TÉMA

Česká fotbalová liga

Bylo to blízko. Chrudimi stačí k postupu do FNL už jen bod

Chrudim – Bylo to blízko a za podobných okolností se to nestává často. Důkladně se připravujete na jeden z klíčových zápasů sezony, po tréninku vytáhnete mobil, mrknete na výsledky a z ničeho nic byste mohli jít slavit postup do vyšší soutěže.

Lídr České fotbalové ligy úřadoval po přestávce

Chrudim - Česká fotbalová liga s trojicí východočeských týmů pokračovala patnáctým kolem. Chrudimští potvrdili roli favorita, Čížovou ale zdolali až třemi góly ve druhém poločase.

ČFL: Jasné vítězství domácích

Chrudim - V dalším ligovém kole přivítali fotbalisté MFK Chrudim dvanáctý tým ČFL, mužstvo Štěchovic.

Tlak, řada šancí a neuznaný gól. Chrudim urvala výhru až v rozstřelu

Chrudim - ČFL: Fotbalisté MFK zdolali Jirny na penalty, v základní hrací době (regulérní) branka nepadla.

Z vyšehradské umělky přijela Chrudim s plným počtem bodů

Chrudim - Fotbalisté potvrdili roli lídra České fotbalové ligy a zaslouženě vyhráli na umělé trávě pražského Vyšehradu.

Cenný bod z venku, i když na dosah byly tři

Chrudim - Dalšími zápasy o víkendu pokračovala Česká fotbalová liga. Chrudimští přivezli bod za remízu v Králové Dvoře.

Jindřich Kučera: Kdo by nechtěl dostat šanci?

Chrudim – Chrudimský MFK ukázal v sobotní premiéře, jak přilákat diváky do hlediště. Samozřejmě, můžete namítnout, že přijdou těžší soupeři, přijdou utkání venku a spoustu jiných argumentů. Hráčům by to mělo být jedno – měli by chtít opakovat dobré výkony. To koneckonců chce i jejich trenér Pavel Jirousek. Dobrá série je předpoklad úspěchu.

V Chrudimi obvyklí fanoušci, obvyklý výkon

Chrudim – MFK Chrudim – Jiskra Ústí nad Orlicí 2:0. Od úvodních minut utkání tahali hráči Ústí za kratší konec. Domácí dobře kombinovali a dostávali se k zakončení. Hosté postavili v Chrudimi obranný val a snažili se neinkasovat. Prvních několik šancí v úvodu hosté přežili, ale ve 14. minutě nestačili na únik Kučery, ten nahrávkou pod sebe vybídl Kopeckého a na jeho zakončení střelou pod břevno již byl brankář Krátký, krátký 1:0.

Chrudimští fotbalisté jsou nakonec šestí

Chrudim – Konečnou výhrou v poměru 3:0 se rozloučili fotbalisté MFK na stadionu Za Vodojemem s letošní sezonou. Po sobotní jasné výhře nad celkem z Litoměřic obsadili v tabulce konečnou šestou příčku a s letošním působením ve třetí české nejvyšší fotbalové soutěži jsou spokojení.

Chrudimští fotbalisté si odvážejí od Otavy pouhý bod

Písek - V předposledním kole letošní Fortuna ČFL nedokázali fotbalisté chrudimského MFK navázat na sérii několika výher a na hřišti Písku prohráli po pokutových kopech.

Vítězná vlna chrudimského MFK pokračuje

Chrudim - Bylo to těsná, ale další zasloužená výhra v zápase České fotbalové ligy. Hráči Chrudimi totiž úspěšně navázali na předchozí vítězná utkání a jen potvrdili svoji formu z posledních týdnů.

Taktika fotbalového MFK přináší body

Chrudim – Zatímco vstup do jarní části Fortuna ČFL se chrudimských fotbalistům vůbec nepovedl, poslední týdny mančaft, vedený Pavlem Jirouskem, šlape jako švýcarské hodinky. Důkazem budiž další jasná výhra, tentokrát doma, s ofenzivně laděným celkem z Tachova.

Hořovicko dostalo pět kulí, jako ve škole

Chrudim – Ve 29. kole Fortuna České fotbalové ligy cestovali Chrudimští v roli favortia na hřiště soupeře z Hořovicka. A úlohu splnili do puntíku.