výdaje na obranu.
Prověření vysokých cen cukru: Potravinářská inspekce se zabývá podnětem ministra Nekuly, podle kterého se může jednat o klamání spotřebitele.
Zrušení známek ve školách: Ministerstvo školství se chystá plošně zrušit známkování pro nejmenší žáky, a to od první do třetí třídy ZŠ.
Nefunkční weby KLDR: Oficiální webové stránky v Severní Koreji se dnes potýkají s mohutným výpadkem.