VYBRAT REGION
Zavřít mapu
TÉMA

Koně a koňské závody

Koně a koňské závody

Memoriál Jiřího Škodného si nenechala ujít ani Livie Klausová

Heřmanův Městec – Závody koňských spřežení v heřmanoměstecké Bažantnici měly vysokou úroveň. Mezi čestnými hosty nechyběla ani manželka bývalého prezidenta Livie Klausová.

OBJEKTIVEM: Kopyta duněla po celých Kozojedech

Kozojedy- Jezdecký spolek v Kozojedech Spolek chovatelů koní Chrudimska uspořádaly ve středu velký jezdecký a chovatelský den.

OBJEKTIVEM: V Hamrech se setkali milovníci koní

Hamry - V Hamrech u Hlinska se o víkendu konalo setkání chovatelů a přátel koní.

OBJEKTIVEM: Koně skákali přes překážky

Vestec - Sobota a neděle patřila na kolbišti ve Vestci parkurovému skákání o Pohár města Chrudim.

VIDEO: Kladruby zaplnila koňská spřežení

Kladruby nad Labem/Slatiňany - Historicky největší závody spřežení odstarovaly ve čtvrtek v Národním hřebčínu v Kladrubech nad Labem.

OBRAZEM: Slatiňanští koně Převalského se rozrostli o další přírůstek

Slatiňany - (doplněno o nové snímky) Narodil jsem se 13. dubna brzy ráno mamince Xendy a tatínkovi Fučíkovi. Jsem jejich třetí dítě. Bratr Karel Slatiňanský šíří slávu naší rodiny v Itálii, sestra Lima je ještě doma - je jí teprve rok. Zatím nevím, jak se budu jmenovat, ale bude to od "M".

Hřebčín se během poháru postará o stovky koní navíc

Kladruby nad Labem - Do areálu Národního hřebčína v Kladrubech nad Labem začnou v sobotu přijíždět první účastníci Rudolfova poháru, který odstartuje ve čtvrtek.

Koňská spřežení bojovala ve Slatiňanech

Slatiňany - Na start třetího ročníku slatiňanských kočárových halových závodů se dostavilo 29 soutěžících jezdců a spřežení. „Je to opravdu úžasný počet, závody měly velmi dobrou úroveň,“ říká ředitel slatiňanského hřebčína Tomáš Kunc.

Závody všestrannosti vyhrál olympionik Hatla

Heřmanův Městec - Svoje dovednosti v disciplínách drezura, parkur a cross si během sobotních Závodů všestrannosti v Heřmanově Městci ověřily desítky jezdců.

OBRAZEM: Ve Vestci kralovala Veronika Bartošová s Lunou Ká

Vestec - Chrudim/Vestec/ Školní statek ve Vestci patřil o uplynulém víkendu parkurovým závodům, které pořádal Sportovní jezdecký klub při Školním statku Chrudim.

Kladrubský hřebčín čelí pohlavní chorobě koní

Kladruby nad Labem - U jednoho z koní v Národním hřebčíně veterináři v lednu zjistili infekční metritidu.

V Bažantnici se proháněla spřežení

Heřmanův Městec - Příznivci závodů koňských spřežení a všestrannosti zavítali v sobotu do místního parku Bažantnice, kde se uskutečnil již tradiční „Memoriál Jiřího Škodného“.

Za krásou koní přijďte do Vestce

Vestec - Střední škola zemědělská a Vyšší odborná škola Chrudim pořádá v jezdeckém areálu v Dolním Vestci v sobotu a v neděli od 10.00 hod. jezdecké závody v parkurovém skákání.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT